fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Zdjęcia i video

Na plaży fajnie jest!

Hagi

Sobotnie popołudnie legioniści spędzili na plaży. Nie było jednak odpoczynku, a trening połączony z przyjemną integracją. Zapraszamy do obejrzenia obszernego materiału filmowego i fotoreportażu!

- Panie prezesie czemu pan nie gra z nami? - zachęcał Artur Boruc prezesa klubu, który obserwował poczynania piłkarzy. Dariusz Mioduski wymigał się jednak uszkodzonym barkiem. - Ja mam bark, plecy i kolano uszkodzone i daję radę! - odparł z uśmiechem 40-letni bramkarz.

Fotoreportaż z treningu na plaży - 88 zdjęć Hagiego



fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (85)

+dodaj komentarz
Panie prezesie tak na dziś ,.?!taka Legia!? - 17.01.2021 / 19:03, *.133.0

0!

Przyjdą?
Kacper Kozłowski
Odeszli
Domagoj Antolić
Michał Karbownik
William Remy
Maciej Rosołek
Vamara Sanogo
Paweł Stolarski

Odejdą?
Inaki Astiz
Jose Kante
Luis Rocha
Joel Valencia

odpowiedz
grzesiek - 17.01.2021 / 18:27, *.centertel.pl

Jeać piłkę. Dzielnie walczymy z anwilem do przerwy przegrywamy 45:47

odpowiedz
Brat - 17.01.2021 / 17:45, *.chello.pl

Zamiast normalnego obozu w górach to wakacje i zabawy w ciepłych krajach. Weźcie się za robotę i nie wk... kibiców! Po 2-3 ze Stalą Mielec u siebie zaslugujecie na zapie..po Bieszczadach!

odpowiedz
Radek - 17.01.2021 / 19:11, *.centertel.pl

@Brat: to Ty sie weź za robotę zawistniku. Przegrali ze stalą I co w związku z Tym??

odpowiedz
Brat - 18.01.2021 / 09:14, *.chello.pl

@Radek :

I w związku z tym skompromitowali się.

odpowiedz
Lopez - 17.01.2021 / 17:17, *.tpnet.pl

Czas skończyć te zabawy i homo przytulania i wziąć się za treningi!! Modek dzbanie w Bieszczady powinieneś ich wysłać!!

odpowiedz
Radek - 17.01.2021 / 16:21, *.centertel.pl

ludzie przestańcie na wszystko narzekać. Zamiast się cieszyć że klub jest w stanie zapewnić dobre warunki do przygotowania się do rundy to ciągle narzekanie. Jesteśmy liderem tabeli. Prawdopodobne zdobędziemy po raz kolejny mistrzostwo. To ciągle narzekanie. Niektórzy chyba nie pamiętają czasów gdzie trzeba było 7 lat czekać na mistrza. Co mają powiedzieć kibice np Lechii Jagiellonii czy innej Arki. Przyjdzie kiedyś czas że nie będziemy co roku faworytem.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 16:39, *.centertel.pl

@Radek : To zacznij Radek robic dobre transfery, do jasnej ch....!!!!!

odpowiedz
13 - 17.01.2021 / 13:22, *.207.71

na plaży fajnie jest, tak nie ma vódki!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 13:03, *.centertel.pl

A teraz wyjasnie, dlaczego zawital do nas nowy skaut. Nigdzie nie mogl znalezc pracy, bo jest kryzys i sa male ruchy transferowe, wsrod klubow, ktore normalnie zatrudnilyby czlowieka pedem. To postanowil nawinac makaron na uszy Dariuszowi, ze dzieki kontaktom, ktore posiada zalatwi zawodnikow ,,PO ZNAJOMOSCI,,, i beda tu walic drzwiami i oknami gracze, ktorzy zryja boisko, jak dziki, w zamian za miske ryzu. W calej Europie i nie tylko wiedza, ze na Lazienkowskiej prezesem jest czlowiek, ktorego mozna zrobic w kopyto. W dobrze zarzadzanym klubie, taki Radoslaw nie zostalby w ogole zatrudniony. Nie mowiac o tym, ze po tych ruchach transferowych, wylecialby na kopach w trymiga. Dlatego beda sie podlaczac rozni interesowni, kolejni do utrzymania obywatele roznych nacji, zeby z Titanica, wyrwac jeszcze co sie da, przed nieuchronna katastrofa. A teraz przekonajcie nnie, ze jest inaczej, podajac KONKRETY.

odpowiedz
Janusz Romanowski - 17.01.2021 / 14:45, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Tobie to się nic w klubie nie podoba. Kto by nie przyszedł, czy to nowy zawodnik, trener, skaut czy sprzątaczka to jesteś na NIE. Jakiekolwiek zmiany są robione na jakimkolwiek szczeblu (zarząd, trenerzy, skład) - krytykujesz, nie ma zmian - narzekasz. Wieczny malkontent, zawsze w opozycji, a często bez argumentów, taka lekko ograniczona maruda. Chłop ledwo przyszedł do Legii, nie miał jeszcze szans niczym się wykazać i cokolwiek spiep...ć, a już go oceniasz. Daj mu czas popracować, może się miło zaskoczymy efektami. Wszyscy już maja dość tych Twoich lamentów więc wracaj może już Dziadu do lasu i nie wyłaź z nory.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 15:57, *.centertel.pl

@Janusz Romanowski: Ewidentnie masz problemy emocjonalne. Znajdz dobrego fachowca i bedzie ok. Swoim wpisem nie wniosles nic do tematu. Zdan duzo, tresc zadna. Ale jakie mozesz miec argumenty? ZADNE. A moze przytulasz kasiore, wykorzystujac sytuacje, i jestes kolejnym, ktory bierze kase z klubu, zeby bronic kogos i czegos, czego obronic sie w zaden sposob nie da. Oczekujesz, ze ktos bedzie radosnie tanczyl na pogrzebie? Instalacja ci kolego nawala, czas dysk zresetowac - patrz poczatek wpisu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 16:00, *.centertel.pl

@Janusz Romanowski: Ps. Ty jestes, jak ten milicjant z kawalu, ktory jako jedyny ,,odpowiednio sie zachowal,, na pogrzebie komendanta i poprosil wdowe do....tanca....radosnego oberka...

odpowiedz
L - 17.01.2021 / 16:02, *.tpnet.pl

@Janusz Romanowski: Może i to prawda, że kolega dziadek narzeka zanim ten gość zdążył się wykazać ale z drugiej strony po ostatnich 4 latach mioduskiego jak my kibice mamy wierzyć że to jest mądry i przemyślany ruch??? Dla ludzi którzy żyją tym klubem 24 godziny na dobę patrzenie na to co wyprawia mioduski z kucharskim jest nie do zniesienia. Może ty interesujesz się Legią "weekendowo" więc tak ci to nie przeszkadza? Jeśli śledzi się na bieżąco ruchy oraz wypowiedzi tych obu gamoni to według mnie ciężko jest znaleźć jakikolwiek optymizm. Bo na przykład nie zamierzam podniecać się, że przyszedł trener z 3 ligi włoskiej...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 16:39, *.centertel.pl

@L: Dokladnie, byla juz opcja balkanska, ktora roztoczyla przed nami wizje Ajaxu i Partizana, byla opcja portugalska, sciagnieto nawet (oprocz trenera) kilku ,,super,, jak sie okazalo graczy, do tego mial byc trener na lata, ktory nie byl w stanie doczekac nastepnego lata, mam pisac dalej? Cos optymistycznego na koniec? - prosze bardzo. Zawsze jest nadzieja, bo po nocy przychodzi dzien, a po kims, kto wszystko spapral, moze przyjsc wreszcie czlowiek z: wiedza, warsztatem, pomyslem, potrafiacy dobrac odpowiednich ludzi. I tego sie trzymam. Gdy tak sie stanie, bede pisal chocby i radosne poematy. Spelnienia wszystkich marzen, zeby Legia rosla w sile, a kibicom zylo sie coraz lepiej. Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest, Legia to jest potega, Legia CWKS. I niech tak sie stanie.

odpowiedz
Masz prawo do takiego zdania , - 18.01.2021 / 10:01, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Ale wieczna krytyka to nie jest ta droga ,

odpowiedz
Ehmehme - 17.01.2021 / 12:44, *.hosted-by-worldstream.net

I o to chodzi, tak trzymać! Po co się przemęczać w zimnie, jak można w ciepełku trochę na luzie się powygłupiać, bo Kucharski z uśmiechem od ucha do ucha ciężko pracuje w pozycji horyzontalnej palnikiem do góry na leżaku nad wzmocnieniami.

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 17.01.2021 / 11:48, *.centertel.pl

Kozackie wakacje w środku zimy tylko pozazdrościć

odpowiedz
(L) - 17.01.2021 / 11:30, *.chello.pl

Jak dzieci na kolonii :)

odpowiedz
133 - 17.01.2021 / 11:26, *.chello.pl

Jak wroca do rzeczywistosci, to zaraz zejdzie z nich radosc do gry etc. Nie mowiac o pogodzie. Z deszczu pod rynne.
Ale jedtem ciekaw startu ligi. Ciekawe czy jak bedzie zwyciestwo, to polaczone z dominacja?

odpowiedz
Int - 17.01.2021 / 10:57, *.com.pl

Fajnie. niech trenują, niech odpoczywają.Niech ładują akumulatory. Tak sobie myśle, ze jak będzie mistrz i puchary to Dubaj będzie wspominany jako ten element,który pomógł. ALE. Jezeli coś się sypnie, to nie chciałbym być w skórze piłkarzy. Ten Dubaj będzie symoblem.Odpukać.

odpowiedz
OLaf - 17.01.2021 / 10:51, *.tpnet.pl

Wcale bym się nie zdziwił jakby ze dwóch zmieniło orietecje po tym wyjeździe bo coś dużo się przytulają... masakra co się dzieje

odpowiedz
oLaf - 17.01.2021 / 12:52, *.vectranet.pl

@OLaf: kolega widzę o podobnym nicku jest tu : (

no nic, byleby te gwiazdeczki po pobawieniu się teraz w piaskownicy zaczęły grać profesjonalnie , w co wątpię...

odpowiedz
OLaf - 17.01.2021 / 13:30, *.tpnet.pl

@oLaf: dokładnie, żeby nie skończyło się jak po wyjeździe na Florydę gdzie za mało trenowali a za dużo zwiedzali i nie mieli siły potem biegać a o jakiejkolwiek taktyce nie wspominając...

odpowiedz
grzesiek - 17.01.2021 / 09:29, *.centertel.pl

Tak sie zastanawiam na cholere przedluzali kontrakt z luisem rochą skoro teraz go nie wzieli na obóz. Dla mnie on już dawno powinien zostać odstrzelony ale skoro przedluzyli kontrakt to chyba z finansami na prawde krucho w tej Legii Mioduskiego....

odpowiedz
Loki - 17.01.2021 / 10:57, *.chello.pl

@grzesiek:
A jak ma nie być krucho. Skoro mamy 170 mln długu. I ten dług będzie się powiększać. Ja bym przestał się zastanawiać nad wzmocnieniami. Zaczął bym bardzo się martwić nad nasza przyszłością. Miodek prowadzi nas klub do bankructwa. A przynajmniej do kryzysu, takiego jaki jest w skislej

odpowiedz
Pusia - 17.01.2021 / 08:32, *.centertel.pl

Dla wielu to będą ostatnie takie wakacje życia...poza tym jak Titanic tonął to muzyka grała i też była zabawa...a pudel szuka kapoku...

odpowiedz
grzesiek - 17.01.2021 / 09:19, *.centertel.pl

@Pusia: coś jest na rzeczy z tym titanicem, nie zdziwie sie jak niedlugo gruchnie informacja o sprzedazy Legii

odpowiedz
lob - 17.01.2021 / 10:05, *.chello.pl

@Pusia: Dzisiaj w niedzielę stawiło się na treningu 9 osób, razem z tymi , którzy mają drobne urazy, reszta została w hotelu i wypoczywa po wczorajszej zabawie..........nie było obowiązku się stawić, ale paru chętnych się znalazło..........żyć nie umierać......wakacje życia i do tego duża kasa jeszcze wpada.............

odpowiedz
Helmut - 17.01.2021 / 00:24, *.virginm.net

Co tak brzeczy w tym materiale wideo? Nagrywajacy zabawia sie wibratorem czy jak

odpowiedz
Pusia - 17.01.2021 / 08:30, *.centertel.pl

@Helmut: Ma lusha w anusie!

odpowiedz
Yeti - 16.01.2021 / 23:23, *.play-internet.pl

Nie podoba mi się to. Pojechali tam się bawić czy trenować?

odpowiedz
Polska trudna sprawa trudna jezyka.... - 16.01.2021 / 23:13, *.248.71

Zawiść,zazdrość,pouczanie,przypie..alanie sie,bezsensowna krytyka innych,brak tolerancji....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 23:50, *.centertel.pl

@Polska trudna sprawa trudna jezyka....: Ty chyba masz pryszcza albo pypcia, w kazdym razie wez stoperan i zyj kolorowo, bez spinacza w zwieraczu...

odpowiedz
urs1 - 17.01.2021 / 09:30, *.chello.pl

@Polska trudna sprawa trudna jezyka....: wpis bylego pilkarza Legii o ciemnej masci ciala by nie napisac czar...... przypadkiem ba pod Sad

odpowiedz
Polska trudna sprawa... - 17.01.2021 / 17:21, *.02.net

@Leśny Dziadek: teraz każdy wie kim jesteś azbestowy Dziadzie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 23:32, *.centertel.pl

@Polska trudna sprawa...: Prawda zabolala? Nie przejmuj sie bol minie np. po aspirynie albo czopku. Tylko nie pomyl otworow...Doustnie czopka nie zastosuj...

odpowiedz
Polska trudna jazyka... - 18.01.2021 / 00:37, *.133.0

@Leśny Dziadek: Hahaha ale sie uśmiałem,ty tak na serio?otwory,do ustnie,czopki biedny jesteś,skrzywdzili w domu opiekuńczym zdrowia i wiécej radości !

odpowiedz
Real deal - 16.01.2021 / 22:53, *.virginm.net

Panowie wyluzujcie,to ma aspekty psychologiczne.Ten zespol razem sie cieszy,razem ciezko pracuje,takie zabawy scalaja.Oni musza dac wszystko jeden za drugiego.Takie praktyki sa wszedzie stosowane.Bedzie dobrze

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 23:45, *.centertel.pl

@Real deal: To luzowanie trwa juz 5 rok. Jeszcze jeden luz gumki i majty spadna, chyba ze o to chodzi, o osmiesznie klubu....

odpowiedz
Swojak(L) - 17.01.2021 / 07:15, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Idz już dziadek do lasu i pozostań tam.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 09:07, *.centertel.pl

@Swojak(L): Nigdzie nie musze isc, mieszkam w lesie. Zapraszam na okowite z jagod i pieczen z dzika.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 09:09, *.centertel.pl

@Swojak(L): Ps. Na kapiel w pobliskim jeziorku szans nie ma, zamarzlo...

odpowiedz
urs1 - 17.01.2021 / 09:34, *.chello.pl

@Swojak(L): wpadnij na zylete Swojak podsumujesz wszystko ich od 2015 co osiagneli

odpowiedz
Luta - 16.01.2021 / 22:50, *.plus.pl

Kądzior chce na wypożyczenie odejść przed mistrzostwami może lepiej jego niż Grosika brać? Np z opcją przedłużenia do roku czasu w razie awansu do pucharów (;–) ) A jak nie to do końca wiosny

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 23:49, *.centertel.pl

@Luta: Jaki Grosik, jaki Kadzior, Ty jaja sobie robisz? No chyba, za masz cos w kieszeni, jakies 3 melony na zbyciu. To pakuj szmal w walize i pedem do Dariusza. Od 2 tygodni szuka jelenia, ktory pozyczy troche kasiory. I zgadnij, co mu odpowiadaja...

odpowiedz
Luta - 17.01.2021 / 10:13, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: siana nie mam :)
Ale napisałem o wypożyczeniu Kądziora więc nie atakuj tylko czytaj że zrozumieniem. A jest info że klub go chce wypożyczyć i on też na turniej chce jechać więc pojawiła się okazja. Pozdro

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 12:54, *.centertel.pl

@Luta: A, to w porzadku. Tylko w ten sposob, to cala liga bedzie chciala go wypozyczyc. Dlaczego mialby akurat tu przyjsc? Szykuje sie mocna ekipa na puchary? Ma Legijne korzenie? Dostanie kontrakt zycia? Podpowiedz jakis rzeczowy argument.

odpowiedz
Luta - 17.01.2021 / 14:23, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: 1 skoro wyporzyczaja Valencje na rok i to oddadzą to czyli stosują takie praktyki w klubie. Brakuje skrzydłowego więc już 2 argument pierwszy sklad z miejsca 3 argument no i Euro w lato 4 argument znajomość ligi 5 argument :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 16:45, *.centertel.pl

@Luta : To nie sa argumenty, to zyczenia, bez realnych mozliwosci ich spelnienia. Jezeli dla Ciebie wypozyczenie zawodnika, ktory nigdzie nie gral, tylko po to, zeby go odbudowac i oddac z powrotem, ZA DARMO, jest jakimkolwiek argumentem, na cokolwiek, to ja juz nie wiem...piles cos dzisiaj?

odpowiedz
Luta - 17.01.2021 / 17:46, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Nie piłem nie piłem. Tylko ja nie powiedziałem że to moje życzenie tylko odnośnie naszego problemu finansowego biorę to za dobra opcję facet będzie zapier...ał bo chce raz w życiu zagrać na fajnej imprezie to ostatnia szansa .A nasi Valencia sprowadzili który ma Wyj...ne więc to jest dobry argument.a jeśli pomoże zarobić klubowi poprzez puchary to git A jeśli nie to odejdzie. Zauważ że do nas już mało kto chce przyjść więc czemu nie.moze jak byśmy awansowali do jakiś pucharów został by jeszcze pół roku ? A wtedy nasz cudowny skauting by kogoś innego wyskautował. Na całym świecie grają wypożyczeni gracze i dają z wątroby. A że z Górnika Zabrze to co w tym złego?Gwilia też tam grał i gra u nas jak potrafi.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 23:36, *.centertel.pl

@Luta : Zycze ci kolego tak udanego urlopu, jak maja pilkarze. I niech pozniej rozniosa lige i zagraja w pucharach. A co tam, pomarzyc mozna:)

odpowiedz
Marek z Bielan - 16.01.2021 / 22:03, *.180.148

Roztyty Boruc chyba za dużo kebabów

odpowiedz
Paul Visco - 17.01.2021 / 10:31, *.chello.pl

@Marek z Bielan: zazdrościsz mu że stać go na kebab ? Prócz słabych długich podań nogą , nie masz prawa mu nic zarzucić a jednak próbujesz . Gość nie grał od 3 lat i to nie dlatego że jest słabszy niż jego konkurent tylko przez to że jego poprzedni klub chciał wypromować młodego i go ew sprzedać . Artura zawsze trzymali na ławce w razie czego . Ale ok. odbijając piłeczkę , nie było innych mieszkań w Warszawie tylko na Bielanach , dzielnica o której można wiele powiedzieć ale na pewno nie to że tętni życiem

odpowiedz
spasiony - 16.01.2021 / 21:56, *.41.227

Haha, jak na koloniach! No to jutro chyba music byc dzien wolny po takim wysilku?

odpowiedz
Krzeszczu - 16.01.2021 / 21:33, *.bredband2.com

tutaj jest swietne podsumowanie. Czy sie to komus podoba czy nie. Fakty sa faktami.

https://www.youtube.com/watch?v=PhV3YYa9Ne8

odpowiedz
Farme(L) - 16.01.2021 / 21:08, *.virginm.net

Za chwilę początek rundy wiosennej, ruszą również programy w C+ i chłopaki jak znalazł będą przygotowani do Turbokozaka :)
A tak serio to takie zajęcia też budują nie tylko formę ale przede wszystkim dobrą atmosferę w szatni...
Wszyscy byśmy chcieli widzieć napięte twarze, ale prawda jest taka, że to wcale by nie pomogło... Oprócz ciężkiej pracy musi też być zluzowanie gaci, bo by się pozabijali, to wciąż banda dorosłych chłopów naładowanych testosteronem....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 23:52, *.centertel.pl

@Farme(L): Oby tylko gacie nie spadly, bo wtedy dopiero moze byc wesolo...

odpowiedz
Krzeszczu - 16.01.2021 / 20:19, *.bredband2.com

A moze po prostu my zle na to patrzymy? Zle rozumiemy?
Bo moze to nie jest wcale zadne zgrupowanie przygotowacze tylko wyjazd wakacyjno integracyjny. Raz na jakis czas przerywany czyms co od biedy mogloby przypominac lekki trening.
Przerwy ktore zreszta niezle wqrwiaja grajkow bo co drogi urazy, napiecia, nagiecia, przeciazenia i inne srali muchy bedzie wiosna.
W sumie maja racje, bo jak tak mozna przerywac im integracje i wogole fajna zabawe?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 23:56, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Wreszcie glos prawdy i rozsadku. To miala byc tajemnica, a tu caly misterny plan w p....

odpowiedz
Pawciu - 16.01.2021 / 20:03, *.net.pl

Widze ze w Legii tez powstala sekcja przeciagania liny :)

odpowiedz
floyd - 16.01.2021 / 20:02, *.chello.pl

Najgorsze jest to, że ta strona, LL!, stała się tak bezpłciowa, że nawet nie jestem w stanie odczytać czy tytuł tego artykułu jest ironiczny, czy faktycznie Wam się wydaje to zabawne i normalne. Legia Live pikuje, coraz mniej jest analiz, artykułów z opinią, jest teraz trochę relacji i informacji, wszystkie raczej stonowane i przewidywalne.
Szkoda, bo byliście stroną którą włączałem jako pierwszą każdego ranka, teraz czasem nawet nie zajrzę do Was przez cały dzięń.

odpowiedz
Tomr - 17.01.2021 / 12:33, *.chello.pl

@floyd: mam podobne spostrzezenia i co gorsze nie mozna normalnego komentarza napisac bo zaraz skasuja.Kiedys byloby to niedopomyslenia

odpowiedz
Jaro - 16.01.2021 / 19:29, *.tpnet.pl

Ciekawe czy tak fajnie będzie jak przegrają mistrzostwo i szybko znowu odpadną z pucharów... Miodek pewnie powie że za rok awansują do grupy jak co roku...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 16.01.2021 / 19:26, *.t-mobile.pl

Jego CYRK jego MAPET schol PANA prezesa

odpowiedz
urs - 16.01.2021 / 19:08, *.chello.pl

kur ..... u nas - 15 w nocy -8 w dzien w Lutym liga rusza zero zachartowania na zmiane temperatury a oni wroca na Lazienkowska i wszyscy zasmarkani i Covid po badaniach wszyscy razem z Miiodkiem

odpowiedz
1909 - 16.01.2021 / 19:05, *.plus.pl

Bawimy się!!! To nie jest zgrupowanie to jest parodia. Niepotrzebnie pokazujecie to zgrupowanie aby nas wk.... Cie... Nie jest dobrze:(

odpowiedz
XX - 16.01.2021 / 18:27, *.mm.pl

Za chwilę któryś będzie narzekał, jak to ciężko jest piłkarzowi, który nie widuje się z rodziną.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 18:01, *.centertel.pl

Chlopaki przyjada wypoczeci, opaleni, zadowoleni, najedzeni, wyspani. W koncu maja fajne wakacje. Czego chciec wiecej...

odpowiedz
Dor - 16.01.2021 / 17:56, *.mm.pl

Ktoś z was był kiedyś na obozie,zgrupowaniu lub zwykłych koloniach sportowych że tak narzekacie przez nie będą trenować na boisku 24 godziny na dobę, trzeba też zorganizować i inne zajęcia

odpowiedz
Krzeszczu - 16.01.2021 / 18:39, *.bredband2.com

@Dor: A bys sie zdziwil. Bo zaliczylem ich kilkadziesiat w ciagu 14 lat.
a eksperci jak ty istnieja tylko w sieci, gööwno wiedza ale chetnie sie wypowiadaja.

Osobiscie kiedy czytam takie artykuly jak ten powyzej, o czyms co ma byc obozem przygotowawczym, i widze fotki jak te, to mnie krew zalewa. Bo jest to nic innego jak burdel i amatorka, i robienie sobie jaj z profesjonalnego i powaznego sportu. Ale jaki wlasciciel, taki trener, taki cyrtk i takie malpy.

odpowiedz
SEBO(L) - 16.01.2021 / 20:05, *.chello.pl

@Krzeszczu: Zdania nie zmienię, Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się naprawdę dobrze!

odpowiedz
Lolo - 17.01.2021 / 03:26, *.mm.pl

@Krzeszczu: Racja, te tęczowe lenie mają tęczowe wakacje.

odpowiedz
Zidane 82 - 16.01.2021 / 17:45, *.centertel.pl

Tak sobie pomyślałem że może nie do końca to taki zły pomysł z tym zgrupowaniem w Dubaju .Na zdjęciach widać jak piłkarze są uśmiechnięci przebijają że żona:piątki" Dzięki temu stają się kolegami nie tylko na boisku co może tylko pomoc w zgraniu drużyny. Myślę że o to w tym wszystkim chodzi

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 18:06, *.centertel.pl

@Zidane 82: O ile zdaza sie zgrac w tym skladzie...

odpowiedz
Żenada - 16.01.2021 / 17:10, *.vectranet.pl

Taka nagroda ,to powinna być za jakieś osiągnięcia ,A do piewców Mioduskiego ,jestescie tak ch,,wi jak mecz ze stalą

odpowiedz
floyd - 16.01.2021 / 17:09, *.chello.pl

Do kina ich jeszcze weźcie, i popcorn im kupcie.
A tak poważnie, to przypomina to zgrupowanie w USA z czarodziejem Jozakiem. W przerwach od zabawy czasem potrenują, to tak jak z reklamami na Polsacie, w przerwach między nimi czasem puszczą jakiś film.

odpowiedz
Czaro - 16.01.2021 / 16:59, *.vectranet.pl

A co to do h.......a piłka plażowa???

odpowiedz
SEBO(L) - 16.01.2021 / 20:02, *.chello.pl

@Czaro: A śmiali się z "wf-istów" od siatkonogi...

odpowiedz
Czaro - 16.01.2021 / 16:56, *.vectranet.pl

Zamiast trenować lepiej pobawić się na plaży.Szkoda słów

odpowiedz
Xd - 16.01.2021 / 16:53, *.chello.pl

Stolarski jakiś zmęczony

odpowiedz
Salvador GCW - 16.01.2021 / 18:33, *.jmdi.pl

@Xd: Gdzie ty tam widzisz Stolarskiego gamoniu?

odpowiedz
Alex Bielany - 16.01.2021 / 16:52, *.chello.pl

Jak sie Daruś na plaże wystroił, penie puchówke tez ma tylko, skitraną. pod doopa....
ten siwy łeb nawet sie ubrać nie potrafi stosownie do pogody.....

odpowiedz
Rdzenny - 16.01.2021 / 16:41, *.centertel.pl

Jak na wakacjach , fortuna sts sponsoruja wystarczy umoczyc kilka meczy i mozna sie bawic zamiast trenowac haha

odpowiedz