Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Karbownik odszedł z Legii

Woytek

Klub angielskiej Premier League Brighton & Hove Albion FC skorzystał z opcji skrócenia okresu wypożyczenia Michała Karbownika. 19-letni pomocnik opuszcza więc zespół mistrza Polski.

Serwis PilkaNozna.pl informuje, że Legia nie może liczyć na żadne dodatkowe korzyści finansowe związane ze skróceniem wypożyczenia. Anglicy zapłacili za Karbownika 5,5 miliona euro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Wojtas - 20.01.2021 / 20:29, *.t-mobile.pl

Czekamy na powrót za rok ;) POWODZENIA

odpowiedz
KLanik - 20.01.2021 / 10:27, *.chello.pl

A portugalski szrot nad u nas gra...

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 19.01.2021 / 02:46, *.t-mobile.pl

Michał, wszystkiego najlepszego i powodzenia w nowym klubie. Trzymaj się chłopaku :-)

odpowiedz
yyy - 18.01.2021 / 22:59, *.chello.pl

jeśli ktoś z czytających ma opcję przekazać to michałowi...
pozdrowienia od ekipy turnieju piłkarskiego dla dzieciaków na warszawskim awf kilka lat temu.
karbo grał ze starszym rocznikiem i został najlepszym zawodnikiem turnieju. pamiętam, bo sam drukowałem dyplom :)))

odpowiedz
Mały John - 18.01.2021 / 11:16, *.hawetelekom.pl

Ja tam bym nie rozpaczał. Fundamentem drużyny miał być zawodnik który jest sprzedany i po sezonie odchodzi. Zamiast ogrywać kogoś kto zostanie i będzie grał na jego miejscu. Taka sama opcja jak z wypożyczeniem Valenci. Bez szans na kupno. Płaci się kolesiowi który nic nie wnosi a po sezonie i tak odejdzie. Szkoda na to czasu i kasy

odpowiedz
Bombur - 18.01.2021 / 11:29, *.t-mobile.pl

Dokładnie, b. trafny komentarz. Oczywiście Michałowi życzę powodzenia ale mamy pół roku na tworzenie zespołu na przyszłoroczne puchary i należy zgrywać/ testować ludzi którzy będą o nie walczyć. Ewentualnie jeżeli tabela odpowiednio się ułoży w końcówce dać pograć młodzieży.

odpowiedz
jo - 18.01.2021 / 10:57, *.sekocin.pl

Nawet największe promocje i akcje marketingowe nic nie dadzą do czasu gdy powstanie ZESPÓŁ. Dziś jest to grupa ludzi kierowana przez trenera a wszystkiemu przygląda się właściciel, który z Klubu z tradycjami zrobił korpo, za którym nikt po wyjściu nie tęskni. Dla obecnie zatrudnionych ta praca jest jak autobus = nie ta, będzie kolejna i oby do 10-go i ciach kolejny przelew ląduje w banku.

odpowiedz
Zbycho(L) - 18.01.2021 / 10:01, *.chello.pl

Nasza Legia podąża ścieżką Bayernu Monachium. Oni też nie planują wzmocnień w zimowym oknie. Hahaha

odpowiedz
Krzeszczu - 17.01.2021 / 23:13, *.bredband2.com

Zayeebiste i jakze trafne podsumowanie.

https://www.youtube.com/watch?v=PhV3YYa9Ne8

odpowiedz
Obcy - 17.01.2021 / 19:52, *.t-mobile.pl

Wyprzedaż trwa w najlepsze. Najgorsze jest to,że nasz prezes może w Legii wszystko i na krytykę kibiców ma wywalone. Chwała mu za centrum treningowe,ale to pierwsza drużyna Legii jest koniem pociągowym tego biznesu. Jeśli tego nie ogarnia to niech zajmie się szkoleniem młodzieży i nie kieruje klubem. Zaliczył już tyle wpadek w tym temacie. Otacza się ludźmi dla których dobro Legii nie stoi na pierwszym miejscu. Kończ waść wstydu oszczędź.

odpowiedz
bronek49 - 17.01.2021 / 17:49, *.chello.pl

Lech pokazuje Legii jak się kupuje i sprzedaje zawodników Lech za skrócenie wypożyczenia za Modera dostaje milion euroszy czas a jak ma kupic to obserwuje dłuższy czas zawodnika a Legia za skrocenie wypożyczenia oblizała się smakiem a kupuje zawodników których nie obserwowała i z łapanki

odpowiedz
lob - 17.01.2021 / 21:14, *.chello.pl

@bronek49: pyry mają kasę co roku, a Legia jest Mistrzem Polski..............
ja wolę, żeby Legia była co roku MP.............a ty idź do swoich wronek i tam się popłacz.................

odpowiedz
Rytm - 17.01.2021 / 15:34, *.centertel.pl

Hahaha Mioduski mistrz. Nawet za skrócenie wypożyczenia nic nie dostał. Co za nieudacznik i błazen.

odpowiedz
DJA Djedje DO LEGII!! - 17.01.2021 / 15:25, *.inetia.pl

DJA Djedje DO LEGII!!

Po odejściu Karbo i Antolicia nasz środek wyrażnie się osłabił a DJA DJEDJE zrobiłby robotę

odpowiedz
Wolfik - 17.01.2021 / 15:25, *.mm.pl

Cóż...trzeba Michałowi życzyć powodzenia i trzymać kciuki by się przebił.

Marketingowo i finansowo to kolejna wtopa prezesa Mioduskiego. W jego przypadku lepiej nie opowiadać za ile się to będzie sprzedawać bo wychodzi na błazna.

Sportowo sytuacja przypomina odejście VOO. Michniewicz przygotowywał bowiem zespół pod grę z Michałem podobnie jak Magiera pod VOO. Jak się to skończyło, nie muszę chyba przypominać.

odpowiedz
Rafix - 17.01.2021 / 20:50, *.chello.pl

@Wolfik: ale trochę bez sensu opierać grę o zawodnika który po sezpnie wiadomo że odejdzie. Jeżeli mial być dyrygentem to co by było w el. LM. Dobrze że odszedł teraz.
Teraz powinny byc docelowe transfery na eliminację i zgrywanie drużyny.
A po sezonie może odejść bramkarz lub jakieś ogony z ławki

odpowiedz
Adamsson - 17.01.2021 / 21:41, *.vectranet.pl

@Rafix: Nie głupio jak się nie ma lepszych! ;)

odpowiedz
Rado - 17.01.2021 / 14:51, *.inetia.pl

Zaraz, ile to miało być, 10-12 mln euro? Buahahahaha

odpowiedz
Arek - 17.01.2021 / 14:47, *.tpnet.pl

No dobra. Tyle odejść, a ja się pytam, kiedy ktoś ku... przyjdzie? Bo nawet jeśli ktoś w ogóle dojdzie, to przecież pół rundy zgrywać się będą. Poza tym po sezonie chyba dwunastu kontrakty się kończą, a oni czekają nie wiem na co. Śmiali się wszyscy z Żewłaka, ale on to przynajmniej miał kontakty. A teraz?

odpowiedz
Pacz - 17.01.2021 / 15:10, *.t-mobile.pl

@Arek: Dokładnie, po końcu ligi część odejdzie, a zaczną się eliminacje do europucharów i znowu zostaniemy w ciemnej du*ie.

odpowiedz
zaba285 - 17.01.2021 / 17:00, *.116.118

@Arek: obstawiam, że złotousty prezes razem z chórzystą zaczną stawiać na naszą zdolną młodzież, którą Czerczesow swego czasu nazywał przedszkolem.
ale może to i lepiej, jeśli jakimś cudem to wypali to przynajmniej będą grać młodzi Polacy a nie przepłacani z łapanki obcokrajowcy "bez klubu"

odpowiedz
lob - 17.01.2021 / 14:09, *.chello.pl

Czy w związku z odejściem Karbo odbyło się "polskie" pożegnanie ???
Bo dzisiaj rano wolne mają........

odpowiedz
X - 17.01.2021 / 13:52, *.chello.pl

Kiedy ktoś dojdzie?! Powodzenia Karbo!

odpowiedz
Luk - 17.01.2021 / 14:13, *.vectranet.pl

@X: ja dziś doszedłem.:-)

odpowiedz
McA - 17.01.2021 / 21:54, *.net.pl

@Luk: raz ba 10 lat sir nie lizzy.

odpowiedz
Pawciu - 17.01.2021 / 13:41, *.net.pl

Prawdziwi Janusze biznesu...
Powodzenia Michal!

odpowiedz
RAFAL - 17.01.2021 / 13:35, *.vectranet.pl

Powodzenia Legionisto.Bedzie cię brakować.Tylko Legia.????????????

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 17.01.2021 / 13:15, *.chello.pl

Good luck!!!

odpowiedz
Hiszpan - 17.01.2021 / 12:51, *.telnaptelecom.pl

Szczęśliwy opuszcza ten urdel Miodka.

odpowiedz
Cyniek - 17.01.2021 / 12:49, *.vectranet.pl

Szkoda że nie został do końca był mocnym punktem cóż czuję że nadchodzą bardzo chude. lata pan prezes z panem dyrektorem bawią się w najlepsze a Dubaju a transferów jak niebyli tak niema i czuje coś ze nie będzie a jak kogoś ściągną to aby nam oczy zamydlić boję się jeszcze jednego ze z panem mioduskim celowo mała litera w ciągu dwóch trzech lat będziemy grać o utrzymanie

odpowiedz
1909 - 17.01.2021 / 12:42, *.media.pl

Powodzenia Legionisto. W tej sytuacji trzeba ściągnąć Rosołka

odpowiedz
Olo - 17.01.2021 / 12:39, *.chello.pl

Powodzenia karbo i czekamy na ciebie

odpowiedz
lucho_83 - 17.01.2021 / 12:02, *.chello.pl

Powodzenia!

odpowiedz