Czesław Michniewicz - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz o zwolnieniu Brzęczka

Hagi, źródło: Legionisci.com

- Informacja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka dotarła do nas gdy jechaliśmy autokarem na sparing. Nie wiem co się stało... Znam prezesa Zbigniewa Bońka i jak kogoś zatrudniał, to nie zwalniał. Jestem w szoku i nie wiem co się naprawdę stało. Ciężko to skomentować - powiedział Czesław Michniewicz poproszony o komentarz po zwolnieniu selekcjonera.

- Ja i reprezentacja? Nawet o tym nie myślcie. Niech nikt o tym nie myśli, łącznie ze mną. Trenuję klub i skupiam się tylko na tym - dodał.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Ywon1 - 19.01.2021 / 21:04, *.tpnet.pl

Tylko Horngahen

odpowiedz
T-72 - 19.01.2021 / 17:21, *.centertel.pl

Nie wiem, kto może zostać trenerem kadry, żeby Lewy nie kręcił nosem, Małysz?

odpowiedz
Mirmas - 18.01.2021 / 22:08, *.play-internet.pl

Brzęczek niestety nie miał i dużego doświadczenia i jego warsztat trenerski też nie był zbyt wysokich lotów. Ten wspomniany Włoch byłby ok ale jest jeszcze inny znany włoski trener tj Sarii. To dziwne że chłopaki z serii A tam grają dobrze a w reprezentacji nie wiedzą gdzie i co robić. Tak samo z innymi piłkarzami.

odpowiedz
L - 19.01.2021 / 15:31, *.tpnet.pl

@Mirmas: Podejrzewam że Sarii nie chce się bawić w przedszkole pod tytułem kadra Polski. Kto by tam w ogóle zrozumiał o co chodzi w jego taktyce oprócz zielińskiego i lewandowskiego?

odpowiedz
***** ** - 18.01.2021 / 21:05, *.d1-online.com

Nigdy nie myślałem że to napiszę, ale Panie Michniewicz proszę zostań. Te częste zmiany trenerów to nic dobrego.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.01.2021 / 21:59, *.orange.pl

@***** **:

Yyyy...

Michniewicz to kandydat nr 711 do objęcia stanowiska selekcjonera, więc nie musisz go prosić.

odpowiedz
RBydl - 18.01.2021 / 19:57, *.tpnet.pl

Ja bym wolał, żeby pomagier fryzjera do kadry, a Italiano do Legii...

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.01.2021 / 19:04, *.37.61

????⚽️✨

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 18.01.2021 / 17:50, *.t-mobile.pl

Nie trać okazji Legia się zwija a nie rozwija Panie CZESLAWIE to może być okazja życiowa

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 18.01.2021 / 17:45, *.chello.pl

Lewy to jednak ma duże wpływy :)

odpowiedz
L - 18.01.2021 / 18:00, *.tpnet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: noaajaaak!!

odpowiedz
Idź! - 18.01.2021 / 17:02, *.chello.pl

Czesław! Błagam, idź! Jesteś zbyt wybitny na Legię. Tutaj tylko pokraki typu Vukovicia (ma jeszcze półtora roku kontraktu) są mile widziane. Każdy kto ma zbyt wysokie kompetencje będzie obrywał od zawistnych kibiców. Idź, Błagam.

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 16:54, *.media.pl

Valencji out!

odpowiedz
Zgred - 18.01.2021 / 16:46, *.as9105.com

Dostali wiadomość jak jechali na sparing. Czytaj wracali z baletów :)

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 16:34, *.media.pl

Michniewicz Ojczyzna Cie potrzebuje Dzięki za wszystko. Jesteś jedynym kandydatem aby zastąpić Jurka. Powodzenia

odpowiedz
lob - 18.01.2021 / 16:19, *.chello.pl

Zwolnił Brzęczka bo ma swojaka Gianpaulo , czy jak mu tam. tego Gianpaulo wczoraj pogonili z Torino i na 100 % będzie u Bońka.

odpowiedz
Vuko - 18.01.2021 / 17:13, *.tpnet.pl

@lob: to obstaw u buka a sporo wtopisz. Na gianpaolo jest kurs 7,5 ale to nie on bedzie następcą brzeczyszczykiewicza

odpowiedz
Arek - 18.01.2021 / 20:00, *.tpnet.pl

@lob: nie będzie.

odpowiedz
Fan Legii - 18.01.2021 / 16:19, *.multimetro.pl

A mój kolego mówił, że to Michniewicz jest kandydatem na selekcjonera. Ale się machnął :-)

odpowiedz
1916 - 18.01.2021 / 17:38, *.centertel.pl

@Fan Legii: Moim zdaniem Michniewicz był kimś takim do momentu zatrudnienia go przez Legię. Gdyby Brzęczka zwolnili pół roku temu, to dziś Michniewicz byłby moim zdaniem selekcjonerem.

odpowiedz
Trec - 18.01.2021 / 19:06, *.chello.pl

@Fan Legii: ty nie masz kolegów

odpowiedz