fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Plotki transferowe: Fin z ligi włoskiej nowym skrzydłowym?

Wiśnia, źródło: La Gazzetta dello Sport

Zdaniem internetowego wydania włoskiego dziennika La Gazzetta dello Sport, Legia rozważa sprowadzenie piłkarza Brescii - Simona Skrabba. Zawodnik ma 25 lat i może grać jako skrzydłowy lub napastnik.

Skrabb jest Finem, a do ligi włoskiej trafił w styczniu ubiegłego roku ze szwedzkiego IFK Norrköping. W tym sezonie uzbierał w Brescii cztery występy - trzy w Serie B i jeden w Pucharze Włoch.

W poprzednich rozgrywkach Skrabb miał okazję grać w Serie A. We włoskiej ekstraklasie rozegrał dziesięć meczów, dorzucając do tego sześć występów w eliminacjach Ligi Europy (jeszcze w barwach Norrköping).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

+dodaj komentarz
Marcel - 07.01.2021 / 03:06, *.t-mobile.pl

Kolejny zawodnik, który mało gra, a później znów będzie narzekanie, że piłkarz bez formy albo że nie wiadomo dlaczego Legia nie awansowała do Ligi Mistrzów...

odpowiedz
antek - 05.01.2021 / 10:12, *.play-internet.pl

No ta to już w Polsce nie ma grajków

odpowiedz
Kalarepa - 05.01.2021 / 08:50, *.play-internet.pl

Jakiś kolejny ogór....

odpowiedz
juhas - 04.01.2021 / 21:22, *.tpnet.pl

Nie chce być pesymistą ale przed przerwą zimową Miiodek powiedział iż Michniewicz został zatrudniony po to aby grać akademią bo zimą nie będzie transferów to co się dzieje w tym klubie to komedia ja się pytam co w składzie Legii robi Wieteska który się o własne nogi przewraca oraz Jedrzejczyk który robi prezenty rywalom i zostawia się Valencje który jest bezproduktywny juhas

odpowiedz
Lupus - 04.01.2021 / 19:22, *.centertel.pl

Niezgoda ma ponoć wrócić z USA do Polski.
Może z powrotem trafi do Legii.

odpowiedz
Pewne! - 04.01.2021 / 19:10, *.orange.pl

Legia chce sprowadzić albańskiego stopera z drugiej ligi rumuńskiej o którego również stara się beniaminek bośniackiej ekstraklasy.

Sezon transferowy nabiera rumieńców :-)

odpowiedz
Obecna Legia .... nie urywa ... - 04.01.2021 / 17:43, *.com.pl

Z takim składem to i Mourinho nic by nie zdziałał . Potrzebujemy Piłkarzy najlepszych w naszej lidze o dobry jeden poziom od reszty stawki . Biorąc poziom naszej ligi to nie jest jakieś mega duże wyzwanie przed Legią skoro co chwila powtarza się , że Legia to bezapelacyjnie najlepszy , najbogatszy klub w Polsce . Choć każdy jeden mecz w lidze , gdzie bijemy głową w mur z każdym zespołem z ligi i nie jesteśmy w ogóle lepsi o reszty ligowych drużyn tej dominacji Legii jakoś nie potwierdza . Trener dużo lepszy też by się przydał . Ale jak ma mieć taki zespół jak obecny czyli średniaka ligowego to i ten trener na taki zespół może być .

odpowiedz
grzesiek - 04.01.2021 / 17:48, *.centertel.pl

Vuko mial gorssych zawodnikow i Legia grala duzo lepiej. Niestety w lidze europy nie ppradzil sobie tak jak zreszta kazdy szkoleniowwiec ostatnimi czasy

odpowiedz
Lipa - 04.01.2021 / 14:05, *.chello.pl

Pewne info Plotki transferowe

odpowiedz
Mariot85 - 04.01.2021 / 13:38, *.play-internet.pl

LOCZEK TAK DALEJ MAM NADZIEJE ŻE TO TWÓJ OSTATNI SEZON!!!

odpowiedz
Gibbons - 04.01.2021 / 13:13, *.chello.pl

z takim nazwiskiem to powinien raczej w "scrabble" zagrać

odpowiedz
Siwy - 04.01.2021 / 11:22, *.sky.com

12 goli w ciągu ostatnich 4 sezonów...No,No...Miodek wie co robi

odpowiedz
Kwas70 - 04.01.2021 / 11:07, *.tele2.se

Experci kur.. jego mac.

odpowiedz
Kwaśny Komuch - 04.01.2021 / 11:01, *.chello.pl

Na wzmocnienie Finlandia? Hm... Szanse oceniam na jakieś 40 procent

odpowiedz
Prezesie !!!!! - 04.01.2021 / 10:06, *.t-mobile.pl

Prezesie ja chce do drużyny !!!! 10000zł miesięcznie tylko gaża dla mnie. Znam Piaska , mam paszport Polsatu i nienaganną technikę. Grałem w drużynie amatorskiej Pasłęk Mariew , to jest zaplecze ekstraklasy.

odpowiedz
Marko - 04.01.2021 / 08:19, *.com.pl

Po co nam niesprawdzona wersja Novikovasa?
Bojan Krkić jest do wzięcia: https://www.transfermarkt.pl/bojan-krkic/profil/spieler/44675

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 04.01.2021 / 11:26, *.play-internet.pl

@Marko: a kto mu zapłaci za gre?

odpowiedz
Q - 04.01.2021 / 11:50, *.amazonaws.com

@Marko: Może kurva jeszcze Ronaldinho. Przecież jest w gazie cały czas. Trzeba go tylko z pierdla uwolnić. Krkić, kolejny wybitny talent któremu nie wyszło bo cały świat przeciwko niemu. Za darmo i kontraktem na poziomie 1000pln na miesiąc, wtedy tak.

odpowiedz
Marko - 04.01.2021 / 13:39, *.com.pl

@KasztanoRonaldo: Jego kontrakt był efektywnie poniżej 1 mln €, a nie został przedłużony, bo Montreal chce go znacząco ściąć - sądzę, że za 600-700k € by podpisał.

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 05.01.2021 / 05:27, *.perfecteline.pl

@Marko: czyli 700k€ to drobna hajs? W dodatku za gos ia ktory nic w swojej bogatej karierze nie pokazal. Zlote dziecko jak Brożek

odpowiedz
Marko - 05.01.2021 / 09:35, *.com.pl

@KasztanoRonaldo: Nie drobny, ale to poziom kontraktu gościa który ma realne szanse zrobić różnicę. Z dużym prawdopodobieństwem powodzenia.

odpowiedz
Rdzenny - 04.01.2021 / 06:57, *.plus.pl

Obserwowalem lige szwedzka i powiem ze gosc gral tam niezle i mial sporoy udzial w grze w druzynie Norkoping szkoda tylko ze wybral Brescie bo byli wtedy w trudnej sytuacji (caly czas autobus w bramce i gra dzida na napastnika , co zreszta ich zgubiło bo gdy juz zaczeli grac inna taktyka bylo zs pozno i spadli ) i sobie nie pogral a to ultra ofensywny zawodnik potrafi dobrze dograc lubi szybka gre kombinacyjna ale musi tez miec z kim pograc , ma bardzo dobre warunki szybki silny skoczny lewa i prawa noga , nie jest to wirtuoz ktory by prowadzil gre ale bije takiego gwile na glowe ! Taki silny mladenovic no i szybszy wedlug mnie od niego troszke...

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 04.01.2021 / 05:38, *.perfecteline.pl

Przyjdzie Wdowiak z Maccabi Kraków

odpowiedz
ferds - 04.01.2021 / 00:55, *.chello.pl

rezerwowy z serie B który prawie nie podnosi się z ławki, co za wzmocnienie, puchary nasze

odpowiedz
Luta - 04.01.2021 / 00:51, *.plus.pl

https://www.transfermarkt.pl/alioune-fall/profil/spieler/292739
https://www.transfermarkt.pl/todor-nedelev/profil/spieler/217593
Liga Bułgarska pokazuje że można wyciągnąć ciekawych piłkarzy z Portugalii jak ten napastnik

odpowiedz
Jano - 04.01.2021 / 01:10, *.orange.pl

@Luta : jeszcze trzeba ich spytać czy chcą w naszej superekstraklasie jeszcze grać :)

odpowiedz
Luta - 04.01.2021 / 12:08, *.plus.pl

@Jano: jest Andre u nas Luis Rocha był Cafu Medeiros więc coś można zadziałać w tej sprawie. Orlando Są i Rysiu Sa Pinto

odpowiedz
Pjoter - 04.01.2021 / 00:22, *.knc.pl

Obłęd...klękajcie narody...i o czym my mówimy?Co my chcemy osiągnąć poza wygraniem mistrza w trzydziestej lidze Europy,jak tu tacy mocarze mają zabierać tlen w szatni???

odpowiedz
Cult⚽️Kings - 03.01.2021 / 23:50, *.amazonaws.com

A dlaczego nie szukać w Ameryce płd,tam gdzie ✨⚽️✨to pasja,miłość i styl życia✨⚽️✨

odpowiedz
Arek - 03.01.2021 / 23:28, *.tpnet.pl

No w końcu jakaś plotka, bo już nudno było.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.01.2021 / 22:44, *.centertel.pl

Jak mawial ,,klasyk,, z Bialegostoku - ,,Nic nie bedzie...,, Zmierzamy w tym kierunku coraz szybciej...

odpowiedz
Le Ja - 04.01.2021 / 06:20, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Jak już cytujesz, to rób to chociaż dobrze. Jak mawiał klasyk "Nie będzie niczego..."...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.01.2021 / 11:26, *.centertel.pl

@Le Ja: Dziekuje za poprawke, wybacz wiek robi swoje...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.01.2021 / 22:42, *.centertel.pl

Porazajacy transfer...

odpowiedz
oLaf - 04.01.2021 / 15:11, *.vectranet.pl

@eLo: co to, życzenia noworoczne??? ; P

szanujmy się trochę, naprawdę. Każdy ma trochę inne zdanie, nie trzeba od razu pokazywać , że jest się z chlewa....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.01.2021 / 17:37, *.centertel.pl

@oLaf: Porazajaca odpowiedz, taka z wielkim ryjem..

odpowiedz
Rdzenny - 03.01.2021 / 22:06, *.plus.pl

Panowie ale ten pilkarz nie jest gorszy od Valencii a powiem wprost ze beda z niego ludzie talent chlopak ma i szybko to pokaze...

odpowiedz
Darek - 03.01.2021 / 20:47, *.chello.pl

4 mecze w rok w drugiej lidze włoskiej.Europo nadchodzimy.

odpowiedz
Aaa - 03.01.2021 / 20:27, *.vectranet.pl

Z pustego i Salomon....

odpowiedz
Jaro - 03.01.2021 / 20:20, *.centertel.pl

Widać przemyślaną strategię i chęć powrotu do fazy grupowej pucharów... Miodek dzwonku obudź się i kupuj zawodników pokroju Odjidji a nie jakieś badziewie!!

odpowiedz
Zduneq - 04.01.2021 / 10:01, *.inetia.pl

@Jaro:

jestem ciekaw czy jakbym poszukał Twoich komentarzy gdy VOO przychodził czy znalazłbym komentarze w stylu "pączek który nie grał 1,5 roku"
To jest poziom ekstraklasy SERIE B.Chyba nie masz wątpliwość, że każda drużyna z dupoklasy zleciałaby z hukiem z Serie A?

odpowiedz
TNT - 03.01.2021 / 20:17, *.chello.pl

Nie chce nic mówić ale o tej porze powinniśmy mieć już przynajmniej 2-3 transfery do klubu.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 03.01.2021 / 21:50, *.centertel.pl

@TNT : ale kiedy tak było?? Poczekaj jeszcze loczek nic nie zarobił więc nie ma co się spodziewać teraz transferów. Kupi ze dwóch zawodników pod koniec zgrupowania i później znowu powiedzą ze się nie sprawdzili

odpowiedz
Kasztan - 04.01.2021 / 10:00, *.chello.pl

@Sobo(L)ew:
Jak nie zarobił?
Chyba za mecz ze Stalą coś od buka dostał?!

odpowiedz
Zdzicho - 03.01.2021 / 20:14, *.tpnet.pl

Dlaczego nie ma ile goli i asyst?
;-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.01.2021 / 22:41, *.centertel.pl

@Zdzicho: Bo nie ma wcale...

odpowiedz
Pjoter - 04.01.2021 / 00:17, *.knc.pl

@Leśny Dziadek: hahahaha...dobre,ake prawdziwe:)

odpowiedz
Mientowy76 - 04.01.2021 / 13:42, *.rima-tde.net

@Zdzicho: z tego co wiem aby mieć asysty i bramki to trzeba grać.....no ale nie wie może się mylę

odpowiedz
dino - 03.01.2021 / 20:10, *.plus.pl

Prezes jak zwykle poważnie jeśli chodzi o ruchy transferowe prawdziwa perełka tak trzymać panie Mioduski a we wrześniu Liga Mistrzów

odpowiedz
Borys - 03.01.2021 / 20:09, *.tpnet.pl

Buroki ile można przy was nerwów użyć dla Legii tylko piłkarz z długoletnim starzem w lidze Niemieckiej nauczony Pracy Pracy Pracy wtedy jest łatwiej z adaptacją i myśleniem typu Hlousek pierwsze 2 lata po przyjściu z Stutgarttu i inne przykłady jak ten serbski napastnik inny styl bycia i życia Po Niemieckim faszerunku nie trzeba ich uczyć biegania i ćwieczeń wpajasz im tylko taktyke pozdro dla dyrektora Sportowego bo jest głupi jak cap i sciąga dalej szrot lepiej 1 człowiek niż z klasą niż 3 z nadwagą głąby????

odpowiedz
L - 04.01.2021 / 14:29, *.tpnet.pl

@Borys: Generalnie masz racje ale nie uważasz że z punktu widzenia zawodnika zamienianie bundesligę na ekstraklasę jest dosyć dziwne?

odpowiedz
Obcy - 03.01.2021 / 20:02, *.t-mobile.pl

Brać idealne wzmocnienie dla naszych rezerw. Mam nadzieję, że to tylko plotka chociaż nieźle podnosi ciśnienie.

odpowiedz
1909 - 03.01.2021 / 19:42, *.media.pl

Miekiszon

odpowiedz
Olo - 03.01.2021 / 19:00, *.tpnet.pl

Po co ?
Chyba, że FINLANDIA będzie na trybunach polewana

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.01.2021 / 18:32, *.chello.pl

Chcieliście wzmocnienia, macie wzmocnienia!

odpowiedz
Brukusta - 03.01.2021 / 18:13, *.t-mobile.pl

25 minut grał na mecz... Powalająca statystyka...

odpowiedz
L - 03.01.2021 / 18:23, *.tpnet.pl

@Brukusta: Warto dodać że w średniaku drugiej ligi włoskiej...

odpowiedz
Piasek - 03.01.2021 / 18:03, *.inetia.pl

Fajnie, ja bym może spróbował sprowadzić jakiegoś koreańczyka z ligi meksykańskiej, albo 35-letniego serba

odpowiedz
Rutek - 03.01.2021 / 22:33, *.35.24

@Piasek: 35 letniego już mieliśmy i wymiatał jak siemasz nazywał się Eduardo Alves da Silva

odpowiedz
Karamba - 03.01.2021 / 18:01, *.cyfrowypolsat.pl

Witam kolejny ogórkowy zaciag sie szykuje nasz prezes nadal nie rozumie ze nie liczy sie ilosc tylko jakosc kupic 2 konkretnych piłkarzy a nie kolejny szrot z zagranicy a pózniej jestesmy zaskoczeni ze wszyscy nas leją w pucharach żenada .

odpowiedz
Luczysko - 03.01.2021 / 17:43, *.play-internet.pl

Po co nam ogórek z Finlandii, już wolę dać szansę Skibnickirmu i młodzieży

odpowiedz
AdamJ - 03.01.2021 / 17:02, *.chello.pl

Kurzawa? Wolny, beznadziejny, nieprzydatny.

odpowiedz
Świstak666 - 03.01.2021 / 17:28, *.chello.pl

@AdamJ: wolny owszem, ale za to ze stojącej piłki potrafi świetnie dograć, ma świetną lewą nogę, sprawdzony w ekstraklapie i jak najbardziej przydatny na pozycji bocznego pomocnika.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 03.01.2021 / 18:58, *.centertel.pl

@Świstak666: U nas ze stojącej piłki to jest komu wrzucać, większym problemem jest, że te qurwa artysty nie potrafią wykończyć. Nawet Messi czy Ronaldo by tu nie pomogli

odpowiedz
Świstak666 - 03.01.2021 / 16:51, *.chello.pl

a Kurzawa do wzięcia za darmo jest...

odpowiedz
jo - 03.01.2021 / 16:41, *.tpnet.pl

Wzmocnienie jak z ostatnich lat rządów miodka. Piłkarz, który uzbierał kilka występów w drugiej lidze włoskiej... Amen. A potem pudel go odda tradycyjne bza darmo...

odpowiedz
Odlaraj - 03.01.2021 / 16:48, *.t-mobile.pl

@jo: pamietasz skąd się wziął u nas Prijo?

odpowiedz
Żmija - 03.01.2021 / 17:04, *.vectranet.pl

@Odlaraj: pamiętasz Pasqato?

odpowiedz
Kibolek - 03.01.2021 / 18:17, *.telefonica.de

@Odlaraj: pamiętam z 2 ligi tureckiej i był drewnem cała rundę. Dopiero po przerwie zaczął coś grać. Czyli nauczył się w LEGII grać w piłkę od Nikolicia . Pozdro

odpowiedz
jo - 03.01.2021 / 20:55, *.tpnet.pl

@Odlaraj: oczywiście będę trzymać kciuki bo co innego mogę zrobić. Chodzi mi o coraz bardziej dziwaczne zakupy z uwagi na pustki w kasie klubu. Szlag mnie trafia jak patrzę co ten facet rozje&@ł... Na MP może wystarczy ale na puchary to na 100% nie. Znowu wyda głupio forsę i znowu powiększy długi. Zaraz będzie poważny problem, może nawet z licencją.

odpowiedz
Brat - 03.01.2021 / 16:32, *.play-internet.pl

Nie powala. Pasquato bis.

odpowiedz
M. - 03.01.2021 / 16:29, *.tpnet.pl

Zagadka, dobry jest czy się nie nadaje? Lepiej jakiegoś piłkarz Bałkanów wziąć, u nas super się spisują.

odpowiedz
ding - 03.01.2021 / 16:22, *.chello.pl

Napiszcie, że "Lis nie dla Legii", bo przedłużył kontrakt z Wisłą

odpowiedz
Żmija - 03.01.2021 / 17:07, *.vectranet.pl

@ding: wydaje mi się, że to tylko plotka była. Kontrakt negocjował, więc taka wrzutka była mu na rękę i tyle... I całe szczęście!

odpowiedz