Joel Valencia - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Valencia: Trochę się obawiam zimna

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Nie jest łatwo. Wszyscy zaczynamy już odczuwać trudy zgrupowania. Musimy jednak wykonać tę pracę teraz, żeby później dobrze prezentować się na boisku. Dużo pracuję, fizycznie czuję się lepiej niż jesienią - mówi podczas zgrupowania w Dubaju Joel Valencia.
- To prawda, że dużo się uśmiecham. Jest słońce, dobra atmosfera, fajni koledzy z drużyny. Są powody do zadowolenia. Wiem, że po powrocie czeka nas zima, ale tak już jest w Polsce. To masakra. Trochę się obawiam tego zimna, ale potrzebna będzie gruba kurtka i grzejniki w domu i jakoś to będzie. Na pewno będzie bardzo zimno na meczu z Podbeskidziem - dodaje Ekwadorczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
pol - 20.01.2021 / 10:19, *.chello.pl

Następny kaleczniak szykujący sobie wymówkę

odpowiedz
powiś(L)e - 15.01.2021 / 18:15, *.chello.pl

To niech się zapisze do klubu morsów a jak nie to niech go Mioduski zawinie w becik i trzyma w szklarni pod lampami.

odpowiedz
Lipa - 15.01.2021 / 02:00, *.chello.pl

Do składu go. Ale opałowego łopata w łapy i zaraz będzie cieplutko.

odpowiedz
Pomysłowy - 15.01.2021 / 00:11, *.151.216

A może sweterek wełniany w barwach klubowych,taki Babciny na szydełku robiony dla naszego Valencjana...

odpowiedz
antek - 14.01.2021 / 20:09, *.play-internet.pl

Widzieliście na FB jak z Luqinasem za tłumacza robił
żeby za czoł tak grać jak po Polsku mówi

odpowiedz
???? - 15.01.2021 / 05:30, *.plus.pl

@antek: mógłbym ciebie poduczyć! zdalne nauczanie.... " za czoł" no kur... bez komentarza

odpowiedz
Wie(L) un - 15.01.2021 / 13:13, *.18.56

@????: hehe dobre

odpowiedz
mrsn - 14.01.2021 / 19:32, *.orange.pl

"obawiam zimna" hahaha no jak się kur.... stoi w miejscu to p..zga

odpowiedz
Trampek - 14.01.2021 / 19:11, *.125.113

/ Z przymrużeniem oka / Nie ma co się dziwić,że są zmęczenie po ... trzech dniach treningu !!! Jeżeli przez dwa lata mieli w sumie jedną jednostkę treningową ...... na tydzień, a tu trener serwuje im po dwie jednostki treningowe dziennie , to przez trzy dni zaliczyli sześć jednostek treningowych, to jest tyle ile poprzednio zaliczyli przez .... sześć tygodni.

odpowiedz
Elquatro - 14.01.2021 / 18:26, *.chello.pl

Czapkę założysz będzie ciepło

odpowiedz
Praga - 14.01.2021 / 17:46, *.chello.pl

No tak boisko to nie budowa. Tak to by w styropian się wp....lił.

odpowiedz
Lukasz323 - 14.01.2021 / 17:41, *.plus.pl

Ja obawiam się twojej formy, gry, podejścia do zawodu-i nie trochę a k... a bardzo.
Zostan w Dubaju!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
góra(L) - 14.01.2021 / 16:44, *.net.pl

haha a Podbeskidziu nie będzie zimno :) oni trenują w górach !!!!!!!!!

odpowiedz
Arek - 14.01.2021 / 19:11, *.tpnet.pl

@góra(L): akurat oni chyba w Turcji trenują. Nawet wczoraj sparing grali z kimś tam, nie pamiętam dokładnie z kim.

odpowiedz
1909 - 14.01.2021 / 15:28, *.plus.pl

No koment! To mówi profesjonalny piłkarz. Zacznij gotować może w tym będziesz lepszy i będzie Ci ciepło... Te ich wypowiedzi codziennie są jak z oddziału psychriatycznego. Co ten Michniewicz wpaja im do głowy!

odpowiedz
Norbi - 14.01.2021 / 14:47, *.centertel.pl

I to mówi zawodowy piłkarz... Ludzie trzymajcie mnie!

odpowiedz
Krzeszczu - 14.01.2021 / 14:38, *.bredband2.com

"Wszyscy zaczynamy już odczuwać trudy zgrupowania"
3 dni treningow i juz biedacy odczuwaja zmeczenie.
Peeezdy a nie zawodowi sportowcy. Symulanci i lenie. 3 dni i co drygi kontuzje, bole, i inne alibi byleby tylko nie trenowac. Ale na galerie w Dubai pewnie maja sile.
Zaden z tych patalachow nie mialby miejsca w mojej druzynie, zaden by nie wytrzymal rygoru naszych treningow.
Wpeeezdu z taka druzyna amatorow-symulantow.

odpowiedz
SEBO(L) - 14.01.2021 / 14:43, *.chello.pl

@Krzeszczu: Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze!

odpowiedz
Krzeszczu - 14.01.2021 / 14:52, *.bredband2.com

@SEBO(L): Dobrze powiedziales :)

odpowiedz
Krzeszczu - 14.01.2021 / 15:23, *.bredband2.com

@SEBO(L): Albo: Ciagle Wykorzystywany Klub Symulantow

odpowiedz
jo - 14.01.2021 / 14:36, *.sekocin.pl

Drogi Joel'u jak będziesz zasuwał na boisku to będzie ci ciepło i czas szybko minie. Jak się człowiek obija w robocie to zawsze się dłuży... i ludzie się dziwnie patrzą...

odpowiedz
Legia sk-ce - 14.01.2021 / 14:35, *.centertel.pl

Tooooooo posiedzisz. W cieplej kurtce....i kocu...na ławce rezerwowych....przez caly mecz...!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.01.2021 / 14:06, *.chello.pl

Trzeba zrobić sciepe,na farekle dla naszej gwiazdy.

odpowiedz
SEBO(L) - 14.01.2021 / 14:38, *.chello.pl

@Fan.Grotyńskiego : chyba na kurtkę od Najmana... ludzie będą się do niego uśmiechali, on do ludzi...

odpowiedz
Świrek - 14.01.2021 / 13:01, *.centertel.pl

Ogórki zawsze marzną!
Po co wgl taki artykuł, wolałbym nie wiedzieć że mu zimno :)) za takie pieniądze co burak dostaje to na samą myśl robi się już cieplej aktor drugoplanowy komedii ekstraklapa

odpowiedz
Lipa - 14.01.2021 / 12:15, *.chello.pl

- To prawda, że dużo się uśmiecham.Nic nie robię a kaska leci.

odpowiedz
oLaf - 14.01.2021 / 13:07, *.vectranet.pl

@Lipa: w punkt! J... czekoladowy klaun, bierze kasę i się opieprza tylko kompromitując Legię...

odpowiedz
unti - 14.01.2021 / 11:49, *.140.150

DZOEL ty masz tak zapierdalac ze bedzie ci goraco ...tego sie obawiaj a nie zimna

odpowiedz
Pawciu - 14.01.2021 / 11:36, *.net.pl

On tak na serio o tym zimnie? Boze...

odpowiedz
Pb - 14.01.2021 / 11:17, *.centertel.pl

Nie jestem za Valencia ale problem wyjazdu w ciepłe kraje na obóz i powrót na mecze ligowe w zimie dostrzega chyba każdy poza władzami klubu...zwłaszcza zawodnicy z ciepłych stron tak szybko się nie przyzwyczaja do grania w minusowych temperaturach

odpowiedz
Adam - 14.01.2021 / 11:32, *.centertel.pl

@Pb: młodzi się szybko przyzwyczaja by grać tacy jak on to uraz mózgu i l4 brak chęci do gry nie pomoże mu z jakimś mrozem bądź siedzenie na ławie granie statysty w meczach. Zima minie jak i jego kariera w Legii nie tylko Nam zimno innym też więc niech robi co się da by grać jak najlepiej, albo zarośnie tłuszczem i będzie cieplej

odpowiedz
Pacz - 14.01.2021 / 11:16, *.t-mobile.pl

Właśnie dlatego jest zgrupowanie w Dubaju, żeby zawodnicy przyzwyczaili swoje organizmy do niskich temperatur. Proste?

odpowiedz
Marcin - 14.01.2021 / 11:06, *.play-internet.pl

Nie podoba się to wypad z Legii pajacu ! Nie dość że najgorszy transfer w letnim okienku to już marudzi. Może być tak że zaraz będzie sciemniał z urazami jak Kante. Ręce opadają. Gdzie my do Europy z takimi błaznami. Zresztą wątpię czy nawet zakwalifikujemy się do tej nowej ligii (odpowiednik intertoto) bo o Lidze Europy to możemy już sobie tylko pomarzyć jak z sezonu na sezon skład coraz gorszy. Trzeba tylko walczyć o mistrzostwo w naszej ekstraklapie.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 14.01.2021 / 10:49, *.t-mobile.pl

Do tego dojdzie że będzie wyprzedaż, wypożyczeni odejdą odbudowani młodzieży jeszcze daleko do 1 składu z małym wyjątkiem a na końcu będzie sprzedaż klubu bo długi należy spłacić

odpowiedz
ASA - 14.01.2021 / 10:37, *.korbank.pl

Co za problemy... jeden ma najtrudniej rano wstać, drugi obawia się zimna, trzeci narzeka że praca ciężka...
W następnej przewie od rozgrywek w ramach roztrenowania proponuję zasilić kamieniołomy w wersji 12 h czasu pracy. Może przyjdzie im jakaś refleksja

odpowiedz
Adam - 14.01.2021 / 10:29, *.centertel.pl

Oby kataru nie złapał w tym katarze myślałem że jego wypowiedź to pół żartem ale nie tu sama prawda negrito zapyziały xD postalby na przystanku o 6 rano czekając na autobus to by uciekł i mam nadzieję że zima wyplewi takich grajków Legia grać kur.. mać!!!

odpowiedz
Tomek - 14.01.2021 / 10:36, *.centertel.pl

@Adam: ale po jego wypowiedzi to planuje siedzieć w swym szałasie za setki tysięcy więc nie grozi nam to by wgl wyszedł z domu ognisko sobie jeszcze odpal zaproś znajomych na jakiegos sikacza za parę stów i grzejcie się razem takie podejście nie dla Legii. Stasiu by im pokazał co to ciepłe kraje bliżej masz do swojej wioski niż do Polski już torbę ciuchy masz więc na ponton i do domu.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 14.01.2021 / 10:25, *.t-mobile.pl

Panie WALENCJA my nie mieszkamy w ciepłych krajach I trzeba było z tym się liczyć, albo wybrać inną ligę o ile ktoś by chciał zatrudnić takiego wirtuoza

odpowiedz
P(L)EBAN - 14.01.2021 / 09:55, *.tpnet.pl

To jedź do słonecznej Hiszpanii, tam podobno zimy nie ma !!!!!!!! Legaty pseudo grajki pseudo gwiazdki

odpowiedz
Brat - 14.01.2021 / 09:41, *.chello.pl

Na wszelki wypadek proponuję, aby trener Michniewicz wystawił Valencię na lożę - tam jest cieplutko, nie zmarźnie, a i jest szansa na lepszy wynik w meczu.

odpowiedz