Mateusz Cholewiak - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia w Dubaju

Cholewiak: Skupiamy się na najbliższych sparingach

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Moja uniwersalność? Przygotowuję się i biorę każdą ewentualność pod uwagę. Fajnie, że wcześniej miałem okazję trenować na różnych pozycjach. To mi ułatwia treningi, a to gdzie będę występował to już wizja i decyzja trenera. Dostosuję się do niej - mówi Mateusz Cholewiak, który podczas tego obozu ustawiany był w wielu miejscach na boisku.

- Zmęczenie jest odczuwalne, czuć to w nogach, ale o to w tym wszystkim chodzi. Mamy jak najlepiej przepracować ten okres i to jest normalne - dodaje zawodnik.

- Z tyłu głowy jest mecz z Podbeskidziem, bo liga startuje sporo wcześniej. Na razie skupiamy się na dwóch najbliższych sparingach, chcemy się w nich fajnie pokazać, zagrać dobrą piłkę i wygrać. Od początku chcemy budować mentalność zwycięzców, ale idziemy swoim cyklem. To, że będziemy grali mecze sparingowe nie zwalnia nas z normalnych treningów - mówi Cholewiak.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.