fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia w Dubaju

Sobota pracująca

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na zgrupowaniu w Dubaju zdecydowanie nie brakuje treningów taktycznych. Nie inaczej było w sobotnie przedpołudnie. Trener Czesław Michniewicz wraz ze swoim sztabem stawia duży nacisk na ten aspekt. Przekazuje piłkarzom dużo wiedzy i opcji rozwiązań, a wszystko to jest później wypracowywane z piłką na boisku.Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć HagiegoW treningu uczestniczył Filip Mladenović, który jeden dzień odpoczywał, ale zajęć nie dokończył niestety Joel Valencia. Ekwadorczyk zszedł z boiska w towarzystwie fizjoterapeuty.

Oprócz po pracy nad rozgrywaniem akcji ofensywnych, strzałami z dystansu, akcjami sam na sam i doskonaleniem celności dośrodkowań, były także fragmenty gry. Za tę część odpowiadał Alessio De Petrillo - wkrótce przekonamy się czy drużynie udało się wypracować nowe, skuteczniejsze schematy tego elementu gry, który szwankował w rundzie jesiennej.

Kolejny trening odbędzie się o godzinie 16:30 miejscowego czasu. W poniedziałek legionistów czeka mecz sparingowy z FK Krasnoradem.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.