Bartosz Kapustka wrócił do treningów - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót Kapustki, Skibicki trenował indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek na treningu sztab szkoleniowy miał do dyspozycji 18 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Indywidualną pracę na boisku rozpoczął Kacper Skibicki, który nabawił się urazu kolana w sparingu z Dynamem Kijów. Jego powrót do pełnego treningu planowany jest na przyszły tydzień. Z kolei po dwóch dniach do zajęć wrócił Bartosz Kapustka, jego występ w meczu jest niezagrożony.



Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć Woytka

W niedzielę najprawdopodobniej Czesław Michniewicz nie będzie mógł skorzystać z Waleriana Gwilii, Ariela Mosóra i Mateusza Wieteski, którzy nadal nie trenują. W czwartek na zajęciach zabrakło także Mateusza Cholewiaka, który wczoraj rozegrał 90 minut w sparingu ze Stomilem.

Trening wypełniły elementy taktyczne przed starciem z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Trener kładł nacisk na spokojne budowanie akcji i na bieżąco przekazywał wskazówki zawodnikom.

W piątek zespół będzie trenował o godzinie 11, a wcześniej odbędzie się przedmeczowa konferencja prasowa Michniewicza.

Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Kibic - 29.01.2021 / 09:41, *.t-mobile.pl

A co z Veso?

odpowiedz
Alach jebbar - 28.01.2021 / 22:47, *.centertel.pl

Czy panowoe ze srodka obrony sprokuruja znowu jakies 11 ? Bo nie wiem czy u buka nie postawic wyniku 3 do 1 dla Legii...

odpowiedz
Andreas - 28.01.2021 / 17:58, *.play-internet.pl

W obronie powinniśmy grać 3 obroncami, potem martins kapustka i Slisz . Luqi Wszołek cholewiak i Pekhart. Rywal liczy na kontry i afery w polu karnym.

odpowiedz
Diego - 28.01.2021 / 16:52, *.pulawy.pl

Grosicki jest do wzięcia, za darmo

odpowiedz
1909 - 28.01.2021 / 17:24, *.media.pl

@Diego : ale chce zarabiać jak Lewy w bayernie

odpowiedz
??? - 28.01.2021 / 16:12, *.247.43

Czy Kapustka stał się już albo czy jest na dobrej drodze aby stać się dojrzała Kapustą?

odpowiedz
(L) Ewoluował na kapustę modrą ale jest na dobre drodze do Bigosu ... - 28.01.2021 / 19:31, *.orange.pl

@???:

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 28.01.2021 / 16:03, *.t-mobile.pl

Jacy włodarze taka obrona

odpowiedz
1909 - 28.01.2021 / 15:03, *.media.pl

Jestem ciekaw tej obrony z Podbeskidziem nieobecni : Astiz, Remy, Stolarski. Rocha, Wieteska, Mosor, Juranowic, Jedrzejczyk

odpowiedz
Mac - 28.01.2021 / 15:27, *.play-internet.pl

@1909: A skąd taka informacja, że Jura nie zagra?

odpowiedz
Arek - 28.01.2021 / 18:59, *.tpnet.pl

@Mac: pewnie z dupy. Tym bardziej, że grał w sparingu wczoraj, a o żadnym urazie nic nie słychać.

odpowiedz
Siwy - 28.01.2021 / 14:54, *.sky.com

Obrona na bogato!

odpowiedz