REKLAMA

Oddaj swój głos!

Plebiscyt eLki 2020

Redakcja

W ostatnich dniach przesyłaliście swoje propozycje nominacji do 20. edycji Plebiscytu eLki. Spośród nich wybraliśmy te najczęściej powtarzające się i tradycyjnie pogrupowaliśmy w 17 kategoriach. Kto i co zasługuje na wyróżnienie? Kto był rozczarowaniem, kto odkryciem, a kto strzelił najpiękniejszego gola w 2020 roku? Zapraszamy do głosowania na specjalnej stronie:

PRZYZNAJ ELKI 2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
achacha - 30.12.2020 / 12:10, *.208.233

Portugalski trener długo nie zagrzał miejsca w Brazylii. Jego przygoda z Vasco da Gama trwała tylko 2,5 miesiąca.
W tym czasie Ricardo Sa Pinto poprowadził brazylijski klub w 15 meczach, z czego tylko trzy zakończyły się zwycięstwem jego drużyny. Taki rezultat nie satysfakcjonował szefostwa Vasco da Gama, które postanowiło rozstać się ze szkoleniowcem.
Vasco da Gama ogłasza, że Ricardo Sa Pinto nie jest już trenerem pierwszej drużyny" - poinformował klub. Wraz z portugalskim trenerem, z organizacją pożegnało się też kilku członków sztabu szkoleniowego.

odpowiedz
Simon - 30.12.2020 / 10:35, *.155.3

A tymczasem Ricardo kontynuuje triumfalny marsz po świecie trenerki: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/916768/byly-trener-legii-warszawa-zwolniony-z-kolejnego-klubu

odpowiedz
pytanie retoryczne - 30.12.2020 / 08:29, *.chello.pl

Czy Legia Miodulskiego to jeszcze Legia Warszawa?

odpowiedz
666 - 30.12.2020 / 11:49, *.chello.pl

@pytanie retoryczne: Raczej korporacja, z hieną u sterów.

odpowiedz
Rado - 28.12.2020 / 15:44, *.com.pl

A gdzie do wyboru szmacianka Lempart??

odpowiedz
Alan - 29.12.2020 / 21:51, *.t-mobile.pl

@Rado:
O to bedzie trudno bo patrząc po tym co się dzieje na miescie to więcej ludzi chodzi blyskawica niz (L)

odpowiedz
Błyskawica - 30.12.2020 / 02:39, *.chello.pl

@Rado: jesteś uosobieniem pochmurnego kabotyna. I to już po raz drugi.
A co na to, tym razem, szanowna Redakcja?

odpowiedz
Rado - 30.12.2020 / 20:03, *.play-internet.pl

@Błyskawica: jak kabotynka to zachowuje się Twoja idolka. Zero treści, czy argumentów tylko ciągłe jątrzenie i wulgarność. Nazwijmy to po imieniu "zwykła wiocha". Ale część słoików i gównarzerii to łyka. Żal patrzeć jakie otępiałe pokolenie rośnie...

odpowiedz
Błyskawica i Piorunek - 31.12.2020 / 15:24, *.chello.pl

@Rado: no właśnie...

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 27.12.2020 / 01:56, *.plus.pl

MOSÓR w wywiadzie(Tunel czasu) twierdzi, że w Legii nigdy nie było korupcji, kupczyli jak każdy w lidze, szmaciankę można wybrać tylko jedną? Jawnie ustawiają od lat mecze i nic?

w XXI wieku też sporo meczów zwałkowanych - porażki u siebie z Podbeskidziem, Stalą Mielec (2-3), wtopa w Poznaniu gdzie Vrdoljak nie trafił z metra, opchnięty za czerczersowa mecz w Gdańsku w przedostatniej kolejce, 2-3 u siebie w plecy z Ruchem kilka dni po meczu w PP(hat-trick Piecha), opchnięty mecz u siebie z GKSem Bełchatów na początek sezonu 2014/2015 (gol Ślusarskiego, rezerwy Legii), opchnięty mecz na otwarcie stadionu z GKSem B.(gole Żewłakowa), zwałkowany mecz u siebie z Lechią przed rewanżem ze Steauą, dziwne mecze wyjazdowe z Termalicą, rok temu wtopa na Święta Bożego Narodzenia 2:1 z Zagłębiem L.(HT/FT) by w rewanżu u siebie wygrać 2:1. Więcej nie chce mi się szukać i pisać. Dalej klaszczcie bandzie sprzedawczyków.

odpowiedz
Darek - 27.12.2020 / 15:11, *.chello.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze:
Zgadzam się.Dużo było ostatnio tych dziwnych meczów.Choćby ten ostatni ze Stalą.Albo ze Śląskiem Wrocław i podanie Jedrzejczyka prosto pod nogi piłkarza z Wrocławia.Jedza chyba dorabia do pensji swoim zachowaniem na boisku.
Powinny być jeszcze kategorie
szmaciarz roku i
sprzedany mecz roku.
Jak patrzę na to kto awansuje z pierwszej ligi to już wiem,że my z nimi przegramy.Przypadek?Nie sądzę.

odpowiedz
Vuko - 27.12.2020 / 18:23, *.tpnet.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: i tak więcej w historii kupili niż sprzedali ale widzisz tylko w jedna stronę

odpowiedz
grzesiek - 28.12.2020 / 16:34, *.centertel.pl

@Darek : nie widzialem popisów jedrzejczyka co prawda, ale przypomina mi to babole kuby rzezniczaka.......jak patrzylem co wyprawia na boisku to wrecz bylem pewien ze cala druzyna nie ustawia meczow tylko konkretni pilkarze. A czy tak faktycznie jest to odpowiedzcie sobie sami...

odpowiedz
Sss - 30.12.2020 / 15:29, *.chello.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: Było wiele takich meczów jak np ostatni mecz sezonu z Zagłębiem Lubin które w tamtym sezonie zdobyło mistrzostwo z którego przyszedł do nas po sezonie ich najlepszy piłkarz. Czy np mecze z Odrą Wodzisław o czym wie nawet Pan Ździsław...

odpowiedz
Szymon - 27.12.2020 / 00:05, *.chello.pl

Zamiast szmacianki roku powinno być szmaciarz roku

odpowiedz
OLaf - 26.12.2020 / 11:50, *.tpnet.pl

Do szmacianki można było jeszcze dorzucić Michała Żewłakowa naszego byłego piłkarza i dyrektora który to w nocy z poniedziałku na wtorek jechał pijany samochodem i staranował autobus, kiedyś z kadry został też wyrzucony za picie, dziwię się że Leśnodorski zadaje się z tym elementem...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 29.12.2020 / 23:10, *.play-internet.pl

@OLaf: A tego dnia po południu był w canal+ w programie ,,ekstraklasa po godzinach", można się domyślać, że potem żegnano dziennikarza Żelka (wyjeżdża na 2 lata do Zanzibaru) Ale dziwne, że nie zamówił taxi, że tak ryzykował, szkoda.

odpowiedz
Alan - 26.12.2020 / 11:16, *.t-mobile.pl

Najciekawsze wydarzenie kibicowskie sezonu..... tej kategorii mogło by w tym roku nie byc bo nawet patrząc po nominacjach widac ze niewiele się działo.

odpowiedz
P. - 25.12.2020 / 20:59, *.net.pl

W niektorych kategoriach wybor naprawde trudny...

odpowiedz