fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Sobota pracująca

Hagi, źródło: Legionisci.com

Na zgrupowaniu w Dubaju zdecydowanie nie brakuje treningów taktycznych. Nie inaczej było w sobotnie przedpołudnie. Trener Czesław Michniewicz wraz ze swoim sztabem stawia duży nacisk na ten aspekt. Przekazuje piłkarzom dużo wiedzy i opcji rozwiązań, a wszystko to jest później wypracowywane z piłką na boisku.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Hagiego



W treningu uczestniczył Filip Mladenović, który jeden dzień odpoczywał, ale zajęć nie dokończył niestety Joel Valencia. Ekwadorczyk zszedł z boiska w towarzystwie fizjoterapeuty.

Oprócz po pracy nad rozgrywaniem akcji ofensywnych, strzałami z dystansu, akcjami sam na sam i doskonaleniem celności dośrodkowań, były także fragmenty gry. Za tę część odpowiadał Alessio De Petrillo - wkrótce przekonamy się czy drużynie udało się wypracować nowe, skuteczniejsze schematy tego elementu gry, który szwankował w rundzie jesiennej.

Kolejny trening odbędzie się o godzinie 16:30 miejscowego czasu. W poniedziałek legionistów czeka mecz sparingowy z FK Krasnoradem.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
1909 - 17.01.2021 / 09:42, *.media.pl

Pozbyć się valencji i kante LEGIA to nie szpital harytatywny

odpowiedz
Arek - 17.01.2021 / 00:02, *.tpnet.pl

Co jest z tym Equadorem ja się pytam? Podobno w Angli trenował, to powinien śmigać jak helikopter. A tu, kilka treningów u Cześka i przeciążenia jakieś.

odpowiedz
Darek - 16.01.2021 / 19:50, *.t-ipconnect.de

Ciekawe do jakiej kwoty musi zadłużyć klub Mioduski i jego pion sportowy by w końcu zdał sobie sprawę z tego że z roku na rok jest coraz gorzej?
Odeszło już kilku piłkarzy.Drużyna nie została wzmocniona. Młodzież odchodzi za darmo(Praszelik,Łakomy).Zaraz odejdzie Mosór.
A dyrektor sportowy uśmiechniety od ucha do ucha.To jego transfery doprowadzaja do braku gry w europie i ciągłego zadłużenia się klubu.Więc z czego ten kretyn jest wiecznie zadowolony?

odpowiedz
Liga słaba , może i uda się zdobyć MP. Ale w Europie już zapewne będzie tak jak w ostatnich latach . Szybko i zostaje znowu mega silna nasza Liga . - 16.01.2021 / 16:00, *.com.pl

Na okrągło gada się , że Legia to najbogatszy klub w Polsce . Ostatnio Kołtoń zrobił artykuł z analizą jak jest z tym tak naprawdę i wyszło zupełnie co innego z tym co próbują nakręcać nam co niektórzy na uszy . Dlatego nie dziwi brak wielkich wzmocnień Legii . Nie dziwi fakt , że nie którzy jeszcze w Legii grają . No bo kto miałby niby inny zagrać jak wychodzi na to , że Legii na dobrych Piłkarzy nie stać . Wychodzi również to , jaki silny zespół mamy . Biorąc to , że w lidze męczymy się niemiłosiernie z każdym jednym zespołem .

odpowiedz
zdzicho - 16.01.2021 / 14:15, *.tpnet.pl

Zwoliński bardzo blisko Legii, tak naprawdę transfer przyhamował brak zainteresowania Kante przez chińczyków

odpowiedz
SEBO(L) - 16.01.2021 / 21:13, *.chello.pl

@zdzicho: Czyli Michniewicz chce napastnika, który:
– zagrał 150 meczów
– strzelił 32 gole
– uzbierał 8539 minut,; czyli:
– ma średnią 0,213 gola na mecz
– na strzelenie jednego potrzebne mu jest średnio 267 minut,a więc niemal 3 pełne mecze… I ma on w takiej drużynie zastąpić „napastnika” ze średnią około 0,24 gola na mecz… Więc to byłby transfer typu 1-1 ???? ( R. Kucharski zadowolony klaszcze, przyklejając tapetę...)

odpowiedz
Konkord - 16.01.2021 / 14:11, *.orange.pl

Kucharski powinien oddać kasę za transferynieudane a tego było sporo. Odaje młodych i ambitnych za darmo do innych klubów

odpowiedz
Borubarek - 16.01.2021 / 13:56, *.246.40

Kucharski wieczne wakacje na koszt klubu. Taki to pożyję.

odpowiedz
lob - 16.01.2021 / 13:29, *.chello.pl

Może i MP w wyścigu żółwi zdobędziemy i w tym roku, ale kibiców to już nie zadowoli. Kibice chcą pucharów, a tym składem max 2 - runda i aut............
Legia z roku na rok jest coraz słabsza i dopóki nie zjawi się tu ktoś z dużą kasą to tak będzie, tylko że nawet o MP będzie trudno. W tym jest już roku ostatni dzwonek, żeby nie oglądąć pleców innych...........

odpowiedz
Kuba - 16.01.2021 / 14:53, *.t-mobile.pl

@lob: Już wiele razy pisałem, że będzie duży, konkretny sponsor, gdy powstaną boiska treningowe pod stadionem od strony Czerniakowskiej.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 16.01.2021 / 12:45, *.t-mobile.pl

witam 170 MLN długu Okrojona 1 DRUŻYNA, wolne wakaty zejście z kosztów, i na tym się nie skończy, brak wizji zespołu resztę zostawię bez komentarza , a mógłbym wymieniać bez końca To są rządy niespełna 5 letnie gdzie my Brniemy za chwilę OBUDZIMY się z rękami w nocniku , a może już to jest Nazwa została I wierni kibice KOŃCZ WASC WSTYDU OSZCZĘDŹ

odpowiedz
Cyniek - 16.01.2021 / 13:57, *.vectranet.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : zgadzam się z tobą w stu procentach

odpowiedz
777 - 16.01.2021 / 14:30, *.chello.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : Niestety nasza szkapa zamierza wydoić ile się da.

odpowiedz
zuo Śliwy - 16.01.2021 / 12:35, *.inetia.pl

Byś tyle nie żarł Czesiu,to byś się takim woził!

odpowiedz
Autor - 16.01.2021 / 12:59, *.play-internet.pl

@zuo Śliwy: już przestańcie się tak czepiać do jego brzucha..gdzie by nie wszedł coś poczytać to to samo. Co wy myślicie,że każdy musi być fit ? wbite. Popatrzcie się na siebie. ;)

odpowiedz
AD 2020 - 17.01.2021 / 11:51, *.centertel.pl

@zuo Śliwy: Ty takiego brzucha nie masz i na pewno takim autem jeździsz

odpowiedz