fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Wyprawa na najwyższy wieżowiec świata

Hagi, źródło: Legionisci.com

W czwartkowe popołudnie drużyna Legii udała się na najwyższy wieżowiec świata Burj Khalifa. Piłkarze grupkami wjeżdżali na 125 piętro 828-metrowego budynku, by podziwiać panoramę Dubaju o zachodzie słońca.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wyprawy.

Fotoreportaż z Burj Khalifa - 18 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
MK - 19.01.2021 / 15:55, *.187.2

Extra pamiątka - zdjęcie w maseczce. lol

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 23:44, *.centertel.pl

Zdjecia na Facebooku, Instagramie, Tweeterze umieszczone? Beda fajne pamiatki z wakacji.

odpowiedz
AAA - 16.01.2021 / 14:07, *.chello.pl

Ciężkie treningi...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.01.2021 / 11:03, *.chello.pl

Jeszcze tylko s potkanie z Mariusem Olechem, obecnie mieszkającym w Dubaju i można wracać.

odpowiedz
Rafał - 16.01.2021 / 03:39, *.chello.pl

Co to za bezglutenowcy na dolnym zdjęciu?

odpowiedz
dejne3 - 15.01.2021 / 23:40, *.plus.pl

Taka prawda w czerwcu ilu z tych piłkarzy zostanie, nie ma nowych twarzy ,to kto ma pociągnąć do gry

odpowiedz
Z i e l a r z - 15.01.2021 / 23:22, *.co.uk

Mioduski, weź ich jeszcze do muzeum lotnictwa...... mac

odpowiedz
Marcin - 15.01.2021 / 11:14, *.plus.pl

Mogli tam ustawić dziadka,i powiedzieć że poziom gry był wysoki...

odpowiedz
Daro - 18.01.2021 / 08:07, *.chello.pl

@Marcin : haha, ścislej mówiąc mogli by się w przyszłości chwalić ze grali na wysokim poziomie ????

odpowiedz
Rdzenny - 15.01.2021 / 07:01, *.centertel.pl

Wyjdzie ze ci co nie pojechali beda mieli lepsza forme niz ci co sa na zgrupowaniu , bo ciezej trenuja

odpowiedz
Jimmy L - 15.01.2021 / 06:22, *.d1-online.com

Ja pier......ole jak oni wyglądają, jak wycieczka szkolną do Wieliczki.

odpowiedz
:) - 15.01.2021 / 06:53, *.chello.pl

@Jimmy L: a ty wyglądasz jak przez okno

odpowiedz
Mojo jojo - 15.01.2021 / 05:38, *.t-mobile.pl

Wyprawa po Mistrzostwo I LM ma byc gwiazdeczki!

odpowiedz
Skrzat - 15.01.2021 / 03:26, *.centertel.pl

Na ten drapacz chmur to powinni wbiec po schodach w ramach treningu.

odpowiedz
Czesio złośnik... - 15.01.2021 / 00:34, *.151.216

Nie miał innej tylko w.... niebieskie pasiaki..chyba z czasòw amikarskich...

odpowiedz
Wsciek(L) y - 14.01.2021 / 22:14, *.mm.pl

Dwie gwiazdy 55 i 4 z buta na górę, a nie windami.

odpowiedz
Rytm - 14.01.2021 / 21:56, *.centertel.pl

To jest wyjazd turystyczny jak widać, a nie prawdziwe zgrupowanie.
Widocznie za słabo trenują, skoro zamiast odpoczywać w pokojach po treningu to mają siły na zwiedzanie.
Ja wszystko rozumiem, atrakcje itp., ale nie zapominajmy, że jest to OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY, a nie urlop.

odpowiedz
Btm - 14.01.2021 / 21:19, *.telkab.pl

Żenujące są te artykuły !!!!

odpowiedz
TeDe85 - 14.01.2021 / 20:59, *.chello.pl

Maseczki z herbem klubu się skończyły? Jest jakiś zakaz promocji? Wyglądamy jak wycieczka szkolna...

odpowiedz
Matt - 14.01.2021 / 20:52, *.tpnet.pl

Kibice, za mocno się spinacie. A wy byście nie wjechali na te 125 piętro jakbyście tam już byli? Lepiej siedzieć w hotelu i grać w playa albo pić piwko? Niech porządnie trenują potem niech zwiedzają ile wlezie. Zgadzam się co do ubrań, mi też się nie podoba, że chodzą w większości w prywatnych ciuchach jak takie znajdy.

odpowiedz
Skwar - 14.01.2021 / 20:46, *.centertel.pl

Moim. Zdaniem z tym składem a napewno brakiem ławki polecimy w dół tabeli tylko zafurczy

odpowiedz
WarszawskaOchota - 14.01.2021 / 19:28, *.orange.pl

Nie chce być złośliwy , ale tak przeglądając relacje z tego Dubaju to bardziej przypomina wakacje.
Zobaczymy co piłkarze zaprezentują w meczu z Podbeskidziem.

odpowiedz
Luk - 14.01.2021 / 20:12, *.eurotel.cz

@WarszawskaOchota: niestety trzeba sie liczyc z tym ze nawed przegrają z takimi ofermami jsk podbeskidzie

odpowiedz
1909 - 14.01.2021 / 19:19, *.plus.pl

Panorama Warszawy jest dużo ładniejsza... Ilu nie mogło pojechać że względu na kontuzje mniejsze lub większe? Tak nigdy nie powinno wyglądać zgrupowanie na którym powinno się zapierdalać. Typowo plastyczne zgrupowanie.

odpowiedz
Marcin - 14.01.2021 / 18:55, *.play-internet.pl

Każdy w innej koszulce a jeden z logo maca ...

odpowiedz
oLaf - 14.01.2021 / 19:09, *.vectranet.pl

@Marcin: faktycznie , głąb straszny, Legia płaci mu kasę (za nic) i powinien jakoś się prezentować (w koszulce L) a nie promować śmieciowe jedzenie...

odpowiedz
Darek - 14.01.2021 / 18:49, *.t-ipconnect.de

Jak na trening to coraz wiecej chorych.Jak na wycieczki to wszyscy w dwu szeregu zbiórka.
Widzę że dzisiaj w maseczkach.Czyli raz pandemia jest raz nie ma.

odpowiedz
Brat - 14.01.2021 / 18:47, *.chello.pl

btw. gwiazdeczki za przegraną 2-3 ze Stalą Mielec u siebie powinni wchodzić te 125 pięter po schodach!

odpowiedz
Brat - 14.01.2021 / 18:44, *.chello.pl

Ale modnisie. D2Sqared, Balmain, Armani... i to jest cała ambicja. Byle mieć kasę na ciuszki i się polansować.

odpowiedz
Wiem co mówię - 14.01.2021 / 18:23, *.chello.pl

Takie budynki to odbicie ludzkiej pychy

odpowiedz
Sprite - 14.01.2021 / 18:23, *.play-internet.pl

Rozumiem, że pierwsza jedenastka która brała udział w ostatnim meczu ligowym wchodziła po schodach?

odpowiedz
@rdzenny - - 14.01.2021 / 18:12, *.chello.pl

On już tapetuje .Tyle pięter jest co kleić.

odpowiedz
Damian - 14.01.2021 / 18:08, *.comcast.net

Definitywnie piłkarze na tym zgrupowaniu wznieśli się na wyższy poziom...

odpowiedz
Muchito - 14.01.2021 / 18:05, *.mm.pl

Mordy poopalane, uśmiechnięci, wszystko gra!

odpowiedz
rdzenny - 14.01.2021 / 17:31, *.net.pl

a gdzie Kucharski z wysoka wypatruje transferów bo tapety nie zobaczy :)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.01.2021 / 17:29, *.244.37

Oby to nie był najwyższy poziom jaki nasi piłkarze osiągnęli w tym roku ;-)

odpowiedz
Książę Nocy - 14.01.2021 / 17:51, *.inetia.pl

@vadisodjidjiaofoe: Hehe.

odpowiedz