Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz ze Stalą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niskie noty otrzymali zawodnicy Legii za piątkowy mecz ze Stalą. Najwyższą przyznaliście Tomasowi Pekhartowi - 3,4 w skali 1-6. Najniższe trafiły do dwójki stoperów. Artur Jędrzejczyk otrzymał 1,2 a Mateusz Wieteska 1,3.



W sumie oceniało 1186 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Pekhart 3,4
Slisz 3,3
Luquinhas 3,2
Boruc 2,8
Juranović 2,8
Andre Martins 2,8
Mladenović 2,7
Wszołek 2,6
Skibicki 2,6
Cholewiak 2,1
Rosołek 2,1
Valencia 1,7
Wieteska 1,3
Jędrzejczyk 1,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
AAA - 21.12.2020 / 21:50, *.chello.pl

Do Redakcji: jaka była najniższa nota w historii tego głosowania?Był ktoś niżej oceniony niż Jędrzejczyk?

odpowiedz
Adson 78 - 21.12.2020 / 16:44, *.plus.pl

Valencja , Wieteska , Jędrzejczyk za wysoko powinna być goła jedynka !!!

odpowiedz
wolominiak - 21.12.2020 / 20:45, *.toneticgroup.pl

@Adson 78 : i tak było.

odpowiedz
Arek - 21.12.2020 / 14:26, *.tpnet.pl

Gdyby można było wystawiać oceny ujemne, to obydwaj stoperzy mniej niż 0 mieliby na bank.

odpowiedz
jo - 21.12.2020 / 12:45, *.centertel.pl

Z taką obroną to nawet jak byśmy mogli wystawić w bramce dwóch Neuer'ów to byłoby w plecy.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.12.2020 / 12:33, *.t-mobile.pl

Średnia I tak za wysoka , Gdzie ocena dla trenera ,A powinna być 1 , DRUŻYNY nadal nie ma , Połowa składu z tej szerokiej kadry nie powinna reprezentować barwy LEGII Od 4 LAT zjazd po RÓWNI pochyłej I ciągle zjedzamy w dół

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.12.2020 / 10:54, *.chello.pl

Kto dał Jędrzejczykowi notę większą niż 1? Jeśli ma choć trochę cywilnej odwagi, niech się przyzna.

odpowiedz
Antyberg - 21.12.2020 / 11:03, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: Jędrzejczyk z różnych kont głosował na siebie, dawał sobie 6 za wystep i dlatego taką dobrą ma średnią !

odpowiedz
Sputnik 44 - 21.12.2020 / 13:59, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: pewnie po pijaku ktoś głosował (na trzeźwo nie dało się oglądać tej padliny) i mu się ręka omsknęła...

odpowiedz
Ogryzek - 21.12.2020 / 10:41, *.tpnet.pl

#Pazdanwróć

odpowiedz
Świstak666 - 21.12.2020 / 10:04, *.chello.pl

Luquinhas za co tak wysoko?! trzeci najgorszy po stoperach! to, że minie 2-3 ogórków z Mielca nic nie daje drużynie, bo podać, a tym bardziej strzelić to już nie potrafi... :(

odpowiedz
RR - 21.12.2020 / 10:54, *.chello.pl

@Świstak666: Celne spostrzeżenie. Może Luqi nie był "trzeci najgorszy po stoperach" (jeszcze miejsce dla Valencii powinno tam być), ale to jego wykończenie, a właściwie brak, bardzo denerwują. W każdym meczu ma 1-2 dobre sytuacje, prawie nigdy nie trafia w światło bramki. Im więcej siły, tym gorszy efekt. Cała runda, mimo przeważnie dobrej gry i kilku asyst, bez strzelonej bramki. Z drugiej strony, jakby miał jeszcze skuteczność, nie grałby w Legii. I to jest w tym wszystkim najgorsze, że piłkarze z takimi ograniczeniami i brakami w naszej lidze uchodzą za gwiazdy i takie też mają płacone pieniądze. Później przychodzą eliminacje pucharów i rzeczywistość okazuje się brutalna.
Żeby nie było - ja go lubię właśnie za to, że minie tych 2-3 ogórków i z reguły nie odpuszcza. Na tle pozostałych naszych grajków się wyróżnia, co świadczy niestety o poziomie tych grajków.
Wesołych Świąt!

odpowiedz
NAS - 21.12.2020 / 15:46, *.centertel.pl

@RR: nic dodać, nic ująć

odpowiedz
kaktus - 21.12.2020 / 09:56, *.tpnet.pl

Valencia zagrał źle... pozytywem jest to, że jego gra uległa poprawie, bo wcześniej grał tragicznie ;)
Skalą jego przydatności do zespołu jest, to że to był jego jeden z lepszych meczy w Legii (osobiście bym mu dał za ten mecz 2,5).
Im szybciej wróci, skąd przyszedł, tym lepiej....

odpowiedz