REKLAMA

Jeździecka Legia pomogła zwierzakom z Pomiechówka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja jeździecka Legii Warszawa po raz trzeci zorganizowała zbiórkę darów dla zwierzaków z Fundacji Wzajemnie Pomocni w Pomiechówku. Dla psów, kotów i dzików przekazane zostały karmy, kołdry, koce, posłania, żwirek, drapaki, orzechy i wiele innych.

"Każde zwierzątko znalazło coś dla siebie. Również po raz trzeci nie zabrakło zaangażowania ze strony naszych zawodników, sympatyków i uczestników jazd rekreacyjnych oraz szkółek jeździeckich. Fundację Wzajemnie Pomocni prowadzą dwie wspaniałe siostry, które opiekują się wszystkimi zwierzętami. Możecie właśnie z tej Fundacji adoptować urocze pieski, kotki. Panie utrzymują się i pracują same" - poinformowała sekcja jeździecka Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kwas70 - 12.01.2021 / 19:00, *.oktv.se

Szacun!!!!!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.