fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Niebiescy kontra Żółci, Karbownik na badaniach

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po południu na boisku zabrakło Tomasa Pekharta i Michała Karbownika. Ten drugi udał się na rezonans magnetyczny, ponieważ ból nie pozwala mu normalnie trenować. Indywidualnie pracowali Rafael Lopes i Marko Vesović.Fotoreportaż z treningu - 46 zdjęć Hagiego

Pozostali zawodnicy rozegrali godzinną grę kontrolną na całej długości i szerokości boiska. Z boku poczynaniom kolegów przyglądał się Josip Juranović. - Szybki łyk i zaczynamy szpila - zdecydował Michniewicz. W gierce obowiązywały dodatkowe zasady - m.in. nie można było podawać do tyłu.


Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się trafić do siatki. Urazu doznał natomiast Mateusz Hołownia i jego miejsce na lewej obronie zajął Kacper Tobiasz.
Po przerwie nastąpiło kilka roszad w składzie i obejrzeliśmy aż sześć trafień. Tyle razy "Niebiecy" zdołali pokonać bramkarza "Żołtych". Trzy bramki zdobył Kacper Kostorz, a po jednym dołożyli Bartosz Kapustka, Walerian Gwilia i Paweł Wszołek. "Kosi" trafił do siatki jeszcze raz, ale trenerzy uznali, że uczynił to z pozycji spalonej.


Niebiescy 6-0 (0-0) Żółci
1-0 - Kostorz
2-0 - Kostorz
3-0 - Kapustka
4-0 - Gwilia
5-0 - Wszołek
6-0 - Kostorz

"Niebiescy": Boruc – Wszołek, Wieteska, Lewczuk, Mladenović – Valencia (30' Jędrzejczyk), Kapustka, Andre Martins (30' Slisz), Gwilia, Luquinhas - Cholewiak (30' Kostorz)
"Żółci": Miszta (30' Cierzniak) – Niski, Mosór, Jędrzejczyk (30' Miszta), Hołownia (30' Tobiasz) – Skibicki, Slisz (30' Valencia), Macenko, Ciepiela, Kisiel - Kostorz (30' Cholewiak)


Fotoreportaż z treningu - 46 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.