fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Taktycznie przed sparingiem. Kto zagra z Ukraińcami?

Hagi, źródło: Legionisci.com

Po całej wolnej niedzieli legioniści rozpoczęli ostatnią fazę zgrupowania w Dubaju. Przed sparingiem z Dynamem Kijów legioniści odbyli trening na boisku w Jebel Ali Sport Center. Z zajęć można wywnioskować przypuszczalny skład, który wybiegnie o godzinie 14 przeciwko wicemistrzom Ukrainy.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia HagiegoCzesław Michniewicz na pewno nie będzie mógł skorzystać z Josipa Juranovicia i Joela Valencii, którzy walczą z drobnymi urazami. Nie należy spodziewać się także występu większości młodych graczy, którzy przyjechali na zgrupowanie.

Skład będzie złożony z graczy, którzy na treningu ćwiczyli w żółtych znacznikach, czyli: Wszołek, Jędrzejczyk, Lewczuk, Wieteska, Mladenović, Skibicki, Slisz, Andre Martins, Kapustka, Gwilia, Luquinhas, Pekhart, Kostorz. Trzech z nich usiądzie na ławce i zapewne pojawi się w drugiej części meczu. W bramce stanie Artur Boruc, a jego zmiennikiem będzie Radosław Cierzniak.

Zapraszamy na naszą tekstową RELACJĘ LIVE! prosto z Dubaju. Mecz będzie transmitowany na antenie TVP Sport oraz na sport.tvp.pl.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
1909 - 18.01.2021 / 13:22, *.media.pl

Skrótcie wypożyczenie Valencji. Jego odejście będzie wzmocnieniem

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 12:55, *.media.pl

Dwuch pewniaków na ławkę to jedzą i Wieteska jak trzeci Gwillia. Obowiązuje regulamin jak w ekstraklapie z mlodzezowcami? Rozumiem że to pożegnalny mecz Michniewicza. CZESIO OJCZYZNA CIE POTRZEBUJE jesteś jedynym kandydatem za Brzęczka Dzięki za wszystko michniewicz grubasie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.