Alessio De Petrillo i Filip Mladenović - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Ścieżka zdrowia

Hagi, źródło: Legionisci.com

Drugi piątkowy trening podczas zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozpoczął się o godzinie 16 (13 czasu polskiego). Po poranku spędzonym na siłowni, tym razem zespół stawił się boisku, z którego korzysta na wyłączność, i kontynuował intensywną pracę nad wytrzymałością. - Dziś mieliśmy mocne i budujące kondycję treningi. Było dużo poruszania się ze zmianą tempa, co jest męczące dla zawodnika. Był to wymagający dzień, ale wykonaliśmy kawał dobrej pracy. - ocenił Kacper Kostorz.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Hagiego

Piłkarze mieli do pokonania różne slalomy między pachołkami, zawracać w kierunku bramki sprintem i oddać oddać strzał na bramkę strzeżoną przez jednego z golkiperów. Cała seria trwała ponad 30 minut i - jak to określił Czesław Michniewicz - była daniem głównym treningu.

Indywidualnie trenował Marko Vesović. "Veso" po raz pierwszy podczas procesu powrotu do pełnej sprawności ćwiczył z piłką. Lżej trenowali także Rafael Lopes, Bartosz Kapustka i Michał Karbownik.



Ostatnim elementem zajęć był deser, czyli gra na całym boisku. Zespół został podzielony na trzy mniejsze:

Różowi: Lewczuk, Wszołek, Luquinhas, Martins, Hołownia, Macenko, Kostorz
Fioletowi: Gwilia, Valencia, Jędrzejczyk, Kisiel, Juranović, Cholewiak, Mosór
Szarzy: Ciepiela, Pekhart, Wieteska, Slisz, Skibicki, Niski, Mladenović

W sobotę legioniści rozegrają pierwszy sparingowy mecz. O godzinie 14 czasu polskiego na boisku treningowym zmierzą się z trzecioligową drużyną Liwa FC. Zapraszamy na naszą tekstową RELACJĘ LIVE! prosto z Dubaju!

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
bum - 09.01.2021 / 11:32, *.virginm.net

Salamon juz w amice!

odpowiedz
LkibicL - 09.01.2021 / 09:40, *.chello.pl

Na Valencie to strata czasu i kasy. Trzymanie go pokazuje że nie wiele się zmieni.

odpowiedz
(L) - 09.01.2021 / 07:12, *.orange.pl

Oddać oddać strzał na bramkę !!! Najlepiej jakby nie było bramkarza. Ciekawe, który by trafił ????

odpowiedz
tomaszek67 - 08.01.2021 / 23:00, *.t-mobile.pl

Blisko Legii jest długo wyczekiwany napastnik ! Toto Tamuz
Jestem przekonany, że będzie to duże wzmocnienie tej formacji.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.01.2021 / 23:06, *.centertel.pl

@tomaszek67: To jest to, ale czy to pewne info?

odpowiedz
AAA - 08.01.2021 / 22:37, *.chello.pl

Ścieżka zdrowia? Takie sformuowanie funkcjonowało dawno temu ...i jak najbardziej należy się Jędrzejczykowi i Wietesce za całokształt okraszony meczem ze Stalą.
Oczywiście w łagodnej formie wśród kibiców a nie milicjantów...

odpowiedz
AA - 08.01.2021 / 20:19, *.virginm.net

Co to za gadżet na butach kopaczy? Czy to jakiś nadajnik GPS?Jeżeli ktoś wie co to jest to proszę o odp.Z góry dziękuje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.01.2021 / 20:13, *.centertel.pl

To są wczasy? A gdzie 20 kilowe obciążniki na 1 nogę? Później jak je zdejmą, będą fruwać, jak motyle. A tak, znowu będą balety, i jak panny z bibelotami podczas kręcenia papardeli, będą snuć się po boisku.

odpowiedz
1909 - 08.01.2021 / 18:38, *.media.pl

Gdzie nasz Diovani Trapatoni i prezydent klubu Miodek.

odpowiedz
Arek - 08.01.2021 / 23:21, *.tpnet.pl

@1909: transfery ogarnia:)

odpowiedz
1909 - 09.01.2021 / 06:01, *.plus.pl

@Arek: pojemaju :)

odpowiedz