fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia w Dubaju

Taktycznie przed sparingiem. Kto zagra z Ukraińcami?

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po całej wolnej niedzieli legioniści rozpoczęli ostatnią fazę zgrupowania w Dubaju. Przed sparingiem z Dynamem Kijów legioniści odbyli trening na boisku w Jebel Ali Sport Center. Z zajęć można wywnioskować przypuszczalny skład, który wybiegnie o godzinie 14 przeciwko wicemistrzom Ukrainy.Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia HagiegoCzesław Michniewicz na pewno nie będzie mógł skorzystać z Josipa Juranovicia i Joela Valencii, którzy walczą z drobnymi urazami. Nie należy spodziewać się także występu większości młodych graczy, którzy przyjechali na zgrupowanie.

Skład będzie złożony z graczy, którzy na treningu ćwiczyli w żółtych znacznikach, czyli: Wszołek, Jędrzejczyk, Lewczuk, Wieteska, Mladenović, Skibicki, Slisz, Andre Martins, Kapustka, Gwilia, Luquinhas, Pekhart, Kostorz. Trzech z nich usiądzie na ławce i zapewne pojawi się w drugiej części meczu. W bramce stanie Artur Boruc, a jego zmiennikiem będzie Radosław Cierzniak.

Zapraszamy na naszą tekstową RELACJĘ LIVE! prosto z Dubaju. Mecz będzie transmitowany na antenie TVP Sport oraz na sport.tvp.pl.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.