Dubaj - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Szczegóły zgrupowania w Dubaju

Woytek, źródło: Legia.com

Legia Warszawa podała szczegółowy plan przygotowań do rundy wiosennej, która rozpocznie się dla Legii 31 stycznia. Drużyna wróci z urlopów tuż po Nowym Roku. 4 stycznia i 5 stycnia w Legia Training Center przeprowadzone zostaną testy zawodników. W środę, 6 stycznia zespół wyleci do Dubaju na 16-dniowy obóz.

Przez całe zgrupowanie drużyna będzie mieszkała w Jebel Ali Beach Hotel położonym nad Zatoką Perską na południowy-zachód od centrum Dubaju. Na terenie kompleksu znajduje się rozwinięta infrastruktura sportowa, w tym pole golfowe, siłownia, strefa odnowy biologicznej, korty tenisowe oraz boiska piłkarskie. Jedno z nich będzie dedykowane na wyłączność legionistom.

Podczas pobytu w Dubaju zespół Czesława Michniewicza rozegra pięć meczów kontrolnych. Na chwilę obecną znane są następujące daty i rywali:

9.01. - Liwa FC (druga liga ZEA)
13.01. - dwa mecze (rywale w trakcie potwierdzania)
18.01. - mecz (rywale w trakcie potwierdzania )
21.01. - FK Krasnodar

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
LewLegia - 30.12.2020 / 00:48, *.net.pl

Po ostatnim wyniku wyjazd za free. Taka Sytuacja

odpowiedz
jędza - 29.12.2020 / 15:15, *.tpnet.pl

Jędrzejczyk i Wieteska maja bilety?

odpowiedz
StaryL - 29.12.2020 / 11:07, *.centertel.pl

Ledwo człowiek z domu może wyjść bo ograniczenia zakazy nakazy s Ci jak gdyby nigdy nic przez pół świata do Dubaju!

odpowiedz
Jaro - 28.12.2020 / 11:51, *.tpnet.pl

poznański słowik razem z Jędrzejczykiem i Vieteską powinni jechać w Bieszczady, oni nie zasługują na wyjazd do Dubaju... Ciekawe czy Fryzjera zabierze ze sobą ten poznański konfident

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.12.2020 / 10:55, *.chello.pl

Wrócą opaleni prosto w polską ujemną temperaturę i się poziprzeziębią, połapią kontuzję...bo trenowali w zupełnie innych warunkach... A LTC, najlepiej wyposażone w kraju, nasze własne, jest niepotrzebne.

#AntyLogika.

odpowiedz
? - 25.12.2020 / 00:19, *.120.122

13.01. - dwa mecze (rywale w trakcie potwierdzania)
18.01. - mecz (rywale w trakcie potwierdzania )

odpowiedz
Gienek - 23.12.2020 / 22:42, *.vectranet.pl

Spokojnie, Wieteska z Jędrzejczykiem jadą tam piłki podawać i drinki serwować na plaży.

odpowiedz
Dens - 24.12.2020 / 13:10, *.t-mobile.pl

@Gienek: Jędrzejczyk to jedzie tam jako trefniś. Jedno co mu ostatnio wychodzi to żarty.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 23.12.2020 / 20:03, *.vectranet.pl

Po polskich górach przez dwa tygodnie powinni biegać, a nie w Dubaju dupska wygrzewać! Zrobiliby wydolność, zatęsknili za piłką, to i wyniki lepsze by były.

odpowiedz
warszawiak1234 - 23.12.2020 / 11:25, *.chello.pl

Czy ktoś może wrzucić Jędzę i Wietesa do morza rekinom?!

odpowiedz
NAS - 27.12.2020 / 16:12, *.centertel.pl

@warszawiak1234: hahaha... dobre

odpowiedz
Hoh - 23.12.2020 / 06:58, *.centertel.pl

A potem miesiąc na dostosowanie się do klimatu w Polsce. Kto to wymyśla, co za mózg.

odpowiedz
Jaro - 22.12.2020 / 21:58, *.tpnet.pl

Chyba jadą się przygotowywać na MŚ w Katarze bo na Ekstraklape to tam się nie przygotują, Miodek dzwonku zacznij myśleć i wyślij ich w Bieszczady a w szczególności Jędze i Wieteske!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.12.2020 / 21:05, *.play-internet.pl

Oj,ciężkie jest życie piłkarza.Wiecznie zgrupowania,a to w Dubaju,a to w Egipcie,albo w innej Tunezji.Pewnie dlatego słabo grają (chodzi mi o grę na boisku),bo są non-stop w rozjazdach.Panie prezesie,daj im trochę luzu.

odpowiedz
Kuba - 22.12.2020 / 20:34, *.t-mobile.pl

Czy możemy się spodziewać, że redakcja będzie razem z legionistami, by robić sprawozdania i fotorelacje ze zgrupowania?

odpowiedz
FanFan - 22.12.2020 / 20:29, *.chello.pl

Promocja na Bookingu w tym hotelu, tylko 3200 Euro za pokój 2-osobowy ze śniadaniem za 16 dni przy palmie Jebel Ali w Dubaju. Panie jak tu żyć? A nie lepiej w góry pojechać i trenować w warunkach takich jakie będą na przełomie stycznia i lutego? I trochę poćwiczyć bieganie, sprinty, wydolność. Pozdrawiam.

odpowiedz
Pawciu - 22.12.2020 / 20:04, *.net.pl

Na golfa do Dubaju?? Hmm... moze powstanie nowa legijna sekcja?

odpowiedz
Nemo - 23.12.2020 / 00:02, *.mtel.me

@Pawciu: HAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAH

odpowiedz
Zdzisiek - 22.12.2020 / 19:42, *.14.167

Żyć, nie umierać. Tylko nie spieprzcie tego na wiosnę ????

odpowiedz
robochłop - 22.12.2020 / 19:14, *.orange.pl

I gitarra...ja mam cały czas zgrupowanie na ukochanym Grochowie...Polish National Drinking Team...tylko duże dawki alku nas uratują...

odpowiedz
Mądrala 0.7 - 22.12.2020 / 20:54, *.play-internet.pl

@robochłop: potwierdzam !

odpowiedz
Piasek - 22.12.2020 / 21:12, *.inetia.pl

@robochłop: Jakieś testy wytrzymałościowe w planach? :)

odpowiedz
Fan alko - 23.12.2020 / 01:48, *.play-internet.pl

@Piasek: proponuje pieciobuj co 500 metrów po setce

odpowiedz