Paweł Wszołek trenuje w specjalnej masce po zabiegu nosa - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Mabi - 08.01.2021 / 04:48, *.chello.pl

Zgodnie ze starym powiedzeniem: Wszystko można, byle z ostrżna... Widzę, że zespół szkoleniowy skupił się głównie na elemencie "z ostrżna"...

odpowiedz
1909 - 07.01.2021 / 21:28, *.media.pl

GDZIE NASZ DIOVANI TRAPATONI?

odpowiedz
Matigol - 07.01.2021 / 16:19, *.orange.pl

To jest trening??? Nawet jeśli to są tylko migawki to chyba jest to jakiś żart. Trochę rozciągania, gra w dziadka, strzały i tyle? Mam nadzieję że te "highlights" to dla zmyłki dla ligowych przeciwników bo ciężej to ja trenowałem w A-klasie ( 6-ty poziom rozgrywkowy, nic się nie zarabia a wręcz przeciwnie - płaci się składki na sprzęt, pralnię itd ). Do roboty "gwiazdeczki" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.