Walerian Gwilia - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Siłownia w grupach

Hagi, źródło: Legionisci.com

Popołudnie w Dubaju legioniści spędzili na siłowni. "Wojskowi" pracowali w dwóch grupach - część na sprzętach w pomieszczeniu, a część na świeżym powietrzu. Zajęcia koordynowali trenerzy przygotowania fizycznego. Z zespołem jeszcze trenuje Michał Karbownik, ale lada dzień opuści zgrupowanie i uda się do Anglii.

Fotoreportaż z treningu siłowego - 27 zdjęć Hagiego



fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
anonimowy z AWFu - 16.01.2021 / 04:42, *.52.138

Mam wrażenie, że ten trening to była jedna wielka sztuka

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.01.2021 / 00:29, *.vectranet.pl

Cisną aż miło! Ale, ale ja na siłce też tyle cisnę! A dodatkowo kocham Legię i na boisku oddam serce i 200% wydolności! Panie Kucharski mam szansę na angaż??

odpowiedz
Speak Polish ? - 16.01.2021 / 01:31, *.20.102

@Sputnik 44: Ciśnij sie w łepetyne...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.01.2021 / 23:31, *.centertel.pl

Zostalo ich tam jeszcze chociaz z 11?

odpowiedz
1909 - 15.01.2021 / 22:35, *.plus.pl

Prezesie dajcie im dzień wolnego albo dwa. Z.......ie tych chłopców.

odpowiedz
r - 15.01.2021 / 21:36, *.play-internet.pl

Piotr w zupełności się zgadzam z Tobą , nie ośmieszali by się z tymi ciężarami bo na siłowniach naprawdę dziewczyny , które nie są zawodowcami i wyczynowymi sportowcami więcej podnoszą ... zenada

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.01.2021 / 17:19, *.com.pl

Tyle co Gvilia tam wyciągać to u mnie na siłowni dziewczyny na sztangach (Aeroby) dają radę. A Jedzą to jakiś śmiech, ja tyle jak wracam na siłkę po dłuższe przerwie robię na rozgrzewkę a tej samej postury jestem, potem nie dziw, że wyskoku nie ma. Co oni robili w przerwie świątecznej, dla nich siłownie były otwarte.

odpowiedz
spasiony - 15.01.2021 / 22:29, *.41.227

@PiotrŻo(L)iborz: Gwilia... to sie dzieje na serio? Ze wszystkich obozow przygotowawczych z ostatnich lat a ktore moglismy sledzic tutaj ten wyglada po prostu komicznie!

odpowiedz