Artur Boruc - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Gierki, gierki

Hagi, źródło: Legionisci.com

Pierwszy piątkowy trening legionistów odbył się na boisku, po południu zaplanowane są zajęcia na siłowni. Na murawie zabrakło Filipa Mladenovicia, który ma zapalenie palca u stopy. Nieobecni byli także Mateusz Hołownia i Michał Karbownik.

Fotoreportaż z treningu - 45 zdjęć Hagiego



Zajęcia rozpoczęła standardowa rozgrzewka prowadzona przez szkoleniowców od przygotowania fizycznego. Następnie zawodnicy podzieleni na cztery drużyny rywalizowali w turnieju na dwóch małych polach gry. Trening zakończył się większą gierką jedenastu na jedenastu.

Z boku poczynaniom legionistów przyglądali się prezes Dariusz Mioduski i dyrektor sportowy Radosław Kucharski.

Fotoreportaż z treningu - 45 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 16.01.2021 / 10:47, *.bredband2.com

Zayeebiste i jakze trafne podsumowanie.

https://www.youtube.com/watch?v=PhV3YYa9Ne8

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.01.2021 / 23:25, *.centertel.pl

,,Na cztery druzyny,, chyba po 3 zawodnikow....To juz nawet nie jest ani smieszne, ani zalosne.

odpowiedz
1909 - 15.01.2021 / 17:57, *.plus.pl

Mina Miodulskiego bezcenna dopiero teraz dochodzi co za drewno ma... Jest super jest super o co wam chodzi?!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.01.2021 / 23:28, *.centertel.pl

@1909: Oni wszyscy maja mine, jakby mieli sraczke. I wcale to nie dziwi. Jedyna nadzieja, ze szybko znajdzie sie powazny kupiec i wreszcie zobaczymy Legie, o jakiej marzymy. Inaczej za chwile nie bedzie kim grac...

odpowiedz
kawulok - 15.01.2021 / 17:41, *.centertel.pl

A jeszcze u pana dyrektora właśnie zakręcana buteleczka z wodą i nieogolone oblicze. Wiadomo, jak mawiał Czykier ,następnego dnia najtrudniej przychodzi golenie. No stres wielki panie dyrektorze, trzeba ten stres jakoś odpędzić. Niedługo stres będzie jeszcze większy. Właściciel już w maju rozpocznie następne nowe rozdanie. Obyśmy się załapali przynajmniej do CL...

odpowiedz
spasiony - 15.01.2021 / 22:07, *.41.227

@kawulok: Czeslaw tez wydaje sie byc zmeczony staniem... Intensywnosc zajec wszystkim daje sie we znaki.

odpowiedz
ju(L)ius - 15.01.2021 / 16:31, *.vectranet.pl

Tak się przyglądam od tygodnia tym filmikom z treningów i mam jedną uwagę: CO TO KUŹWA ZA TRENINGI!!! Trochę pobiegają, trochę pokopią, trochę poskaczą.... Więcej wymagał ode mnie nauczyciel na wuefie w podstawówce w latach 90.....

odpowiedz
OleKibolek - 15.01.2021 / 14:30, *.inetia.pl

Panu Kucharskiemu wyraźnie słoneczko odbiło, po przylocie z mroźnej Polski. Widzę u typka wyraźne symptomy Sun-Euphory: kołnierzyk do góry, włoski na żel do góry, uśmieszek "gimnazjalisty po dropsie". Nie wygląda to zbyt profi. Panie Darku, znam się na życiu....proszę o analizę tego rozluźnienia i konstruktywne wnioski.

odpowiedz