Czesław Michniewicz i Joel Valencia - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Valencia zostanie wiosną w Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W ostatnich tygodniach trener Czesław Michniewicz sugerował, że Joel Valencia nie otrzyma zbyt wielu szans na grę. Na razie nie przekonał sztabu swoimi występami, więc pojawiły się spekulacje, że jego wypożyczenie z Brentford. Wygląda jednak na to, że Ekwadorczyk będzie kontynuował pobyt w Legii przez kolejne miesiące.

- Joel Valencia cały czas walczy o swoją pozycję w drużynie. Bartosz Kapustka też potrzebował czasu by dojść do formy. Podobnie może być z Valencią - wbrew temu co pojawia się w mediach, Joel zostanie z nami na kolejne pół roku. Będzie miał szansę się pokazać w okresie przygotowawczym i wtedy ocenimy co dalej. Na dziś jest naszym zawodnikiem i nie planujemy oddawać go z powrotem do klubu. Wielu zawodników miało na początku problemy, a potem przebijało się umiejętnościami. On niewątpliwie ma te umiejętności, ale na dziś ich jeszcze nie pokazał - poinformował szkoleniowiec Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Lipa - 21.12.2020 / 12:43, *.chello.pl

Ma prowadzić catering.

odpowiedz
SF - 19.12.2020 / 19:42, *.tpnet.pl

Wyjazd z LEGII jak nie chce sie grac tak jak nalezy !!!

odpowiedz
Robert - 19.12.2020 / 00:12, *.inetia.pl

Mam wrażenie że on jest tylko na wypożyczeniu na max. rok. Przecież to miał być kolejny do "odbudowy" w Legii .
Coś mnie ominęło, myślę o tych wpisach "transferowych" ?
Jesli nie, to po ch..on w Legii?

odpowiedz
czesio... z włatcy móch - 18.12.2020 / 23:04, *.vectranet.pl

totalnie bez sensu. licza na % od transferu jesli Angole go gdzieś upchną. Który młodzieżowiec dostał tyle szans co valencia? zaden, a profity chyba byly zdecydowanie wieksze by ktorys odpalil... wiec logiki tu nie ma - nie po raz pierwszy zreszta!

odpowiedz
MARKUS - 18.12.2020 / 12:52, *.t-mobile.pl

Powinien dołączyć do Sonogo I Remiego I jeszcze Kante I szpital by się w Legii skończył

odpowiedz
xxc - 18.12.2020 / 23:09, *.vectranet.pl

@MARKUS : i jeszcze: cierzniak, lewczuk, rocha, holownia, stolarski, cholewiak, lopes.. byc moze gvilia (choc z nim bym sie jeszcze wstrzymał do czerwca)

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 18.12.2020 / 11:21, *.52.138

jeszcze odpali, zobaczycie! Zapamiętajcie mój nick :)

odpowiedz
MARKUS - 18.12.2020 / 11:18, *.t-mobile.pl

Pakować tego PANA żeby zdążył na święta do Anglii

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.12.2020 / 10:59, *.chello.pl

Błąd.Bardzo kosztowny. Ale kto bogatemu zabroni?

odpowiedz
xax1212 - 18.12.2020 / 10:59, *.tpnet.pl

No nic szkoda. Nic i tak nie pokaże.

odpowiedz
Szyszko - 18.12.2020 / 00:37, *.tpnet.pl

Jaki w tym sens? Nie dość, że typowy czarnoskóry leń co to złapał łosi i podpisał kontrakt życia, to jeszcze nawet gdyby go olśniło i na coś się zaczął przydawać, to wróci na Wyspy, nic nie możemy na nim zarobić etc. Pół roku miał a on gwiazdka nadal truchta jak trzeba bronić a ofensywnie tez zero pożytku, trzepanie skrzydłami i puszenie piórek

odpowiedz
Hugon - 17.12.2020 / 22:56, *.vectranet.pl

Ma dobre wyniki badań tylko leń.Ale zimą go pogonią i będzie git.

odpowiedz
kibolo - 17.12.2020 / 22:43, *.orange.pl

Anglicy zobaczyli jego popisy i przestraszyli się, że jak wróci to może innych piłkarzy tym "zarazić".

odpowiedz
Taboret - 17.12.2020 / 20:55, *.kompex.pl

Żoel Walencja, to Gruzin?

odpowiedz
SEBO(L) - 17.12.2020 / 20:54, *.chello.pl

Około 80-100 tysięcy złotych miesięcznie (a drugie tyle płacą mu Anglicy) jak psu w du.ę! A za kilka miesięcy nie będzie go tu... 500.000 zł wydać na rezerwowego (bo chyba nie będzie grał w podstawie, skoro i tak odejdzie?),żeby obronić mistrzostwo drewnianej ligi... "Król się bawi,złotem płaci"...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.12.2020 / 20:32, *.orange.pl

On ma problemy z myśleniem, więc nie może grać dobrze. Nie wie co zrobić z piłką zanim ją przyjmie. Akcje zaczyna nawet nie tyle od jej prowadzenia, co wręcz od zatrzymania się z piłką, dalej jest prowadzenie i dopiero podanie. Nie podejmuje prób dryblingów, choć zwinność i szybkość to jego największy atut. Nie robi żadnej różnicy. W zasadzie tylko przeszkadza.

odpowiedz
Wolfik - 17.12.2020 / 20:29, *.mm.pl

Zostaje w drużynie. Fajnie, ale po co....

Priorytetem powinno być znalezienie stopera w zimowym okienku.

odpowiedz
Rafix - 17.12.2020 / 21:07, *.chello.pl

@Wolfik: a po co:) priorytet to Mistrzostwo, a w tej dupoklasie taki Valencia czy Lewczuk wystarczy. Po sezonie będziemy się przebudowywać na LM :) obstawiam Grosickiego, Rybusa, Furmana lub Borysiuka :)

odpowiedz
znajca - 18.12.2020 / 07:48, *.com.pl

@Wolfik:
Czuję w kościach, że w najbliższym czasie dołączy do Legii jakiś stoper w wieku juniorskim. W którymś z pierwszych wywiadów po przybyciu do Legii, CM przebąkiwał o jakimś młodym Polaku grającym bodajże w lidze słowackiej, którego obserwował będąc jeszcze selekcjonerem młodzieżówki. Niestety, nazwiska nie pomnę. Poza tym, widać gołym okiem, że lada chwila Legia będzie miała problem z wartościowymi młodzieżowcami do pierwszego składu na ligę.

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 11:13, *.mm.pl

@znajca: Mamy w kadrze stopera w wieku juniorskim, którego powinno się pomału ogrywać. Chyba, że nie wiążą z nim przyszłości, co byłoby dziwne zważywszy na casus Walukiewicza.

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 11:23, *.mm.pl

@znajca: Co do młodzieżowca - masz Kolego odpowiedź w innym newsie :).

odpowiedz
oLaf - 17.12.2020 / 19:18, *.vectranet.pl

nieeeeeeee!!!

mam nadzieję, ze nie płacimy pensji temu fagasowi tylko że nam dopłacają żeby marnował sytuację i tracił piłki.... inaczej nie widzę sensu pozostawiania tego leniwca w Legii.

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.12.2020 / 20:27, *.vectranet.pl

@oLaf: płacą Angole, dodatkowo mamy 1% jeśli kiedykolwiek ktokolwiek go kupi.

odpowiedz
SEBO(L) - 18.12.2020 / 08:09, *.chello.pl

@Sputnik 44: jest chyba tak,że procent owszem,jeśli ktoś go kupi po tym sezonie. W przeciwnym razie (czyli transfer w kolejnej przerwie zimowej lub później) Legia dostanie 0,00 €...

odpowiedz
syrenka - 17.12.2020 / 19:15, *.orange.pl

Będzie dobrze!

odpowiedz
Szelka - 17.12.2020 / 19:10, *.chello.pl

Moim skromnym zdanie, to decyzja asekurancka. Merytorycznie i finansowo. Może być tak, że w połowie rundy wiosennej sztab szkoleniowy Legii, na czele z trenerem Czesławem, stwierdzi, iż JV jednak nie rokuje nadziei na progres sportowy. I cóż z tego będzie wynikać, szczególnie na przyszłość?!

odpowiedz
Moussa Quattara - 17.12.2020 / 19:08, *.chello.pl

Padaka

odpowiedz
Kacper - 17.12.2020 / 17:36, *.net.pl

To mialo byc wzmocnienie na juz, a nie odbudowe moze kiedys. Zdecydowanie powinni skrocic wypozyczenie w momencie gdy nie mamy prawa pierwokupu.

odpowiedz
Miras - 17.12.2020 / 16:39, *.vectranet.pl

Widzę że szykuje się na wiosnę drużyna marzeń Miodka, o której tyle lat słyszę :-)

odpowiedz
kaktus - 17.12.2020 / 16:32, *.tpnet.pl

Po jaką cholerę nam ten koleś... on ma ZERO ambicji, ZERO... gdyby grał słabo, ale się starał to można by pomyśleć, ale on nawet nie ma chęci do biegania

odpowiedz
SD - 17.12.2020 / 15:39, *.as13285.net

Akurat dojdzie do formy jak bedzie czas na powrot to Anglii. Bez sensu

odpowiedz
SEBO(L) - 17.12.2020 / 15:24, *.chello.pl

Około 80-100 tysięcy złotych miesięcznie (a drugie tyle płacą mu Anglicy) jak psu w du.ę! A za kilka miesięcy nie będzie go tu... 500.000 zł wydać na rezerwowego (bo chyba nie będzie grał w podstawie, skoro i tak odejdzie?),żeby obronić mistrzostwo drewnianej ligi... "Król się bawi,złotem płaci"...

odpowiedz
unti - 17.12.2020 / 15:19, *.140.150

Jeszcze się zdziwicie...koleś powoli powoli odzyska forme ....sztuka polega na tym żeby teraz go jeszcze przeczołgać podczas okresu przygotowawczego ...tak żeby wiosnę miał co najwyżej średniawą ale żeby zbudował formę na puchary...Angole pomyślą ..po co nam ten ogórr ..niech człapie w tej Legii, przedłużą wypożycenie anjlepiej do końca jego kotraktu...a forma przyjdzie na puchary...po pucharacch podpisze z nami kontrakt i będziemy mieli extra grajka za free....zobaczycie.. główka pracuje ...

odpowiedz
unti - 18.12.2020 / 08:56, *.play-internet.pl

@unti: ja też tak myśle bo w meczu z wisłą się starał tylko tu jest kwestia przygotowania fizycznego

odpowiedz
L - 17.12.2020 / 15:10, *.netcom.no

Nic z tego człeka nie będzie ile czasu by nie dostał. Zobaczycie.

odpowiedz
Hiszpan - 17.12.2020 / 14:47, *.play-internet.pl

Masakra. Czyli nie ma kasy na nic.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 17.12.2020 / 14:38, *.centertel.pl

Po co? Dla mnie decyzja absurd.

odpowiedz
Typek - 17.12.2020 / 14:28, *.7.42

To jest błąd pozostawienie tego darmozjada w zespole powinien wrócić na wyspy

odpowiedz
gruby - 17.12.2020 / 14:20, *.171.7

Jeśli CzM lub JV mi odpalą 5% kontraktu, mogę też twierdzić że ten zawodnik jest najlepszy w naszym klubie ;)

odpowiedz
Obcy - 17.12.2020 / 13:48, *.t-mobile.pl

Ja się pytam po co? Czesław przyznaj,że w tej sprawie masz związane ręce. Z chęcią byś go pogonił,ale nie możesz.

odpowiedz
Hautausmaa - 17.12.2020 / 12:53, *.net.pl

Pierwsze zimowe wzmocnienie!

odpowiedz