fot. Piotr Galas
REKLAMA

Siedmiu młodych poleci do Dubaju

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jest wielu młodych uzdolnionych chłopców, którzy polecą z nami na zgrupowanie do Dubaju. Na dziś to 7 graczy z akademii. Niektórzy z nami trenowali, niektórzy nie. Będziemy się im przyglądać i oceniać. Na pewno nie wszyscy zostaną z nami, ale większość będzie miała taką szansę. Nie chcę podawać nazwisk, ale to kwestia kilku godzin i pojawią się one u nas w mediach klubowych - zapowiada Czesław Michniewicz.


- Zainteresowani zawodnicy już wiedzą, kto ma szansę pojechać do Dubaju. Oczywiście jeszcze na początku stycznia cała ekipa musi przejść badania na COVID, bo te warunki musimy spełniać żeby wylądować w Dubaju. Pamiętajmy, że jesteśmy mistrzem Polski i mamy swoje cele do zrealizowania, czyli mistrzostwo i gra w pucharach. Rywalizacja dla młodych zawodników w takim klubie jest bardzo trudna. Będą walczyć o swoją przyszłość - dodał trener.

W tej grupie znajdą się Szymon Włodarczyk, Ariel Mosór, Kacper Skibicki, Kacper Tobiasz, Nikodem Niski, Jakub Kisiel i Jehor Macenko.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 19.12.2020 / 14:15, *.chello.pl

Jeszcze Warchoł powinien.

odpowiedz
Vuko - 17.12.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

Mosór pojwdzie jak przedłuzy kontrakt jak nie niech odsnieza w ltc

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 17.12.2020 / 18:32, *.btcentralplus.com

Najwazniejsze to ze Mioduski za darmo ma wspanialy urlop bo na to zasluzyl......

odpowiedz
Zu(L)us - 17.12.2020 / 17:59, *.centertel.pl

Poroniony pomysł. Z plus 25 do minus 10. Czesiu wiosna nie nasza. Obym się mylił.

odpowiedz
Cvd - 17.12.2020 / 17:19, *.chello.pl

Wrócą to będzie wielkie zdziwienie jak czekać ich będzie kwarantanna - no chyba, że w LTC.

odpowiedz
OIF - 17.12.2020 / 17:05, *.orange.pl

Tu to musiało pujść kolesiostwo i włażenie w 4 litery, ale czego to się nie zrobi dla wczasów w ciepełku na dalekim wschodzie

odpowiedz
Kuba - 17.12.2020 / 15:11, *.t-mobile.pl

Z Dubaju już tylko krok do Ligi Mistrzów!

odpowiedz
kibic - 17.12.2020 / 14:28, *.com.pl

jeju tylko nie drewniany włodar

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.