fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia w Dubaju

Taktyki ciąg dalszy

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wtorek rozpoczął się od mocnej rozgrzewki ze szczyptą rywalizacji. W ćwiczeniach sprinterskich wykorzystano pachołki, tyczki i piłki. Głównym elementem treningu była jednak taktyka, którą zarządził Czesław Michniewicz. Piłkarze długo doskonalili założenia sztabu szkoleniowego. Trener często wstrzymywał grę i tłumaczył czego oczekuje od swoich podopiecznych.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć HagiegoPiłkarze byli podzieleni na formacje. Blok obronny ćwiczył w trzyosobowych składach. Jedną trójkę tworzyli Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk, a drugą młodzi Nikodem Niski, Ariel Mosór i Jehor Macenko. Musieli oni radzić sobie z atakami pięciu rywali.

- Dziś ćwiczyliśmy grę z kontry oraz szybkie konstruowanie akcji w przewadze. W tych fragmentach gry miewamy problemy, więc trenujemy, żeby wyglądało to lepiej i na pewno będzie to wyglądało coraz lepiej - skomentował Bartosz Kapustka.

Z drużyną nie trenował Josip Juranović, pod koniec po jednym ze starć pomocy medyków wymagał Mateusz Cholewiak. Zajęcia trwały blisko 2 godziny, a kolejne już o godzinie 16:30 czasu miejscowego.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.