Alessio De Petrillo - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia w Dubaju

Żelazna defensywa

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Środa jest przedostatnim pracującym dniem podczas zgrupowania w Dubaju. Drużyna skupia się na pracy nad taktyką, dlatego też sztab rozdzielił treningi dla grupy defensywnej i ofensywnej. Rano na boisku stawili się gracze z tylnej formacji i blisko dwie godziny pracowali pod okiem Alessio de Petrillo.Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Hagiego

Obrona Legii ma stanowić większy monolit i skuteczniej blokować ataki rywali. - Nowy trener chce sprzedać nam trochę swojej wiedzy, podpowiedzieć jak mamy zachowywać się w różnych sytuacjach. Ma fajne pomysły, a my uczymy się tego. Myślę, że zmiany są zauważalne i przyniosą efekty - powiedział po zajęciach Artur Jędrzejczyk.

Indywidualnie nadal ćwiczy Joel Valencia, zabrakło natomiast Mateusza Wieteski. Zajęciom przyglądali się prezes Dariusz Mioduski, dyrektor sportowy Radosław Kucharski i członek zarządu Tomasz Zahorski.

Trening dla graczy ofensywnych rozpocznie się o godzinie 16:30 miejscowego czasu.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.