eLki 2020
REKLAMA

Nominacje do Plebiscytu eLki 2020

Redakcja

Rusza 20. edycja Plebiscytu "eLki", w którym podsumowujecie mijające 12 miesięcy. Od teraz czekamy na Wasze propozycje nominacji w poszczególnych kategoriach. Właściwe wybory rozpoczną się 24 grudnia i potrwają do 4 stycznia 2021. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

ZGŁOŚ NOMINACJE

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Luczysko - 25.12.2020 / 12:39, *.tpnet.pl

Postać roku - Tomas Pekhart
Odkrycie roku - Kacper Skibicki
Szmacianka roku - Dariusz Mioduski

odpowiedz
syrenka - 23.12.2020 / 10:38, *.orange.pl

Trenerze...prowadź Legię do Mistrzostwa! Wszystkim życzę dużo zdrówka!
Wszelkiej Pomyślności.....życzy część Konina!

odpowiedz
Jaro - 22.12.2020 / 22:00, *.tpnet.pl

Hasło to oczywiście" chcemy trenera, nie poznańskiego frajera", poznański słowik OUT

odpowiedz
Olomanolo - 22.12.2020 / 07:43, *.play-internet.pl

Nasza święta trójca obrońców to jest tykająca bomba nie ma meczu żeby czegoś nie odwalili -więc sory panowie chyba czas piżegnać emerytów

odpowiedz
Alan - 22.12.2020 / 06:40, *.t-mobile.pl

Ja bym dodal kategorie transparent roku ; Niestraszny nam wirus ani ebola.... juz przeszedl do historii

odpowiedz
Pawciu - 22.12.2020 / 07:10, *.net.pl

@Alan: to do hasla roku :)

odpowiedz
Rysio - 22.12.2020 / 01:15, *.knc.pl

Proponuję Don Stanislao..

odpowiedz
aqweds - 21.12.2020 / 23:20, *.chello.pl

Szmacianka tylko i wyłącznie kante za kopanie koszulki!

odpowiedz
Tak - 21.12.2020 / 23:26, *.vectranet.pl

@aqweds: powinna redakcja wprowadzić też szmaciankę ,dosyć cackania się z nimi

odpowiedz
Trog(L)odyta - 21.12.2020 / 21:04, *.chello.pl

1. Postać roku -koronawirus


2. Odkrycie roku- koronawirus


3. Wydarzenie roku- p(l)andemia "covid-19". ;)

odpowiedz
Pawcio - 21.12.2020 / 19:47, *.net.pl

Oprawa CZAS APOKALIPSY w zasadzie juz wygrala swoja kategorie :)

odpowiedz
Kiler - 21.12.2020 / 16:13, *.t-mobile.pl

Panowie jeden mecz mu poszedł i od razu psy na nim wieszacie.
Jędza z Lewczukiem to najlepsza para stoperów.

odpowiedz
Hiszpan - 21.12.2020 / 23:03, *.telnaptelecom.pl

@Kiler: Ta zaraz nie wyszedł. To był majstersztyk.

odpowiedz
Kiler - 21.12.2020 / 23:57, *.centertel.pl

@Hiszpan:
Spokojnie przreanalizuj sezon i wyciągnij wnioski.
Każdy ma czasem tak ch.... dzień
Każdy .... Ty pewnie też czasem
Warto się wypowiedzieć z chłodną głową .

odpowiedz
Hiszpan - 22.12.2020 / 07:15, *.telnaptelecom.pl

@Kiler: Zachęcam Cię przeanalizuj historię piłki nożnej. Jak znajdziesz mecz gdzie obrońcy 3 razy w niegroźnych sytuacjach wywracają rywali na 3 karne to zwracam honor. To nie był zwykły mecz.

odpowiedz
L L L - 21.12.2020 / 15:59, *.centertel.pl

Tu tylko może być jedna nominacja,
Szmacianka roku, kopacze mioduskiego

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.12.2020 / 15:31, *.t-mobile.pl

Wieteska I jedzą do Motoru Lublin, i paru innych też

odpowiedz
Marcin - 21.12.2020 / 14:53, *.play-internet.pl

Szmacianka dla nędzy Jędzy. Odebrać opaskę kapitana i do rezerw niech spier....

odpowiedz