Mateusz Cholewiak - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Cholewiak: Skupiamy się na najbliższych sparingach

Hagi, źródło: Legionisci.com

- Moja uniwersalność? Przygotowuję się i biorę każdą ewentualność pod uwagę. Fajnie, że wcześniej miałem okazję trenować na różnych pozycjach. To mi ułatwia treningi, a to gdzie będę występował to już wizja i decyzja trenera. Dostosuję się do niej - mówi Mateusz Cholewiak, który podczas tego obozu ustawiany był w wielu miejscach na boisku.

- Zmęczenie jest odczuwalne, czuć to w nogach, ale o to w tym wszystkim chodzi. Mamy jak najlepiej przepracować ten okres i to jest normalne - dodaje zawodnik.

- Z tyłu głowy jest mecz z Podbeskidziem, bo liga startuje sporo wcześniej. Na razie skupiamy się na dwóch najbliższych sparingach, chcemy się w nich fajnie pokazać, zagrać dobrą piłkę i wygrać. Od początku chcemy budować mentalność zwycięzców, ale idziemy swoim cyklem. To, że będziemy grali mecze sparingowe nie zwalnia nas z normalnych treningów - mówi Cholewiak.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
N0r3k - 16.01.2021 / 18:31, *.multimo.pl

Nie rozumiem krytyki w stronę Cholewiaka. Wiadomo, że odstaje pod względem technicznym reszcie drużyny, ale to dobry zmiennik, który może grać na kilku pozycjach.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 16.01.2021 / 13:07, *.t-mobile.pl

W Legii tacy ludzie nie powinni się znaleźć I reprezentować nasz klub WIELKA POMYŁKA I to nie jedna z tej kadry

odpowiedz
Adamsson - 16.01.2021 / 20:52, *.vectranet.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : może pokaż co ty w życiu potrafisz?

odpowiedz
Andre (L) - 16.01.2021 / 22:46, *.mm.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : wieczny malkontent

odpowiedz
155 - 16.01.2021 / 11:48, *.orange.pl

Przyjadą z tego Dubaju teraz w mróz i śnieg. Połowa zachoruje. Druga połowa będzie płakać ze na takim boisku i w takich warunkach to bla bla bla

odpowiedz
lob - 16.01.2021 / 09:15, *.chello.pl

Cienki Bolek na Legię jesteś...........

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.