REKLAMA

23.12: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj ostatnie spotkanie w tym roku rozegrają koszykarze Legii Warszawa. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego rozegrają wyjazdowe spotkanie z Polskim Cukrem Toruń i po dwóch wyjazdowych porażkach, powalczą o trzynaste zwycięstwo w rozgrywkach Energa Basket Ligi w sezonie 2020/21. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30 i będzie go można obejrzeć, po wykupieniu transmisji, w serwisie Emocje.TV.

Rozkład jazdy:
23.12 g. 15:30 Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa [kosz, Emocje.TV]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.