Przemysław Małecki - fot. Woytek / Legionisci.com

Asystent trenera doleci do Dubaju

źródło: Legia.com

Legia Warszawa poinformowała, że Przemysław Małecki, asystent trenera Michniewicza w środę dołączy do drużyny przygotowującej się na zgrupowaniu w Dubaju. Małecki nie mógł wylecieć z całą drużyną, ponieważ tydzień temu uzyskał pozytywny wynik badania na na obecność wirusa koronawirusa. Teraz badanie zostało powtórzone i szkoleniowiec otrzymał wynik negatywny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Arek - 13.01.2021 / 19:05, *.tpnet.pl

Kabaret z tymi testami.

odpowiedz
Darek - 13.01.2021 / 18:30, *.t-ipconnect.de

To jeszcze jeden pod pretekstem ciezkiej pracy leci pojeść i popić.Dawaj Pan jeszcze tydzień wczasów w Dubaju za darmo.Trzeba korzystać zwłaszcza że za pół roku już was tu nie będzie.Maksymalnie dwie rundy eliminacyjne do europejskich pucharow i miłościwie nam panujący Dariusz zaprezentuje nam nowego trenera i sztab szkoleniowy.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.01.2021 / 16:59, *.chello.pl

Dobrze, że znowu nie zrobili, bo wylosowałby negatywa. Co za patologia testowa.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 13.01.2021 / 16:13, *.t-mobile.pl

Nam potrzeba konkretnych piłkarzy, bo u nas jest wiele wakatow I tu jest problem , Mamy armię trenerów z asystentem , a ten pan niech odpocznie sobie w kraju po chorobie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.