Jakub Karolak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Karolak weźmie udział w konkursie rzutów za 3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik Legii Warszawa, Jakub Karolak weźmie udział w Aerowatch Konkursie Rzutów za 3 Punkty, który odbędzie się w trakcie turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski, w sobotę 13 lutego w Lublinie. Przed rokiem w konkursach organizowanych podczas turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski brali udział dwaj gracze Legii - Jakub Nizioł w konkursie wsadów oraz Michał Michalak w konkursie rzutów za 3. Michalak dotarł do finału, z kolei Nizioł zajął drugie miejsce.

Karolak w obecnym sezonie Energa Basket Ligi trafił 46 ze 122 oddanych rzutów za trzy punkty, co daje 37,7 procent skuteczności.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.