fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Taktyki ciąg dalszy

Hagi, źródło: Legionisci.com

Wtorek rozpoczął się od mocnej rozgrzewki ze szczyptą rywalizacji. W ćwiczeniach sprinterskich wykorzystano pachołki, tyczki i piłki. Głównym elementem treningu była jednak taktyka, którą zarządził Czesław Michniewicz. Piłkarze długo doskonalili założenia sztabu szkoleniowego. Trener często wstrzymywał grę i tłumaczył czego oczekuje od swoich podopiecznych.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć HagiegoPiłkarze byli podzieleni na formacje. Blok obronny ćwiczył w trzyosobowych składach. Jedną trójkę tworzyli Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk, a drugą młodzi Nikodem Niski, Ariel Mosór i Jehor Macenko. Musieli oni radzić sobie z atakami pięciu rywali.

- Dziś ćwiczyliśmy grę z kontry oraz szybkie konstruowanie akcji w przewadze. W tych fragmentach gry miewamy problemy, więc trenujemy, żeby wyglądało to lepiej i na pewno będzie to wyglądało coraz lepiej - skomentował Bartosz Kapustka.

Z drużyną nie trenował Josip Juranović, pod koniec po jednym ze starć pomocy medyków wymagał Mateusz Cholewiak. Zajęcia trwały blisko 2 godziny, a kolejne już o godzinie 16:30 czasu miejscowego.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Praga - 15.01.2021 / 01:47, *.chello.pl

Ich jedyna taktyka ,poopier....lać się a kasa się zgadza.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 13.01.2021 / 16:49, *.t-mobile.pl

Jak to ma być obrona na zero z tylu ,to PARODIA jak w ostatnim meczu naszej ligi Babol obok babola błędy gonią błędy Wolni jak wóz z węglem, a mało tego pesla nie oszukasz

odpowiedz
1909 - 12.01.2021 / 16:11, *.plus.pl

Plastyczna taktyka...Lewczuk, Jędrzejczyk, Wieteska obrona Wieczystej Kraków a nie drużyny która chce grać na zero z tyłu i próbować sił w europejskich pucharach

odpowiedz
Ginpasterz - 12.01.2021 / 15:59, *.plus.pl

Nieźle. Nie posiadając żadnego klasowego środkowego obrońcy grającego na bardzo dobrym poziomie próbujemy grać trzema. Naprawdę nieźle.

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 12.01.2021 / 11:48, *.centertel.pl

Lewczuka efekt uboczny covida to sklonowanie chyba jeslo bylo go dwoch :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.