Dubaj - fot. Piotr Galas
REKLAMA
REKLAMA

Szczegóły zgrupowania w Dubaju

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa podała szczegółowy plan przygotowań do rundy wiosennej, która rozpocznie się dla Legii 31 stycznia. Drużyna wróci z urlopów tuż po Nowym Roku. 4 stycznia i 5 stycnia w Legia Training Center przeprowadzone zostaną testy zawodników. W środę, 6 stycznia zespół wyleci do Dubaju na 16-dniowy obóz.

Przez całe zgrupowanie drużyna będzie mieszkała w Jebel Ali Beach Hotel położonym nad Zatoką Perską na południowy-zachód od centrum Dubaju. Na terenie kompleksu znajduje się rozwinięta infrastruktura sportowa, w tym pole golfowe, siłownia, strefa odnowy biologicznej, korty tenisowe oraz boiska piłkarskie. Jedno z nich będzie dedykowane na wyłączność legionistom.

Podczas pobytu w Dubaju zespół Czesława Michniewicza rozegra pięć meczów kontrolnych. Na chwilę obecną znane są następujące daty i rywali:

9.01. - Liwa FC (druga liga ZEA)
13.01. - dwa mecze (rywale w trakcie potwierdzania)
18.01. - mecz (rywale w trakcie potwierdzania )
21.01. - FK Krasnodar

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.