fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Terminy meczów z Wisłą Płock i Górnikiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono szczegółowy terminarz 18. i 19. kolejki Ekstraklasy. 20 lutego o godz. 15:00 Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Wisłę Płock, natomiast tydzień później, 27 lutego, legioniści zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

Terminarz meczów Legii:
31.01. (ND) 17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
06.02. (SO) 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa
09.02. (WT) 20:30 ŁKS Łódź - Legia Warszawa (Puchar Polski)
14.02. (ND) 17:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
20.02. (SO) 15:00 Legia Warszawa - Wisła Płock
27.02. (SO) 20:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Kurt Hanke - 26.01.2021 / 18:00, *.plus.pl

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Preu%C3%9Fen_Hindenburg

odpowiedz
Kibic L - 26.01.2021 / 15:04, *.centertel.pl

Kiedy zapisy do Zabrza?

odpowiedz
Michal - 26.01.2021 / 16:30, *.chello.pl

@Kibic L:
W czwartek o 19:16 w Poenix

odpowiedz
Hans - 26.01.2021 / 16:35, *.centertel.pl

@Kibic L: dzisiaj, musisz mieć świadectwo chrztu

odpowiedz
Kibic L - 26.01.2021 / 17:19, *.centertel.pl

@Hans :nie ma świadectwa chrztu tylko żółte papiery. To chyba nie przeszkadza żeby być kumatym?

odpowiedz
Milan - 26.01.2021 / 18:19, *.chello.pl

@Kibic L: Nie tylko nie przeszkadza, ale jest warunkiem koniecznym, aczkolwiek nie wystarczającym.

odpowiedz
PLK - 27.01.2021 / 01:07, *.cyfrowypolsat.pl

@Kibic L: Nie przeszkadza jeżeli jest kibicem jagi lub korony... Na Legii przeszkadza... W naszej Legiuni inne kolory uprawniają do bycia kumatym...

odpowiedz
(L) - 26.01.2021 / 14:24, *.t-mobile.pl

Stosują się już do naszej gry, będziemy grać pt 18, sobota 15, ndz 12:30 i poniedziałek, przykre bo przeważnie mecze Legii były meczami kolejki, no chyba że to dzielne tvp tak zarządziło

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 26.01.2021 / 19:19, *.t-mobile.pl

@(L) : DOKŁADNIE to OPISALES do naszej gry

odpowiedz
Paul Visco - 26.01.2021 / 22:18, *.chello.pl

@(L) : kolejny TROL . gdyby za poprzednich rządzących i tych jeszcze wcześniejszych , canal+ nigdy nie miałby praw do pokazywania meczów ekstraklapy . Wolną przestrzeń w tej dziedzinie zakupili francuzi za grosze i grosze płacą polskich klubą w porównaniu do innych państw . W myśl zasady bogaci się bogacą a biedni co najwyżej utrzymują poziom , to jest ów system UEFA od momentu gdy w lidze Mistrzów gra 4 paczka ligi angielskiej czy niemieckiej . Kto wam powiedział że obcy zadba lepiej o waszę niż nasi o nasze ?

odpowiedz
PLK - 27.01.2021 / 01:13, *.cyfrowypolsat.pl

@Paul Visco: Racja Kolego!!! Kasa od lat pakowana w zachodnie ligii!!! Jeszcze w latach 90-tych byliśmy w stanie ograć mistrza Włoch w dwumeczu Pucharu Zdobywców Pucharów, czy Anglii w Lidze Mistrzów!!! A teraz?!!! Lanie byłoby potężne!!! Oto rozwój piłki według centrali europejskiej ale i światowej również!!!!

odpowiedz