Szymon Włodarczyk - fot. Woyek / Legionisci.com
REKLAMA

18. urodziny Szymona Włodarczyka

Redakcja

Dziś 18. urodziny świętuje Szymon Włodarczyk. Napastnik Legii do tej pory dwa razy wystąpił w pierwszej drużynie stołecznego klubu. Niestety wczoraj okazało się, że nie będzie mógł pojechać na zgrupowanie do Dubaju, ponieważ zachorował i otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

Z okazji urodzin życzymy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 09.01.2021 / 20:23, *.chello.pl

Goli i wielu meczów w Legii jako napastnik:).

odpowiedz
jackie - 06.01.2021 / 04:56, *.chello.pl

Zdrówka i samych sukcesów! :)

odpowiedz
Tylko 5 comments?!no właśnie...gdzie ta super Legia?! - 05.01.2021 / 21:46, *.amazonaws.com

Powinno być kilkaset coments!Like Happy! Birthdaaayyyy!New!Legia!

odpowiedz
L - 06.01.2021 / 16:06, *.tpnet.pl

@Tylko 5 comments?!no właśnie...gdzie ta super Legia?!: Ty weź sie uspokój...

odpowiedz
LegiaFans - 05.01.2021 / 18:03, *.chello.pl

100 Lat i 1000 Bramek dla (L)egii. Walczyć Trenować LEGIA Musi Panować!!!!

odpowiedz
Domo - 05.01.2021 / 15:13, *.net.pl

Jubilatowi, weźcie to poprawcie ;)

odpowiedz
zel - 05.01.2021 / 16:16, *.allianz.com

@Domo: A właśnie, że solenizantowi - https://sjp.pwn.pl/slowniki/solenizant.html. Jubilat obchodzi jubileusz. Też kiedyś myślałem, że solenizant tylko dotyczy imienin.

odpowiedz
Lll - 05.01.2021 / 14:37, *.tmodns.net

Ale osiemnastka.
Najlepszego Szymon!

odpowiedz
Ale_osiemnastka - 05.01.2021 / 13:34, *.chello.pl

A na 18-te urodziny covid + wypada z wyjazdu do Dubaju. Oby na boisku miał więcej szczęścia. Zdrówka!

odpowiedz