fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Terminy meczów z Rakowem i Jagiellonią

Fumen, źródło: Legionisci.com

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 16. i 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Po meczu z Podbeskidziem legioniści podejmą u siebie Raków Częstochowa. Pierwszy mecz w 2021 roku przy Łazienkowskiej zaplanowano na 6 lutego. Po pucharowym spotkaniu z ŁKS-em Łódź stołeczny zespół pojedzie do Białegostoku. Rywalizacja z Jagiellonią odbędzie się 14 lutego o 17:30.

Terminarz meczów Legii:
31.01. (ND) 17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
06.02. (SB) 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa
09-11.02.2021 ŁKS Łódź - Legia Warszawa (Puchar Polski)
14.02. (ND) 17:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
@Ja - - 05.01.2021 / 14:58, *.chello.pl

Mrozem nas chcą pokonać.

odpowiedz
juhas - 04.01.2021 / 21:27, *.tpnet.pl

Akurat włoska szkoła trenerska jest bardzo dobra ale muszą być spełnione dwa warunki pierwszy to taki że ten gościu który do nas przychodzi ma pojęcie o trenowaniu, a po drugie że nasi pseudo zawodowcy zrozumieją co się do nich mówi i zrealizują to na boisku

odpowiedz
MichaL - 04.01.2021 / 15:59, *.centertel.pl

Była chorwacka myśl szkoleniowa, legijne DNA Vukovicia czyli laga i zapier..., a teraz mamy mieć włoską Legię. Normalnie włoska robota ???? Czyżby ten nowy asystent miał być zabezpieczeniem midasa Dariusza na wypadek nagłego zwolnienia Czesława 711? Serie C to wysoko postawiona poprzeczka.

odpowiedz
Ja - 04.01.2021 / 14:40, *.net.pl

Często 14 lutego gramy z Jagiellonia

odpowiedz
Piasek - 04.01.2021 / 13:25, *.inetia.pl

Oby z Rakowem już z kibicami

odpowiedz
dino - 04.01.2021 / 16:12, *.vtelecom.pl

@Piasek:
Najwięcej zachorowań na grypę statystycznie przypada na luty i marzec zapomnij

odpowiedz