Lis w meczu z Legią skapitulował dwukrotnie - fot. Paweł Dudzik
REKLAMA

Plotki transferowe

Lis w kręgu zainteresowań Legii

Wiśnia, źródło: Love Kraków

Legia interesuje się bramkarzem Wisły Kraków Mateuszem Lisem - podaje serwis Love Kraków. Zdaniem dziennikarzy, mistrz Polski chce nieco odmłodzić tę formację, mając w kadrze 41-letniego Artura Boruca i 38-letniego Radosława Cierzniaka.

Lis ma 23 lata, a w Ekstraklasie rozegrał już 53 mecze. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą wygasa za pół roku, chociaż znajduje się w nim opcja przedłużenia o rok. Mimo wszystko styczniowe okno transferowe może być dobrym momentem, aby zarobić na jego odejściu duże pieniądze, gdyż piłkarz znajduje się ostatnio w dobrej formie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
Lis - 30.12.2020 / 16:17, *.play-internet.pl

Rurku, nie wkur*iaj mnie, dobrze?

odpowiedz
Robert - 29.12.2020 / 16:14, *.inetia.pl

Jak zdaniem dziennikarzy to może Tomasz Lis :) Sezon ogórkowy w pełni.

odpowiedz
Cyniek - 28.12.2020 / 23:00, *.vectranet.pl

Jak bym miał już sprowadzać bramkarza toneolsl bym.tego małolata z Mielca





odpowiedz
Gość wciąga nosem Majeckiego - 25.12.2020 / 18:45, *.55.83

a tu go eksperci do Muzyka porównują:) Muzyk czy ten drugi to nie jem level

odpowiedz
Dobry bramkarz - 25.12.2020 / 18:39, *.play-internet.pl

taki Muzyk czy Miszta to 2 klasy nizej. Jak chce przysc brać go bo on bez problemu posadzi Borubana na ławce

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 24.12.2020 / 09:30, *.vectranet.pl

Potrzebujemy środkowego obrońcy, więc brać młodego Kamila Piątkowskiego z Rakowa. Potrzebujemy też skrzydłowego, więc brać Sebastiana Kowalczyka z Pogoni. Bramkarze nam nie potrzebni, bo jeszcze z rok pobroni Boruc, a potem do bramki wskoczy Miszta lub Muzyk.

odpowiedz
kogut - 24.12.2020 / 08:37, *.elartnet.pl

Jaki lis?

odpowiedz
Mamut - 24.12.2020 / 00:06, *.t-mobile.pl

Wiem, że nie każdemu psu burek na imię, ale tutaj to skojarzenie z redaktorkiem Tomkiem....

odpowiedz
Tomasz Lis - 23.12.2020 / 22:20, *.chello.pl

Co z tą Legią?

odpowiedz
Pawciu - 23.12.2020 / 20:44, *.net.pl

Jest Miszta, jest Muzyk... coz... zdajmy sie moze na opinie trenera Dowhania a nie na wlasne widzi mi sie.

odpowiedz
tomiacab - 24.12.2020 / 14:00, *.virginm.net

@Pawciu: Ale Muzyk póki co pokazał tylko, ze to za wysokie progi. Miszta powinien dostać szanse być pierwszym. Boruc na PP.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 23.12.2020 / 19:51, *.vectranet.pl

Wywalić boruca i stawiać na młodych!

odpowiedz
:) - 23.12.2020 / 19:36, *.chello.pl

Co tam napinacze?

odpowiedz
:( - 25.12.2020 / 21:10, *.play-internet.pl

@:) : jajco

odpowiedz
N0r3k - 23.12.2020 / 19:27, *.chello.pl

Dobry bramkarz, ale nie ma sensu brać go do Legii, żeby grzał u nas teraz ławkę.

odpowiedz
Mietek - 23.12.2020 / 19:05, *.vectranet.pl

Zabierajcie Lisa, mamy Muzyka!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.12.2020 / 18:55, *.orange.pl

Szczerze? To on mi w każdym meczu wygląda na trochę amatora, który się cieszy z każdej udanej interwencji. Nie można odmówić mu pasji i ambicji, ale on serio średnio wygląda na profesjonalnego gracza.

odpowiedz
Antyberg - 23.12.2020 / 18:33, *.centertel.pl

Do redakcji, przy transferach ''odeszli" brakuje Antolicia, którego też już nie ma. Wesołych Świąt ;)

odpowiedz
Anakonda - 23.12.2020 / 17:28, *.centertel.pl

Pany trzeba dobrego stopera żeby był obróca z jajami a nie jaja z niego bo jak będą puchary to się trochę ogra zanim będziemy grać a nie 2 dni przed meczem przyjdzie i będzie jeszcze kontuzjowany itd ????????????

odpowiedz
LkibicL - 23.12.2020 / 16:52, *.futuro.pl

Plotki aby podbić jego cenę. Jakaś dziwna moda ostatnio.

odpowiedz
Arek - 23.12.2020 / 16:16, *.tpnet.pl

Miszta jest, więc po co?

odpowiedz
Świstak666 - 23.12.2020 / 15:07, *.chello.pl

Mamy 5 bramkarzy więc sądzę, że to totalna plotka.

odpowiedz
BUUUAAAAAHHHHHHHHAAAAAAHHHHAAAAAA - 23.12.2020 / 14:51, *.naszasiec.net

NIE DLA PSA KIEŁBASA. Pan Bramkarz LIS to nie zdrajca Cierzniak. Za wysokie progi dla zbłaźnionej Legii. Sarapata już siedzi. Z nią przekrętu Legia nie zrobi....

odpowiedz
Rytm - 23.12.2020 / 15:53, *.atman.pl

@BUUUAAAAAHHHHHHHHAAAAAAHHHHAAAAAA:

Skoro Legia to za wysokie progi, to jak niskie progi musi mieć w Wiśle?
Wisła Wanna Li.

odpowiedz
Gienek z Manczy - 23.12.2020 / 16:10, *.surfer.at

@BUUUAAAAAHHHHHHHHAAAAAAHHHHAAAAAA:a ty czego się najadłeś , a już wiem , głupoty , taki lamus jak ty , nie będzie mówił , gdzie Pan Lis chce grać...paniał lamusie

odpowiedz
WachteL - 23.12.2020 / 18:12, *.centertel.pl

@BUUUAAAAAHHHHHHHHAAAAAAHHHHAAAAAA: ja tam bym wolał w wojsku niż w mylycji

odpowiedz
Bródno - 23.12.2020 / 18:35, *.chello.pl

@BUUUAAAAAHHHHHHHHAAAAAAHHHHAAAAAA: bramkarzyna lisek to by do Legii na kolanach przyszedł tylko tu nikt go nie chce

odpowiedz
Sputnik 44 - 23.12.2020 / 20:03, *.vectranet.pl

@BUUUAAAAAHHHHHHHHAAAAAAHHHHAAAAAA: Redakcjo czemu nie usuwacie od razu takich krakowskich błaznów? Nie interesuje nas głos prowincji...

odpowiedz
Pio - 23.12.2020 / 21:21, *.chello.pl

@BUUUAAAAAHHHHHHHHAAAAAAHHHHAAAAAA: dziadu pańszczyźniany zrozum, ze Legia jak by go chciala to on by chętnie z buta jeszcze jutro sam przyszedł, tak jak wszyscy z ekstraklasy którzy do nas przyszli.byli czy są z craxy, jagi, skisły, lechii, amikolecha , nikt nie odmówił hehehe

odpowiedz
Lon78 - 23.12.2020 / 22:23, *.132.129

@Sputnik 44: to po czytasz te komentarze jeśli nie interesuje cie głos prowincji? Tu prawie wszyscy z Warszawy a Warszawa nawet do miana prowincji się ledwo łapie. To takie zad.... Europy.

odpowiedz
Arek - 23.12.2020 / 23:09, *.tpnet.pl

@BUUUAAAAAHHHHHHHHAAAAAAHHHHAAAAAA: a 7:0 pamiętasz?

odpowiedz
Gas - 24.12.2020 / 00:07, *.as9105.com

@Sputnik 44: Haha!!! Słoma z butów ci wystaje warszawiaku

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.12.2020 / 10:59, *.vectranet.pl

@Gas: krowy wydojone!?

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.12.2020 / 11:07, *.vectranet.pl

@Lon78: to jak w takim razie nazwać twój PGR??

odpowiedz
Zorientowany - 24.12.2020 / 12:45, *.play-internet.pl

@Lon78: takie zadupie, że buduje się tu najwięcej wieżowców, dużo firm przenosi tutaj swoją działalność i tworzy centra biznesowe, a no i już niedługo będziemy mieli najwyższy budynek w UE. Także zadupie to masz chyba za oknem :)

odpowiedz
Bródno - 28.12.2020 / 10:59, *.play-internet.pl

@Lon78: chamie a ty z jakiego pola jesteś?

odpowiedz
PLK - 31.12.2020 / 01:30, *.cyfrowypolsat.pl

@Sputnik 44: Kolego, nie obrażaj kibiców naszej Legiuni z poza Wawy!!! Myślę że na Żylecie jest ich wielu!!! Oni za Nasz Klub poszliby w ogień w przeciwieństwie do wielu mieszkańców Warszawy!!! Od lat tworzymy wszyscy Legię bez względu na miejsce zamieszkania!!! Szanujmy się do cholery!!!!

odpowiedz
gtff - 23.12.2020 / 14:50, *.t-mobile.pl

Brać z Pogoni bramkarza !,!!!

odpowiedz
Znawca. - 24.12.2020 / 07:46, *.plus.pl

@gtff: 100% racji !!!

odpowiedz
loko - 23.12.2020 / 14:36, *.vectranet.pl

nie no sory ale muzyk jest jeszcze gorszy

odpowiedz
Andreas - 23.12.2020 / 14:27, *.play-internet.pl

Ściemniaja krakusy. Chcą dobrze sprzedać.

odpowiedz
kryniek76 - 23.12.2020 / 14:25, *.amazonaws.com

tylko
Dante Stipica
ewentualnie
Krzysztof kamiński

odpowiedz
Echhh - 23.12.2020 / 14:24, *.35.103

Po co ???
Miszta 19 lat, Muzyk 20 lat, co wy chcecie odmładzać ?? Akurat o bramkarzy to bym się nie martwił.

odpowiedz
Xxc - 23.12.2020 / 18:11, *.vectranet.pl

@Echhh: jeszcze jest kochalski i tobiasz... a i boruc chciałby przedłużyć umowe o kolejny rok...

odpowiedz
Hugon - 23.12.2020 / 23:49, *.vectranet.pl

@Echhh: Dopóki jeden gruby jest trenerem a drugi grubas stoi na bramce powtórzę stoi,to Miszta i Muzyk w LEGII nigdy nie zagrają.No może w pucharach.

odpowiedz
Arni87 - 23.12.2020 / 13:45, *.lukman.pl

Po co nam kolejny bramkarz? Są młodzi Miszta, Muzyk, Tobiasz. Najwyżej rezerwowym by był,nie wiem czy by siż zgodził.

odpowiedz
Elquatro - 23.12.2020 / 17:37, *.chello.pl

@Arni87: a co ma Slisz do tego?

odpowiedz
oLaf - 23.12.2020 / 13:44, *.vectranet.pl

@KasztanoRonaldo: naprawdę czy my mamy największ eproblemy na bramce??

a w ogóle to mamy 5-ciu bramkarzy (!!) więc to jest tekst menadzera żeby wypromować bramkarza i wyciągnąć więcej kasy w (od) Wiśle za niego !

odpowiedz
Pl - 23.12.2020 / 13:43, *.net.pl

Tylko nie to...to poziom Szujskiego czy skaby. Co drugi mecz szmata

odpowiedz
ctsk - 23.12.2020 / 13:31, *.com.pl

Lis zostaje

odpowiedz
(L) - 23.12.2020 / 13:09, *.mm.pl

Chyba żart

odpowiedz
Żarty sobie robicie? - 23.12.2020 / 12:44, *.centertel.pl

To jest chyba jakiś żart?
Koleś jest słabiutko, może 11-14 bramkarz tej ligi...
Nawet 1 polskiego złotego za niego bym nie dał

odpowiedz
PND - 23.12.2020 / 12:01, *.94.134

Chociaz nie wiem kto by stał na bramce to przy tak chu.owych 4 JESZCZE(!) środkowych obrońcach (bo chyba emeryt z Hiszpanii nie bedzie już pajacował i widniał w pierwszym zespole Legii ) to nic nie da.

2 stoperów na JUŻ i to do pierwszego składu!

odpowiedz
Krecik - 23.12.2020 / 11:59, *.t-mobile.pl

Napewno to prawdziwe info co z tego że Michniewicz mówił ostatnio, że bramka to jedyna formacja na którą nie potrzebujemy wzmocnień. Poza tym jest Boruc, Miszta, Cierzniak, Tobiasz i Muzyk więc po uj nnam szósty bramkarz.

odpowiedz
Gizior - 23.12.2020 / 11:58, *.t-mobile.pl

Po co bawić się w kupno gościa który nie gwarantuje nam obsady młodzieżowca... Miszta i młodzieżowiec na 2 lata jest tylko trzeba kupić stoperów normalnych a nie paralitykow.

odpowiedz
twojstary naje..any - 23.12.2020 / 11:48, *.chello.pl

Przecież to jest kompletna bzdura. Mamy zdolnych młodych chłopaków. A Lis bez urazy to nie jest bardzo dobry bramkarz, solidny to maks.

odpowiedz
Kamień - 23.12.2020 / 11:46, *.chello.pl

No Lis wybronił krakusom zwycięstwo z Amica, ale przecież jest Miszta i Muzyk...

odpowiedz
Świstak666 - 23.12.2020 / 11:41, *.chello.pl

Boruc, Cierzniak, Miszta, Muzyk i Tobiasz...wiem, że dwóch pierwszych niedługo koniec kariery, ale nie sądze, żeby chcieli płacić kolejnemu więc uważam, że to totalna plotka.

odpowiedz
butla - 23.12.2020 / 11:36, *.t-mobile.pl

Typowe podbijanie ceny zawodnika rzekomym zainteresowaniem ze strony Legii.

odpowiedz
NajwolniejszyCzarnyŚwiata - 23.12.2020 / 11:32, *.plus.pl

Hmm... Ponoć Boruc ma zostać jeszcze rok, aby przy nim już całkowicie do numeru jeden dojrzał Miszta. Jako trzeci może być Muzyk. Pozbyć się trzeba Cierzniaka, na Lisa miejsca brak. Chyba, że Boruc skończy i Miszta z Lisem od nowego sezonu rywalizacja o numer 1.

odpowiedz
Pio - 23.12.2020 / 11:28, *.plus.pl

No to albo lis albo miszta

odpowiedz
ferds - 23.12.2020 / 11:28, *.centertel.pl

chaos, podobno wzieliśmy Boruca żeby przygotować Misztę albo Muzyka... Miszta niewiele grał, ale jeśli już to wpadek nie było. Za to niektórzy nasi stoperzy to pośmiewisko ligi i to wcale nie dopiero od meczu ze Stalą

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.12.2020 / 11:28, *.chello.pl

To musi być żart. Choć znając Mioduskiego. głowy za to bym nie dał.

odpowiedz
Jawor100 - 23.12.2020 / 11:19, *.centertel.pl

Dobry bramkarz,młody,z doświadczeniem w ekstraklasie.Jak jest możliwość brać

odpowiedz
Robert - 23.12.2020 / 11:15, *.orange.pl

Mam nadzieję że władze Wisełki nie są głupkami i nie sprzedadzą Go do ległej

odpowiedz
TS - 23.12.2020 / 11:11, *.chello.pl

3 mln Eur i bierzcie.

odpowiedz
Sied(L0ce - 23.12.2020 / 10:57, *.com.pl

nawet Muzyk ? nie sądze ....

odpowiedz
Orti - 23.12.2020 / 10:57, *.tpnet.pl

Lepiej postawić na Misztę, zdecydowanie.

odpowiedz
Hiszpan - 23.12.2020 / 10:48, *.play-internet.pl

Czekam tylko na info o parze 2 nowych stoperów i odejściu Wieteski i Jedrzejczyka.

odpowiedz
cwks - 23.12.2020 / 10:28, *.chello.pl

Lis jest zasłaby ja Legię

odpowiedz
singspiel - 23.12.2020 / 10:14, *.play-internet.pl

duże, czyli ze 200 tys. euro

odpowiedz
Żmija - 23.12.2020 / 10:04, *.vectranet.pl

Jest Miszta, jest Muzyk, póki co gra Artur! Po co nam kolejny przeszczep, który na razie nic nie pokazał!?

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 23.12.2020 / 09:54, *.play-internet.pl

Kpina. Kto? Lis? To jeden ze słabszych bramkarzy tej ligi. Nawet Muzyk bedzie lepszym wyborem.

odpowiedz
Hubi40 - 23.12.2020 / 10:06, *.amazonaws.com

@KasztanoRonaldo: Tak tak Ziom masz racje. Albo ściąganie drewno Salamona. Widać jak sie w Naszym Klubie znają pseudo dyrektorzy... ha, ha...

odpowiedz
. - 23.12.2020 / 10:15, *.centertel.pl

@KasztanoRonaldo: widać że mało meczów oglądasz, Muzyk to mu może sprzęt nosić.

odpowiedz
jo - 23.12.2020 / 10:22, *.centertel.pl

@KasztanoRonaldo: ta propozycja transferu w 100% wpisuje się w autorski pomysł na Legię wg Miodka.
1. Będzie tanio.
2. Teoretycznie osłabiamy przeciwnika.

odpowiedz
malyx2 - 23.12.2020 / 13:05, *.centertel.pl

@KasztanoRonaldo:
Tak, tak Muzyk do Legii ???? a Lis zostaje w Wiśle ????

odpowiedz
oLaf - 23.12.2020 / 13:36, *.vectranet.pl

@KasztanoRonaldo: naprawdę czy my mamy największ eproblemy na bramce??

odpowiedz