Josip Juranović - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Wyrównawczy trening taktyczny. Powrót Juranovicia

Hagi, źródło: Legionisci.com

We wtorkowe przedpołudnie na boisku nie ćwiczyła zawodnicy, którzy w sparingu z Dynamem Kijów rozegrali więcej niż 45 minut. Główna grupa pozostała więc na regeneracji w hotelu, a na boisku stawili się pozostali. Nadal przerwę od treningów ma Joel Valencia, ale do zajęć z piłką wrócił Josip Juranović, który w ostatnich dniach narzekał na uraz przeciążeniowy uda.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Hagiego

Ponadto na murawie obecni byli: Mateusz Cholewiak, Nikodem Niski, Rafael Lopes, Bartłomiej Ciepiela, Jehor Macenko, Jakub Kisiel, Ariel Mosór, Mateusz Hołownia, Kacper Kostorz i Bartosz Slisz.- Były to zajęcia wyrównawcze w zakresie taktyczno-technicznym. Doskonalenie przyjęcia piłki w pozycji otwartej oraz duża intensywność myślenia. Gra, którą zorganizowaliśmy była skomplikowana jeśli chodzi o podejmowanie decyzji i zmienność sytuacji. Nie było wysokiej intensywności motorycznej, ale była wysoka intensywność intelektualna - powiedział po treningu Przemysław Małecki.

Osobno pod okiem Krzysztofa Dowhania i Jana Muchy ćwiczyła trójka bramkarzy Radosław Cierzniak, Kacper Tobiasz i Cezary Miszta. Indywidualne treningi cały czas kontynuuje Marko Vesović. Na jego powrót do pełnej sprawności będziemy musieli jeszcze poczekać.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Hagiego

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Lechu Brd - 19.01.2021 / 13:44, *.t-mobile.pl

A gdzie znowu spocił się w tym meczu Boruc. Kurła cały czas regeneracja. Bajka nie praca

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 19.01.2021 / 12:51, *.t-mobile.pl

Skrócić wypożyczenie Walencji szklany piłkarz I po co ogrywać Angolom nie naszego pilkarzyka , co do Lopeza to pomyłka że w Legii jest nie ten rozmiar kapelusza non stop gabinety lekarskie , coś podobnego jak Kante

odpowiedz
1909 - 19.01.2021 / 12:24, *.plus.pl

Co z Valencja?

odpowiedz
Książę Nocy - 19.01.2021 / 17:31, *.inetia.pl

@1909 : Kontuzja złamanego paznokcia. Przewidywany czas powrotu od 7 do 8 tygodni.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.