Vamara Sanogo i William Remy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Francuzi na aucie

Remy i Sanogo odchodzą z Legii!

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Po trzech latach spędzonych przy Łazienkowskiej William Remy rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa. 29-letni francuski obrońca wywalczył z drużyną Wojskowych dwa mistrzostwa Polski i jeden krajowy puchar. Jego umowa kończyła się w czerwcu 2021 roku.

29-letni Francuz po raz ostatni na murawie pojawił się w 19 września w przegranym meczu z Górnikiem Zabrze (1-3). U Czesława Michniewicza nie zagrał ani razu. Zasłynął natomiast z wyprawienia imprezy i został przykładnie ukarany przez Komisję Ligi. Od tamtej pory trenuje jedynie indywidualnie i to nie na każdych zajęciach. "Willyboy", który trafił na Łazienkowską zimą 2018 roku, rozegrał w sumie 52 mecze i strzelił 3 bramki. Trzeba jednak dodać, że w tym sezonie na boisku pojawił się tylko 3 razy, a w poprzednim 9 razy.

Pełne statystyki Williama Remy'ego w Legii

fot. Woytek / Legionisci.com

Legia zakończyła także współpracę z Vamarą Sanogo. Zawodnik ten podpisał kontrakt z Legią w styczniu 2017 roku. Od tamtej pory wystąpił w... 4 spotkaniach. Francuz ciągle boryka się z poważnymi kontuzjami. Teraz wraca do zdrowia po zerwanym ścięgnie Achillesa, rok wcześniej zerwał więzadła w kolanie. Trener Michniewicz już kilkakrotnie sugerował, że przed zawodnikiem bardzo dużo pracy, by dojść do odpowiedniej formy.

Pełne statystyki Vamary Sanogo w Legii

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.