Gol Ariela Mosóra - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia 8-0 Liwa FC

Pogrom na otwarcie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa w dobrym stylu zainaugurowała zgrupowanie w Dubaju. Mistrzowie Polski pewnie pokonali Liwa FC aż 8-0. Cztery bramki zdobył najlepszy strzelec w tym sezonie Tomas Pekhart, który zagrał jedynie 45 minut. Po jednym trafieniu dołożyli z kolei Cholewiak, Mosór, Skibicki oraz Gwilia.

Fotoreportaż z meczu - 74 zdjęcia Hagiego



Mecz przeciwko drużynie rywalizującej na trzecim poziomie rozgrywkowym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozpoczął się po myśli mistrzów Polski. Piłkarze Legii mieli przewagę już od pierwszych minut meczu, chociaż swoje akcje budowali spokojnie, zaczynając od formacji obronnej. W 7. minucie spotkania podopieczni Czesława Michniewicza objęli prowadzenie, a do siatki piłkę skierował Mateusz Cholewiak. Pomocnik Legii wykorzystał bardzo dokładne dośrodkowanie z prawej strony pola karnego od Joela Valencii i z bliskiej odległości strzałem z powietrza po raz pierwszy pokonał bramkarza rywali. Po zdobyciu pierwszej bramki, "Wojskowi" nie ustawali w atakach. Aktywny był m.in. Kacper Skibicki, który kwadrans po pierwszym gwizdku sędziego wywalczył rzut rożny, po którym padł drugi gol dla Legii. Po wykonanym stałym fragmencie gry piłka trafiła na głowę Igora Lewczuka, który przedłużył ją w pole bramkowe, a tam najlepiej odnalazł się Ariel Mosór. Środkowy obrońca bez większych problemów podwyższył prowadzenie.

Chwilę potem pokazał się 19-letni Bartłomiej Ciepiela, dla którego mecz z Liwa FC był niezwykle istotny w kontekście zaprezentowania swoich umiejętności trenerowi. Środkowy pomocnik spróbował strzału z dalszej odległości, lecz futbolówka przeleciała ponad poprzeczką. W 31. minucie precyzji zabrakło z kolei Skibickiemu. Zawodnik także posłał piłkę nad celem, marnując dobrą okazję na gola na 3-0. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze i na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Skibicki dopiął wreszcie swego i wpisał się na listę strzelców. Po przypadkowym podaniu Ciepieli piłkarz znalazł się sam na sam z bramkarzem rywali i technicznym strzałem posłał piłkę między jego nogami. Wkrótce sędzia dał sygnał do zakończenia pierwszej połowy. Po zmianie stron jedenastka Legii uległa całkowitej przebudowie.

fot. Hagi / Legionisci.comfot. Hagi / Legionisci.com

Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza - od śmiałych ataków stołecznej drużyny. W 52. minucie mocne uderzenie oddał Filip Mladenović i z dużym trudem poradził sobie z nim bramkarz Liwa FC. Pięć minut potem sędzia podyktował rzut karny dla Legii po zagraniu ręką jednego z rywali, który w ten sposób blokował uderzenie Waleriana Gwilii. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Tomas Pekhart, uderzył po ziemi przy lewym słupku i legioniści prowadzili już różnicą czterech goli. Czech swoją wysoką formę potwierdził niebawem, a dokładniej w 65. minucie. Wówczas napastnik pokazał swój największy atut - grę głową, finalizując z pięciu metrów dośrodkowanie od Josipa Juranovicia. Ataki legionistów trwały nadal. Podobać mogło się to, że nie zadowalali się oni wysokim prowadzeniem, ale cały czas dążyli do kolejnych bramek. W 72. minucie hat-tricka skompletował Pekhart. Pomimo tego, że napastnik pojawił się na boisku w przerwie, to już po raz trzeci znalazł sposób na bramkarza Liwy FC. Tym razem czeski piłkarz skorzystał z podania od Pawła Wszołka.

Kwadrans przed końcem regulaminowego gry... kolejny gol! Ponownie w całej akcji brał udział Pekhart, który tym razem na swoje konto dopisał asystę. Czech zagrał w poprzek pola karnego do Waleriana Gwilii, który strzałem z pierwszej piłki nie dał golkiperowi rywali szans na skuteczną interwencję. Dziesięć minut przed końcem swoją okazję miał Andre Martins. Portugalczyk dostał piłkę od Wszołka, ale piłka po jego strzale przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Następnie dużo czasu i miejsca w polu karnym miał Luquinhas, ale także spudłował.

W samej końcówce wynik ustalił Pekhart zdobywając swoją czwartą bramkę z 2 metrów po dośrodkowaniu Filipa Mladenovicia. Zwycięstwo powinno być jeszcze okazasze, ale do pustej bramki nie trafił Bartosz Slisz.

Kolejny sparing "Wojskowi" rozegrają w piątek, 15 stycznia o godzinie 14:00.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

Sparing
mecz towarzyski

0
Dubaj, ZEA
9.01.2021
14:00
Legia Warszawa
Liwa FC
Legia Warszawa
8-0
Liwa FC
7' Cholewiak
15' Mosór
43' Skibicki
58' Pekhart (k)
65' Pekhart
72' Pekhart
75' Gwilia
87' Pekhart
(3-0)
35 Cezary Miszta 46'
36 Nikodem Niski 46'
5 Igor Lewczuk 46'
15 Ariel Mosór 46'
3 Mateusz Hołownia 46'
71 Kacper Skibicki 46'
65 Jakub Kisiel 46'
64 Jehor Macenko 46'
72 Bartłomiej Ciepiela 46'
17 Mateusz Cholewiak 46'
11 Joel Valencia 46'
59 Kacper Tobiasz 46'
2 Josip Juranović 46'
4 Mateusz Wieteska 46'
55 Artur Jędrzejczyk 46'
25 Filip Mladenović 46'
22 Paweł Wszołek 46'
99 Bartosz Slisz 46'
24 Andre Martins 46'
8 Walerian Gwilia 46'
82 Luquinhas 46'
9 Tomas Pekhart 46'
79' Abraham 32
Elwany Elsayed 8
Salah Mosadiq 27
James Bayano 6
Nigel Katawa 19
Marvelous Chigumira 5
Ali Abdelaziz 9
Samuel Mallam Gohi 22
Ediae Precious 34
31' Chinedu Gaucho Obi-Michael 88
Ahmed Aproto 7
79' Jonathan 79
31' Zayed Sakram 10
Trener: Czesław Michniewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
Matka wie ze ćpiesz Darku? - 11.01.2021 / 18:51, *.centertel.pl

Jakim cudem oni mieli sytuacje gdzie oddali strzal na nssa bramke ? Parodia banda poganisczy wielbłądow i zbieraczy daktyli oddaje kilka strzalow celnych na bramke gdzie w obronie graja takie tuzy co zarabisja przez zrok tyle co warty jest ten 3 ligowy klubik wrsz x boiskiem ..

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 11.01.2021 / 18:34, *.centertel.pl

Jest sie z czego ucieszyć naprawdę

odpowiedz
Krasnal - 11.01.2021 / 18:22, *.telkab.pl

Zobaczcie że już nawet nie ma kogo wpisać w kolumnę PRZYJDĄ taka bieda...

odpowiedz
norge - 11.01.2021 / 16:50, *.vectranet.pl

A co się dzieje z kolegą szybkim Lopezem?

odpowiedz
Potrzebna krew! - 11.01.2021 / 16:23, *.chello.pl

Koledzy,

Potrzebna pilnie krew 0 Rh - .
Dla 75 letniego kibica Legii.
Pan Wiesław Jóźwiak - Szpital w Międzylesiu.

Jeżeli ktoś takową posiada nie byłoby to ciężarem, proszę o zgłoszenie się do najbliższej Stacji Krwiodawstwa.
Dziękuję!

odpowiedz
Eduardo - 11.01.2021 / 17:39, *.toneticgroup.pl

@Potrzebna krew!: a 0 Rh+ moze byc? i daj wiecej informacji

odpowiedz
Potrzebna krew! - 11.01.2021 / 17:44, *.247.119

@Eduardo: Dziekuje bardzo za odzew. Niestety tylko 0 Rh-.

odpowiedz
Potrzebna krew! - 11.01.2021 / 17:46, *.247.119

@Potrzebna krew!: Koledzy! Potrzebna jest tylko 0 Rh -. Jest deficyt na grupe -.
Ogolnie brak w Warszawie.

odpowiedz
Potrzebna krew! - 11.01.2021 / 17:58, *.247.119

@Potrzebna krew!: Przy oddawaniu krwi trzeba zaznaczyć, że jest dla konkretnej osoby, która znajduję w konkretnym szpitalu. Najgorsze jest to, że Pan Wiesław będąc honorowym dawcą krwi (oddał ok. 30 litrów krwi) nie może liczyć na żadne przywileje w tej kwestii.
Aby oddać krew 0 Rh- dla Pana Wiesława należy podać następujące dane:
Dla kogo: Wiesław Jóźwiak
Szpital: Międzyleski Szpital Specjalistyczny.

Takie info dostałem ze stacji krwiodawstwa przy ul. Saskiej.

odpowiedz
Kibolek - 11.01.2021 / 11:07, *.telefonica.de

Mosór do Jedynki.

odpowiedz
L - 11.01.2021 / 11:00, *.plus.pl

jak ktoś wcześniej napisał, Legia musi się szanować i nie porównywać pekharta do Lewandowskiego

odpowiedz
Matt - 11.01.2021 / 21:17, *.tpnet.pl

@L: Mogę go porównać do Lewandowskiego i do Maradony razem wziętych szeryfie.

odpowiedz
masakra - 11.01.2021 / 02:12, *.chello.pl

"Mecz przeciwko drużynie rywalizującej na trzecim(!!!) poziomie rozgrywkowym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich"
Z takim pseudoprzeciwnikiem to aż wstyd grać Panowie trzeba się szanować a nie. Przecież to totalni amatorzy. Gra z takimi "drużynami" nic nie wnosi do gry a tylko obniża poziom drużyny. Lepiej już było zagrać między sobą.

odpowiedz
kibic79 - 11.01.2021 / 13:10, *.virginm.net

@masakra: twój wpis pokazuje jakie masz pojecie ! to nie jest mecz o wynik a kolejny etap treningu ! dlatego kazdy etap obozu zaczyna sie od treningu a pozniej dochodzą sparingi (od słabszego do mocniejszego) rywala.

odpowiedz
Motyl - 12.01.2021 / 23:49, *.t-mobile.pl

@kibic79:
Zobaczymy na koniec sezonu, czy kolega wyżej nie miał racji ;)
Granie z amatorami można uskuteczniać w Polsce - przecież to tak jak byśmy grali z Unią Skierniewic, czy innym „grajdołem”. Przecież III liga ZEA to takie samo dno jak zaplecze polskiej „ekstraklasy” - drużyna z ligi w nazwie ;)
Nie chce być posadzony o nadmierną pewność, jednak granie z takimi drużynami nie ma sensu, bez względu na zgranie „jedynki”

odpowiedz
kami(L) - 10.01.2021 / 23:17, *.vectranet.pl

Ciezki przeciwnik trzeba bylo 11 zawodnikow zmienic bo nasi juz nie dawali rady ale podmeczonego przeciwnika mozna dobic po co sa takie sparingi przeciez to cyrk jest w tym sporcie powinni po 3-4 sparinki dziennie grac oni zmeczeni powinni walczyc o wynik co zrobic jak wynik jest zly a my zmeczeni nigdy sie grac nie naucza jak beda mieli takich trenerow załosne sprawdziany zgrupowania

odpowiedz
Matt - 10.01.2021 / 21:31, *.tpnet.pl

Pekhart jak Lewandowski. 4 bramki w jednej połowie.

odpowiedz
Ziewny - 10.01.2021 / 21:29, *.orange.pl

Po co w ogóle takie sparingi? Równie dobrze mogli zostać w Polsce i zagrać z kimś z B klasy....

odpowiedz
Ali baba - 11.01.2021 / 15:35, *.centertel.pl

@Ziewny: i pewnie by wygrali 8-1 haha

odpowiedz
LewLegia - 10.01.2021 / 16:29, *.net.pl

No dobry wynik nie ma co. Nie rozumiem po co nasi tam pojechali, żeby grać z badziewiakami, ale kogo to.

odpowiedz
ku(l)enovic - 10.01.2021 / 13:47, *.sky.com

powinni zostac
br- boruc,miszta, cierzniak
lo-mladenovic/holownia/rocha
po-vesovic/juranovic
śo- do wymiany wszyscy zaczynajac od jedrzejczyka oprocz mlodziezy
pom- wszolek,kapustka,martins,luquinhas,ślisz,skibicki reszta aut
atak:pekhart/lopes/kante
transfery : 2 stoperów na już,skrzydlowy i rozgrywajacy konkretne 4 zwmocnienia i reszta mlodziez i zostawic 2 z 3 na 1 sezon zanim obrony sie nie wzmocni jedrzejczyk,lewczuk i wieteska.

odpowiedz
Hugon - 11.01.2021 / 00:39, *.vectranet.pl

@ku(l)enovic: Dobrze napisałeś powinien zostać gruby Boruc-ale w domu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.01.2021 / 12:00, *.centertel.pl

Sytuacja z transferami wyglada tak: jest lista zawodnikow, 1.Jest za drogi 2.Trzeba zaplacic za transfer 3.Ma do wyboru znacznie lepsze kluby 4.Obecnie kontuzjowany 5.Super gracz, ale siedzial na lawie 2 lata w topowym klubie 6.Chcialby, ale sie zastanawia 7.Zastanowil sie i juz nie chce 8.Ma 39 lat i raczej juz nigdzie nie pogra 9.Mlody i perpektywiczny, ale przywiazany do innych barw klubowych 10.Chcialby wrocic, ale nie ma do czego....W rezultacie pozyskamy zawodnikow jak zwykle z ,,lapanki,,, w ostatniej chwili. Takich, ktorzy rozwiazali umowy z klubami i nikt ich nie chce. To jest ta tradycyjna jakosc transferowa Mr. Radoslawa i Dariusza. I niestety czas do tego przywyknac, chyba za...Do Dubaju Legia pojechala, zeby pokazac sie nowemu wlascicielowi...

odpowiedz
Biała Łapa - 10.01.2021 / 21:39, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: przedstawiona przez Ciebie "wyliczanka" aktualnego legijnego doboru kadr jest sensowna i znajduje potwierdzenie w dziejącej się rzeczywistości. Szkoda tylko, że "ojcowie" tego swoistego algorytmu, w osobach prezesa i dyr. ds. sport., realizują go w pełni świadomie, żeby nie powiedzieć cynicznie.
Do czego to doprowadzi przekonamy się boleśnie już za kilka miesięcy...

odpowiedz
jaro - 10.01.2021 / 08:30, *.chello.pl

panowie transery!!!!na biegu

odpowiedz
Żmija - 10.01.2021 / 09:50, *.t-mobile.pl

@jaro: kolego nie będzie transferów tej zimy. Nie wiem czy pamiętasz wywiad z Kucharskim gdzieś z połowy października. Mówił, że zimą zespół się zmieni na bardziej rozwojowy. Przekładając to z polskiego na nasze: wizja europejskiej inwazji Pudla znów się nie ziściła a ponieważ sprzedał już wszystkich, których mógł to teraz zwolnił kogo dał radę a zespół zasypał juniorami - może kogoś się opchnie latem, może nie, ale na pewno będzie taniej. Jak w Biedronce...

odpowiedz
Farme(L) - 10.01.2021 / 10:56, *.02.net

@jaro: Podobno Grosik ma przyjść... na stronie Nottingham Forest piszą, że Miodek wyskoczy z kasy i położy na stole 37500 funtow tygodniowo a Nottingham jest w stanie wyłożyć 25000 tygodniowo, bo większe pieniądze mogą być zbyt dużym obciążeniem, bo już maja kilku po 30-stce którym płaca krocie...
Tak czy inaczej ten tydzień powinien dać odpowiedz czy będą dwa trzy wzmocnienia...

odpowiedz
Wolfik - 10.01.2021 / 17:03, *.mm.pl

@Farme(L): Podobno Ci kosmici....

odpowiedz
SEBO(L) - 10.01.2021 / 07:07, *.chello.pl

Skoro ktoś wspomniał o transferach, to najwyższy czas na kontynuację kilkuletniej sagi "Denis Alibec na celowniku Legii"...

odpowiedz
Żmija - 10.01.2021 / 10:01, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): w tym roku na razie oszczędzamy. Ale podobno w trakcie tego meczu Kucharski obserwował kilku ciekawych graczy z Liwii. To będzie hit transferowy!

odpowiedz
Wolfik - 10.01.2021 / 17:02, *.mm.pl

@Żmija: Najwiekszym hitem transferowym byłby wykup klubu przez kogoś, kto na stałe mieszka w Dubaju. Niestety jest to mało realne, zatem będziemy grać tymi, co zostaną modląc się by kontuzje ich omijały. Albo kartki.

odpowiedz
Pjoter - 10.01.2021 / 01:29, *.knc.pl

Łał...to już nie jest szał macicy,to już jest szał cewki moczowej! Aż 8 goli strzeliliśmy temu potężnemu klubowi,którego nazwę słyszę po raz pierwszy...Ja bym chciał,by wkońcu Legia strzeliła jakiś transfer,żesz w mordę mać! 10 stycznia i cisza...

odpowiedz
JACUNHO - 10.01.2021 / 00:44, *.kampinostelco.pl

Amikorze zakontraktowali dwóch ŚO
Salomon i Milić zawodnik Anderlechtu. A my co? Czym się jaramy? Poczekajmy na Kijów i Krasnodar a wtedy cała prawda wyjdzie na czym stoimy. Obawiam się że po tych sparingach nastąpi wielki larum i że będzie już za późno na jakąkolwiek reakcję

odpowiedz
Korek - 10.01.2021 / 00:51, *.chello.pl

@JACUNHO : jak co roku, w miodowej erze...

odpowiedz
Typ - 10.01.2021 / 03:28, *.play-internet.pl

@JACUNHO : dodajmy ze nie tanich wiec tylko czekac jak upadną

odpowiedz
Rani - 10.01.2021 / 10:03, *.chello.pl

@JACUNHO :
A za co mamy robić te transfery. Jak klub jest zadłużony po uszy. Amica jest teraz napakowana kasą,jak dobra kasza skwarkami. Zobaczymy czy to co mają w kasie zamieniaj na jakość. Jeżeli tak, to za rok możemy mieć duże problemy nawet w lidze.

odpowiedz
miet - 10.01.2021 / 18:22, *.wananchi.com

@JACUNHO : z anderlechtu to na razie nikog nie bierzem. same sztoty lol

odpowiedz
AAA - 10.01.2021 / 00:36, *.chello.pl

Bramkarz klasa światowa.....

odpowiedz
Zu(L)us - 09.01.2021 / 21:40, *.centertel.pl

Jedza Wieteska,Wieteska Jedza. No i co C....was boli.Bylo minęło. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Małolaty jutro na sanki.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.01.2021 / 21:57, *.244.209

@Zu(L)us: "Co było a nie jest nie pisze się w rejestr." Spójrz na tabele. Jak nam tych 3 punktów do Mistrza nie zabraknie, to będzie można zapomnieć.

odpowiedz
Zu(L)us - 09.01.2021 / 22:20, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Masz rację. Była masakra.Moze tych 3pkt zabraknąć. Idziemy w zakład? Będzie MP czteropak dla mnie ,.będzie coś gorzej (Nie wierzę) czteropak dla Ciebie. Oczywiście Królewskie .Idziesz?
.

odpowiedz
Olomanolo - 09.01.2021 / 22:31, *.play-internet.pl

@Zu(L)us: ja idę jak Mistrz 4pak dla Ciebie ale wierz mi teraz niestety inni się zbroją a nie My więc wchodzę w ten układ (mogętego żałować bo to się nie skończy na 4 paku) pozdrawiam

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.01.2021 / 22:49, *.244.209

@Zu(L)us: Ja też wierzę że będzie MP, ale jeśli nie będzie, to wkurw na stoperów mi nie minie na koniec sezonu ;-)

odpowiedz
Eduardo - 09.01.2021 / 23:15, *.toneticgroup.pl

@Zu(L)us: tak sobie tłumaczysz seks z kolegami

odpowiedz
Arek - 09.01.2021 / 23:40, *.tpnet.pl

@Eduardo: że masz w dupie nie po kolei widać po wpisie. Ale że z głową coś nie teges, nie wiedziałem.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.01.2021 / 21:14, *.244.209

Salamon w Amice

odpowiedz
Zu(L)us - 09.01.2021 / 23:05, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: 4 mu W 4 .Niech się ugotuje w tej kuchence.

odpowiedz
Super⚽️Coach - 09.01.2021 / 20:06, *.amazonaws.com

Jédza,Witeska,Valencia,Gwila ,mogá odejść...

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.01.2021 / 11:15, *.t-mobile.pl

@Super⚽️Coach: a ty możesz nauczyć się pisać po polsku. Czemu tego nie robisz? Imponuje ci analfabetyzm?

odpowiedz
Super⚽️Legia - 10.01.2021 / 15:34, *.amazonaws.com

@Sputnik 44: a tobie idiotyzm...

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.01.2021 / 01:37, *.t-mobile.pl

@Super⚽️Legia: idiotyzmy to większość twoich wypowiedzi. Głupota to twoja podstawowa cecha. Dalej namawiam do nauki ojczystego języka...

odpowiedz
Super⚽️Legia - 12.01.2021 / 14:14, *.amazonaws.com

@Sputnik 44: Dyzma z ciebie....

odpowiedz
abc - 09.01.2021 / 20:01, *.52.138

no spoko, fajnie, że Araby znalazły czas na grę w piłkę z nami - akurat mieli przerwę między strzyżeniem owiec, dzięki chłopaki

p.s. Jędrzejczyk - to też postawiłeś z kumplami u buka tak jak ze Stalą?

odpowiedz
Do Artura Jędrzejczyka - 09.01.2021 / 18:27, *.tpnet.pl

Jędza weź już zejdź ze sceny. Legia to za wysokie progi na ciebie. W tym klubie nie tolerujemy "przeciętniactwa". Zrób miejsce młodszym, lepszym, szybszym, mądrzejszym i bardziej technicznym. Nie wierzę że Ariel Mosór byłby gorszy. Po prostu ciężko być gorszym od ciebie w tym momencie. Wracaj do tego swojego Igloopolu ukochanego...

odpowiedz
Artur Jedrzejczyk - 09.01.2021 / 20:01, *.chello.pl

@Do Artura Jędrzejczyka: hahaha

odpowiedz
tekken (L) - 09.01.2021 / 20:16, *.chello.pl

@Do Artura Jędrzejczyka: Pyro wyjazd z tego forum. Osłabianie Legii wybij sobie z głowy. Jędza to najlepszy stoper w ekstraklasie.

odpowiedz
L - 10.01.2021 / 11:49, *.tpnet.pl

@tekken (L): Leki dziś wziąłeś?

odpowiedz
Do Artura Jędrzejczyka - 10.01.2021 / 11:56, *.tpnet.pl

@tekken (L): śmieszą mnie takie kanarki jak ty. Zawsze na meczach głośno mówiłem co myśle i jeszcze nikt mnie do poznania nie wysyłał.... . Przez internet łatwiej co? Wracaj do tekena małolacik a nie kibiców z 30 letnim stażem do poznania wysyłasz. Jakbyś mi to w twarz powiedział to byś zęby z podłogi zbierał...

odpowiedz
tater - 09.01.2021 / 18:03, *.chello.pl

nie zesrajcie sie ze szczescia panie mioduski

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 09.01.2021 / 17:27, *.t-mobile.pl

Nie ma z czego sie cieszyc , z kim gralismy bez komentarza , Gdzie wzmocnienia Panie prezesie ,szopka będzie dopiero U NAS wszystko postawione na głowie

odpowiedz
Hiszpan - 09.01.2021 / 17:05, *.telnaptelecom.pl

Ale bogato wygląda rubryka kto może przyjść. Brawo Miodek i Kuchcik.

odpowiedz
Vuko - 09.01.2021 / 17:01, *.tpnet.pl

Dlaczego nie ma składu Arabów? Czy oni w siefmiu grali?

odpowiedz
Hiszpan - 09.01.2021 / 16:22, *.telnaptelecom.pl

Czy ktoś u buka w Dubaju postawił że Jędza dostanie żółtą kartkę? Podobno jego faul na zawodniku rywala ( prywatnie sprzedawca daktyli) był zamierzony.

odpowiedz
TOMEK PEKART - 09.01.2021 / 16:18, *.mgk.pl

Nie ma z czego się cieszyć grali z pastuchami co na polu owce zostawili i przyszli meczyk zagrac

odpowiedz
ben - 09.01.2021 / 19:42, *.inetia.pl

@TOMEK PEKART: trzeba się cieszyć bo jędza w formie, nawet pastuchowi nie daruje.

odpowiedz
Wolfik - 09.01.2021 / 19:45, *.mm.pl

@TOMEK PEKART: Piłkę też widzieli pierwszy raz. Do tej pory tylko baranimi pęcherzami kopali....

odpowiedz
Do Adek - 09.01.2021 / 16:09, *.mm.pl

Tak, Jędza w formie, trzyma poziom czyli żółta kartka za faul na połowie

odpowiedz
Adek - 09.01.2021 / 15:55, *.centertel.pl

Jędza w formie????????????

odpowiedz
Kamień - 09.01.2021 / 16:08, *.chello.pl

@Adek: w formie. Przecież żółtą zarobił.

odpowiedz
Olomanolo - 09.01.2021 / 16:23, *.play-internet.pl

@Kamień: dlatego dostał żółtą więc trzyma formę

odpowiedz
Kamień - 09.01.2021 / 19:45, *.chello.pl

@Olomanolo : no właśnie to miałem na myśli

odpowiedz