Tomas Pekhart - fot. Hagi / Legionisci.com

Legia w Dubaju

Pekhart: Najtrudniej rano wstać

Woytek

- Co jest najtrudniejsze podczas obozu? Poranne wstawanie. W ogóle na zgrupowaniu głównie widzimy jedynie łóżko, restaurację i boisko. W Dubaju mamy świetną pogodę, mamy wszystko, by dobrze trenować - mówi najskuteczniejszy zawodnik Legii Tomas Pekhart.

- Teraz czujemy się zmęczeni, bo trenujemy dwa razy dziennie. To jest jednak konieczne do tego, by wypracować energię potrzebną na pozostałą część sezonu i odpowiednio prezentować się w meczach o stawkę. Mamy nadzieję, że będziemy prezentowali się coraz lepiej i osiągniemy zakładane cele - dodaje.

W środowym porannym treningu Czech trenował lżej z powodu drobnego urazu. - Podczas wczorajszego treningu doznałem stłuczenia palca u stopy i nie mogłem założyć buta, więc dziś trenowałem lżej, ale sądzę, że jutro wszystko już będzie dobrze - wyjaśnił zawodnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
żenada - 16.01.2021 / 00:20, *.Gawex.PL

przeczytałem kilka artykułów i komentarze pod nimi. Wszystko źle, wszystko trzeba skrytykować, do wszystkiego przypieprzyć. Maks słabe.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.01.2021 / 10:07, *.centertel.pl

Cos o tym wiem, jak mam poteznego kaca po balandze, to rzeczywiscie ciezko wstac....

odpowiedz
1909 - 13.01.2021 / 15:27, *.media.pl

Tez jak dopie...le wieczorem to rano mam ciężko ale nie ogłaszam tego na forum... Prezesie Uprzejmie donoszę Pethart nie daje rady może go do rezerw albo wypożyczyć do Wieczystej Kraków

odpowiedz
ciajek - 13.01.2021 / 12:23, *.net.pl

Zastanawiam się ilu prawdziwych kibiców LEGII wpisuje się na tej stronie.
Tylu malkontentów trudno jest spotkać gzie indziej.Co klub i piłkarze by nie zrobili zawsze jest źle. Powinnością każdego kibica, a w szczególności KIBICA LEGI WARSZAWA jest wspieranie swojej drużyny i dbanie o jej dobry wizerunek.

odpowiedz
P. - 13.01.2021 / 12:56, *.play-internet.pl

@ciajek: Legii przez dwa "i" sie pisze

odpowiedz
ciajek - 13.01.2021 / 17:32, *.centertel.pl

@P.: Oczywiście masz rację

odpowiedz
@lol - 13.01.2021 / 11:50, *.play-internet.pl

Ale masz zajebiście... Ja wstaje 4:50 a w domu jestem przed 20

odpowiedz
Mdread - 13.01.2021 / 12:07, *.virginm.net

@@lol: jak ci nie pasuje to se zmien, kazdy jest kowalem wlasnego losu

odpowiedz
WOLA - 13.01.2021 / 16:24, *.tpnet.pl

@@lol: Bież kredyt i zmień pracę

odpowiedz
Sfinks - 13.01.2021 / 11:41, *.vectranet.pl

I tak macie lepiej niż jacyś tam robotnicy fizyczni... I kasa lepsza mimo, że wykształcenie tak samo marne...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 13.01.2021 / 11:35, *.t-mobile.pl

Prosze nie przesadzac to jest wasz i twoj zawod I proszę wykazywać się należycie zgodnie z kontraktem I obowiązującymi zasadami

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 13.01.2021 / 11:26, *.52.138

Nie obrażaj ludzi, którzy ciężko pracują by utrzymać swoją rodzinę!!!

odpowiedz
lol - 13.01.2021 / 10:34, *.amazonaws.com

do roboty lenie - ja wstaje codziennie o 5 rano i wracam do domu ok 18.

odpowiedz
Olo - 13.01.2021 / 11:06, *.orange.pl

@lol: Naprawdę Ci współczuję.

odpowiedz
KAŻDY ORZE JAK MOŻE - 13.01.2021 / 14:15, *.t-mobile.pl

@lol: Ja codziennie wstaje o 10 a w domu jestem o 16:15.

odpowiedz
ReaLista - 13.01.2021 / 10:18, *.165.95

Straszna praca, pokopać piłkę dwa razy dziennie w Dubaju. Rzeczywiście można im współczuć wstawania rano...

odpowiedz
WIDZ - 13.01.2021 / 10:21, *.chello.pl

@ReaLista: Jasne. Luzik. Po jednym takim dniu wylądowałbyś na OIOM-ie.

odpowiedz