Czesław Michniewicz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Nie szukałbym łatwych usprawiedliwień

Mishka, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Przegraliśmy bardzo ważne spotkanie. Jadąc tutaj, spodziewaliśmy się trudnego meczu, ale liczyliśmy na to, że umiejętności naszego zespołu, doświadczenie zdecydują, że to my wygramy. Tak się nie stało. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, mieliśmy kilka momentów, w których można było zdobyć bramki. Podbeskidzie też miało groźne sytuacje. W przerwie powiedzieliśmy, co nie funkcjonuje dobrze, co trzeba zmienić. Był rzut rożny, zamieszanie, padła bramka. Potem mieliśmy jeszcze bardzo dużo czasu, żeby wygrać to spotkanie. Graliśmy jednak niedokładnie, nerwowo i w efekcie przegraliśmy ten bardzo ważny mecz.

- Nie szukałbym łatwych usprawiedliwień w pogodzie i murawie. Przez cały tydzień trenowaliśmy w Warszawie. Warunki były różne, podobne do dzisiejszych, a momentami nawet gorsze. Na pewno nie boisko było przyczyną tego, że przegraliśmy. Spodziewaliśmy się twardej walki w środku pola, groźnych stałych fragmentów. Spodziewaliśmy się jednak, że to my będziemy zespołem, który wykreuje sobie sytuacje i zdobędzie bramki.

- Nie przegraliśmy dlatego, że ktoś nie chciał. Nie można mieć pretensji do zaangażowania poszczególnych zawodników. Można mieć pretensje o niedokładność, niefrasobliwość, złe rozwiązania, złe wybory. Absolutnie nie można powiedzieć, że ktoś nie chciał. To był słabszy mecz, ale i tak mieliśmy sytuacje bramkowe.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (142)

+dodaj komentarz
gibon79 - 04.02.2021 / 07:51, *.02.net

Kurcze..
44% ocenia prace slowika na dobrze...
WTF!

odpowiedz
RR - 03.02.2021 / 17:58, *.prosoft24.pl

... i tak mieliśmy sytuacje bramkowe". Kiedy bo chyba nie w tym meczu. Największe rozczarowanie, jak dla mnie to Kapustka. Jeżeli on ma być kreatorem gry L, to na pewno nie na tym poziomie, który zaprezentował w meczu.

odpowiedz
Lipa - 03.02.2021 / 14:14, *.chello.pl

To był słabszy mecz, ale i tak mieliśmy sytuacje bramkowe.Złota robota chajs za bycie w niej.

odpowiedz
Ryszard S - 02.02.2021 / 20:20, *.sky.com

Trzeba było u Buka odbić Dubaj ;-)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.02.2021 / 21:08, *.orange.pl

Przecież pogoda była dobra i boisko również. Ktoś go o to pytał, czy on tak sam od siebie z tym wyskoczył?

odpowiedz
Kamasutra - 01.02.2021 / 20:13, *.247.180

Renegocjowac wszystkie kontrakty bez wyjatku. Pieniadze placic tylko i wylacznie od sukcesow/osiagnietych celow i uznaniowe premie.

odpowiedz
bronek49 - 01.02.2021 / 18:28, *.chello.pl

Michniewicz zrób tak jak zrobił Probierz odejdz z Legii ,jesteś strasznym tchórzem i asekurantem na mecz z Podbeskidem wystawiasz dwóch defensywnych pomocników którzy nic nie wnoszą do gry bo ani dobrze nie bronią a beznadziejnie grają w ofensywie w takim meczu powinno zagrać dwóch napastników na ławkie bierzesz dwóch bramkarzy interesuję się piłką już 60 lat i jeszcze takiego czegoś nie widziałem zabierasz młodych na mecz i nie dajesz im nawet powąchać murawy a miałeś jeszcze trzy zmiany przegrałes na koniec sezonu z przedostatnią Stalą a teraz na start z ostatnim Podbeskidem

odpowiedz
tekken (L) - 01.02.2021 / 18:21, *.chello.pl

Słuchaj Czesiu ja bym postawił na ambicje. Dlatego trąbie tak o młodych. Zapałem i chęcią można dużo ugrać.
Boruc
Mosór- Wieteska-Jędza- Hołownia
Slisz
Wszołek- Liquinas -Kapustka
Włodarczyk-Warhoł(Kostorz)

Pekhart, wchodzi na drugą połowę za jednego z napastników.
Mladenović wchodzi za Hołownie od 70 min, albo Juranovic za Mosóra. A wogóle to w niższej grupie jest taki Pacek moim zdaniem będzie z niego świetny prawy obrońca, może dać mu szanse.
Co 20 min Kapustka zamienia się z Liquinasem. Slisz skupia się na czyszczeniu i strzałach z dystansu.
Czesiu jak nie zaczniesz ryzykować to może być cienko.

odpowiedz
KuraK - 02.02.2021 / 07:40, *.amazonaws.com

@tekken (L): Specjalisto! Warchol ma 26 lat! Nie zostal sciagniety z Pelikana po to aby gral w Legii w 1 skladzie :)

odpowiedz
tekken (L) - 02.02.2021 / 09:46, *.230.80

@KuraK: I co z tego. Trzeba dawać szanse jak ktoś ma to coś nie ważne ile miałby lat. Myślisz, że on nie chciałby się pokazać w pierwszej? Poza tym z Pelikana to czym bardziej. Był tu już jeden z Pelikana;)

odpowiedz
Kasa Misiu, kasa... - 01.02.2021 / 18:20, *.247.250

Dziwie sie Miodkowi, ze pozwala na takue marnotrawienie srodkow i zasobow. Ale chyba go stac. Jak napisal na twitterze, jest filantropem ????

odpowiedz
M-Ochota - 01.02.2021 / 18:12, *.chello.pl

Tutaj nie ma co grać, tu trzeba dzwonić, Czesiu zadzwonisz?

odpowiedz
Franco - 01.02.2021 / 17:05, *.plus.pl

Nierobów i matołów banda.... Dubaj.... k.....wa... ech....

odpowiedz
WL - 01.02.2021 / 14:52, *.tpnet.pl

Jaka byla strategia na mecz P.Trenerze i czy zostala zrealizowana bo efekt jaki byl to widzielismy ?!!!

odpowiedz
1k1ki1k - 01.02.2021 / 17:48, *.chello.pl

@WL: czesiu ma taktyke jak inni trenerzy, moze sie uda, bo przeciez mamy lepszych zawodnikow

odpowiedz
go(L)op - 01.02.2021 / 14:41, *.shlnet.pl

zaczyna sie liga zaczyna sie pośmiewisko niestety kosztem Klubu Legii Warszawa. Tych pajaców nie nazywam nawet piłkarzami tylko celebrytami. Proponuje kolejne zgrupowanie na Majorce, ba może lepiej na Marsa ich wyje...ać! wstyd pośmiewisko.

odpowiedz
WL - 01.02.2021 / 14:38, *.tpnet.pl

P.Trenerze LEGIA nie ma pomyslu na rozmontowanie zageszczenia pola karnego przez rywala !!

odpowiedz
ZGL - 01.02.2021 / 14:32, *.tpnet.pl

Nie szukalbym usprawiedliwien bo ich nie ma !!!

odpowiedz
Dramat - 01.02.2021 / 14:25, *.chello.pl

0-1 w plecy to nie dramat.Grają za darmo.Bo chyba nikt im za to gówno co odwalają na boisku nie płaci.

odpowiedz
WSL - 01.02.2021 / 14:21, *.tpnet.pl

Zmiana Trenera P.Prezesie !!!

odpowiedz
Paweł - 01.02.2021 / 14:50, *.vectranet.pl

@WSL: no przecież Pan Dareczek starannie wyselekcjonowal trenera a ty już każesz mu go zwalniać. Myślę że pod rządami Pana Dareczka to i Klopp by sobie nie poradził. Niestety brakuje wśród ludzkości kandydatów którzy by ogarnęli swoim rozumem złożoności i genialnosci strategii prowadzenia Legii przez Pana Dareczka.

odpowiedz
Bartek - 01.02.2021 / 14:14, *.chello.pl

Czy ta prawie połowa ankietowanych, która dobrze ocenia pracę Michniewicza, wraz z grupą oceniających jako bardzo dobrze, mogłaby wskazać czym się kierowała w tej ocenie? Z góry dzięki ;)

odpowiedz
Sławek L. - 01.02.2021 / 17:30, *.0-700.pl

@Bartek: podejrzewam sarkazm

odpowiedz
oLaf - 01.02.2021 / 12:58, *.vectranet.pl

byś się k... wstydził, 711 !!!!

Po ostatnich 2-ch meczach z NAJGORSZYMI zespołąmi w lidze powinniśmy mieć min. 7 punktów przewagi nad Pogonią i z 20 nad Lechem i już byłóby "po frytkach".... a tak to się będziemy wozić jak ... 2 late temu z Piastem, do samego końća : O

odpowiedz
Szyszko - 01.02.2021 / 11:15, *.chello.pl

To może usprawiedliwieniem jest marny trener?

odpowiedz
urban - 01.02.2021 / 10:46, *.virginm.net

Michniewicz TOP

odpowiedz
kibic - 01.02.2021 / 10:33, *.244.9

nie ma co się śmiać z przeciwnika, pyrlandia odpuściła mecz w lidzie europy, żeby szykować się na podbeskidzie :)

odpowiedz
123 - 01.02.2021 / 10:25, *.chello.pl

Czekam na komentarz Dariusza. Jakos cicho siedzi. Nie ma nic do powiedzenia?

odpowiedz
Alex Bielany - 01.02.2021 / 10:03, *.chello.pl

Miej honor i zrob jak Probierz spasiony knurze.
I zarośnięta małpa też

odpowiedz
Maciek - 01.02.2021 / 09:26, *.centertel.pl

Kiedy inni zapier.. po w mrozie w krotkich gaciach po gorach na Podhalu to nasi latali latającymi taksowkami na wczasach w kurorcie. Teraz kazdy ich zabiega

odpowiedz
singspiel - 01.02.2021 / 10:27, *.centertel.pl

@Maciek: ci biegają na mrozie w krótkich gaciach, co najwyżej leczą potem odmrożenia. Legii potrzebni są piłkarze do gry, a nie bieganie w śniegu

odpowiedz
lolo - 01.02.2021 / 09:22, *.Gawex.PL

Czesiu,a może tak 40min. treningu? Przecież było zimno! Buahahaha

odpowiedz
Clms - 01.02.2021 / 09:18, *.55.188

To już robi się nudne. Powinni to zamknąć jak galerie. Będziemy mieć mniej wstydu

odpowiedz
Tylko trener pokroju Czerczesowa - 01.02.2021 / 09:10, *.plus.pl

Wstyd i hańba panie Mioduski...

odpowiedz
aa - 01.02.2021 / 08:49, *.korbank.pl

Dubaj wychodzi. Zamiast zapierd.... po Suwałkach i Mrągowie dupy grzali a tera boisko słabe, za zimno....a to że wyszli jak panienki w ortalionach na drugą połowę... myslałem że chcą w nich grać bo im zimno... obciach

odpowiedz
jasio865 - 01.02.2021 / 08:23, *.play-internet.pl

Czesiu!!!bardzo proszę,bardzo!!!weź przykład z Michała P.!!!dość kpin z Legii!!

odpowiedz
Hiszpan - 01.02.2021 / 07:29, *.telnaptelecom.pl

Pocieszające jest to że nawet w tej śmiesznej lidze nie przechodzi dziadowanie przy transferach, brak wizji, tolerowanie nieróbstwa dyrektorka i wkładów. Mam nadzieję że długofalowa polityka Rakowa i Pogoni pozwoli nam wrócić na właściwe tory pod wodzą nowego właściciela.

odpowiedz
Wolfik - 01.02.2021 / 10:11, *.mm.pl

@Hiszpan: Dziadowanie generalnie nigdzie nie przechodzi, na dziadowaniu niczego się nigdy nie zbudowało i nie zbuduje. Ale właściciele i prezesi naszych klubów czy firm ciągle próbują..... :).

To jak w tym kawale z koniem którego oduczano jeść. Prawie się udało jednak po 2 tygodniach (o dziwo) padł....

odpowiedz
Szymon - 01.02.2021 / 05:48, *.t-mobile.pl

A handelek punktami kwitnie w najlepsze. Jak mi brakowało tego naszego bagienka.

odpowiedz
TomTomTom - 01.02.2021 / 01:33, *.plus.pl

Zaczęło się....

odpowiedz
Jimi70 - 01.02.2021 / 01:21, *.play-internet.pl

Dubai, rozj...ne kontrakty, prasie mleczko, luksus, hotele 5*, a ku...wa za co?
Zmniejszyć kontrakty, premie wyłącznie za wynik, zgrupowania w Polsce a nie w ciepłych krajach, hotele średniej klasy - jakie wyniki takie płace, hotele, jedzenie i inne.
JAKA PRACA TAKA PŁACA

odpowiedz
Norbi - 01.02.2021 / 17:06, *.orange.pl

@Jimi70: dawno powiedziałem że premia powinna być dopiero za awans do fazy grupowej pucharów bo na pewno nie za MP, niskie zarobki miesięczne i wysoka premia za awans tylko kto się odważy...

odpowiedz
spasiony - 01.02.2021 / 00:16, *.41.227

Haha, spodziewalismy sie, ze przeciwnik tak zagra, wiedzielismy, ze boisko jest do niczego dlatego trenowalismy na gorszym, spodziewalismy sie, ze bedzie zimno ale spodziewalismy sie tez, ze wygramy, niestety przegralismy:) k...a, Slawomir Mrozek! Trenujemy rozne ustawienia, przesuwanie formacji, ciezko pracujemy nad stalymi fragmentami, niestety w pewnym momencie przychodzi do meczu i pojawia sie przeciwnik, i chociaz spodziewamy sie, ze wygramy to niestety przegrywamy

odpowiedz
Kolko - 01.02.2021 / 00:13, *.t-mobile.pl

Bądź co bądź to druga porażka z rzędu chyba coś jest nie halo.. Ciekawe czy przy ewentualnej porażce z Rakowem jest możliwe zatrudnienie 3 trenera w tym sezonie :D a tak w ogóle ciekawe kiedy ostatnio w historii ponieslismy 3 porażki z rzędu w lidze.. I czy kiedykolwiek to miało miejsce..

odpowiedz
Wolfik - 01.02.2021 / 01:09, *.mm.pl

@Kolko: Niestety, ale uważam (a piszę to z pełną świadomością) że ugranie w kolejnych dwóch spotkaniach 3 punktów będzie sporym sukcesem.

odpowiedz
Marcos - 31.01.2021 / 23:28, *.com.pl

Grali tak , żeby się nie zmęczyć, bo przecież jutro otwierają galerie handlowe.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 31.01.2021 / 23:23, *.mm.pl

Po straconej bramce nie było widać złości sportowej, chęci strzelenia bramki, niczego co powinno charakteryzować ludzi z honorem. WON Z LEGII PASOŻYTY

odpowiedz
Rdzenny - 01.02.2021 / 07:02, *.centertel.pl

@Wsciek(L) y: od wielu lat nie widze tej zlosci , ostatnie kartki nie odzwieciedlaja walki o pilke ale glupoe bezmyslne faule ...

odpowiedz
grzesiek - 01.02.2021 / 08:26, *.centertel.pl

@Wsciek(L) y: przykro to pisać ale nawet ludzie komwntujacy tutaj sa po prostu glupi. Jakież bylo zadowolenie po zwolnieniu vukovicia i zatrudbieniu pyry. Chcieli pyre to teraaz maja pyre. Kto umiał patrzeć ten widział ze za Vukovicia gra wygladala dobrze z wyjatkiem rozpoczecia sezonu i eueopejskich pucharow.

odpowiedz
Siux - 01.02.2021 / 10:29, *.unity-media.net

@Wsciek(L) y: To są najemnicy .Raczej nie ma co tu do tego honoru mieszać. Przychodzą i odwalają "pańszczyznę" a że nie mają zacięcia? To już inna kwestia.

odpowiedz
grzesiek - 01.02.2021 / 11:14, *.centertel.pl

@Siux: za czasow Vuko sklad byl gorszy a pillarze trzymali poziom. Z wyjatkiem okresu europejskich pucharow. Ale wtedy to zaden trener nie przygotowal dobrze pilkarzy wiec to pewnie wina systemu esa a nie trenerow.

odpowiedz
osta - 31.01.2021 / 23:22, *.plus.pl

Nie ma pomysłu na grę nie ma taktyki ten trener powinien odejść

odpowiedz
Hugon - 31.01.2021 / 23:07, *.vectranet.pl

Z takimi koppaczami jak Lewczuk Jędza gruby Boruc o mistrzu możemy pomarzyć.Odnośnie starego grubasa to wszystko co leci obok i po ziemi to nic nie łapie ,odbija te piłki które lecą w niego.

odpowiedz
odp - 01.02.2021 / 10:41, *.plus.pl

@Hugon:

odpowiedz
Fortuna - 31.01.2021 / 22:57, *.chello.pl

Brak słów a może bukmacher?

odpowiedz
Xxc - 31.01.2021 / 22:53, *.vectranet.pl

Jak to powiedzial swego czasu bielik w sprawie dorny... Gramy tak jak trenujemy... I to jest właśnie sedno. Kazdy z zawodników w tej druzynie odnotowuje zjazd. A chyba chodzi o to by wzniesli sie ponad wyżyny. Nikt tego nie ogarnia. Mioduski zyje w przekonaniu ze kazdy mlody zdolny powinien przed wyjazdem za granicę zagrac w Legii a efekt jest taki że to właśnie w innych klubach daja im pograc by sorzedac za grube miliony. Tu jest wszystko kwestia przypadku. Mowi sie o strategii ktorej nie ma, mowi sie o wprowadzeniu młodzieży ale zdolnych sie oddaje za darmo, skupuje sie przecietniakow byle tylko uspokoić niezadowolenie wsrod kibiców...
Teksty w stylu ze to ciezki mecz to kpina z kibiców. Mistrz i lider ostatnia druzyne powinien wciagnac nosem. Tylko ze w tym wszystkim musi byc jakas mysl... Nawet jesli gra ma polegac na dosrodkowaniu na pekharta to trzeba nauczyć się tego dosrodkowania... Ale czego ja wymagam... Przyjac, biec i jeszcze celnie dosrodkować?

odpowiedz
old_fan - 31.01.2021 / 22:33, *.plus.pl

Trenują stałe fragmenty miesiąc... przychodzi mecz, z rogu piłka spada na ziemie, druga wrzutka płaska, trzeci róg do rywala.... goście mają dwa rogi: 1 gol, jedno zamieszanie...."trenerze" z czym do ludzi..?!!!

odpowiedz
R. - 01.02.2021 / 07:27, *.plus.pl

@old_fan: i te wolne bezpośrednio na bramkę. Dramat. Przecież to można poprawić nie mówię ze osiągnąć perfekcję ale to co się dzieje z tymi wolnymi to dramat. Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie ale na podstawie tego co widziałem to jakieś wewnętrzne nieporozumienia się pojawiły?

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 22:23, *.telnaptelecom.pl

Polska myśl trenerska nie istnieje. Dodatkowo nie ma dobrych piłkarzy w Legii. W tej śmiesznej lidze starczy to na 3-4 miejsce.

odpowiedz
Sasza - 31.01.2021 / 22:20, *.chello.pl

Panie trenerze! Drużyna przebiegła w całym meczu tylko 114 kilometrów więc to chyba o czymś świadczy. Proszę nie mydlić oczu bo to jest fakt i na to nie ma wytłumaczenia. po prostu banda leni i tyle.

odpowiedz
Normalny człowiek - 31.01.2021 / 22:11, *.chello.pl

Czesiu, odpocznij, zjedz coś, zadzwoń tu i tam. Profesjonalnym trenerem piłkarskim nie jesteś, ale tu jest Legia Warszawa. Tu się zawsze fra o tytuł. Nie umiesz, to odejdź

odpowiedz
l - 31.01.2021 / 22:48, *.tpnet.pl

@Normalny człowiek: "Tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonić"

odpowiedz
CWKSiak - 31.01.2021 / 22:10, *.icpnet.pl

Gdzie były trenowane elementy na zgrupowaniu... stałe fragmenty, szybkie granie piłka, przyjmowanie, nieprzewidywalność?
Nowy rok, nowe zgrupowanie... stara Legia bez żadnego pomysłu!

odpowiedz
Dimas - 31.01.2021 / 22:33, *.info.pl

@CWKSiak:
Dokładnie - stałe fragmenty gry to jakaś porażka już od 21 minuty powinniśmy prowadzić, jak można z kilkunastu metrów ze stojącej piłki nawet w bramkę nie trafić...

odpowiedz
Królewskie - 01.02.2021 / 05:27, *.orange.pl

@CWKSiak: o tym samym pomyślałem ja widziałem ta sama Legie co sprzed zgrupowania
Te same schematy, nic nowego
Przetrzymywanie piłki
Klepanie od lewa do prawa
Dośrodkowania mlado i jurano
Kiwka lukiniasa
Nic nowego
Przewidywalność

odpowiedz
Legionista - 01.02.2021 / 12:06, *.amazonaws.com

@Dimas: Również nie jestem tego w stanie pojąć. Po prostu mamy w składzie miernoty, które ani nie potrafią strzelić bramki z akcji, ani ze stałego fragmentu gry. A były piękne czasy, gdy niemal każdy wolny = zdobycie bramki. Gdy do piłki podchodził Leszek Pisz, przeciwnicy nie musieli ustawiać muru, tylko mogli od razu zaczynać grę od środka ;) Ale Pisz to była klasa!

odpowiedz
Pierwszy - 31.01.2021 / 22:10, *.75.50

Coś robił Czesławie przez ten okres bez rozgrywek? Trenowaliście wrzutki na Tomasza? I nic więcej? Te wrzutki też słabo wyszły.

odpowiedz
Kiwi - 31.01.2021 / 22:06, *.chello.pl

Valencja wyp....z Legii won do Piasta.

odpowiedz
Mati - 31.01.2021 / 22:01, *.proneteus.pl

Tego porostu nie chciało się oglądać wstyd !!kompromitacja !!!! Zgrupowanie w Dubaju i co mamy ??? Brak pomysłu na rozegranie piłki !! Brak wszystkiego!!! Błędy i jeszcze raz błędy !!!!!! Boruc uratował jeszcze większom kompromitacje !! Wstyd !! Dno !!!

odpowiedz
Marcos - 31.01.2021 / 21:51, *.com.pl

Po co jechali do Dubaju? Lepiej było pojechać do Zakopanego. Kiedyś wszyscy trenowali w śniegu i potrafili grać w piłkę lepiej niż te pseudo gwiazdy. Szkoda kasy na tych patałachów. Kapustka miał grać lepiej , a nie potrafi podać dokładnie piłki. Valencia to już wogule porażka, piłkarz w B klasie potrafi dokładnie podać piłkę w polu karnym a nie walić na aferę. Porażka

odpowiedz
zzz - 31.01.2021 / 21:45, *.play-internet.pl

co chwila słyszę , że wyciągniemy wnioski , poprawimy sie , to jest lekcja na przyszłość po czym przychodzi kolejny mecz i te same klepanie głupot przez zawodników

odpowiedz
miro.77@wp.pl - 31.01.2021 / 21:40, *.cyfrowypolsat.pl

Idzie idzie Podbeskidzie jak na taki budżet,to dno i kupa mułu
...

odpowiedz
Mati - 31.01.2021 / 21:38, *.proneteus.pl

Żenada !!!

odpowiedz
Mojo jojo - 31.01.2021 / 21:38, *.t-mobile.pl

Jacku Magiera wróć!

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 21:36, *.tpnet.pl

Albo będzie wieczne zakłamywanie rzeczywistości albo wszyscy w tym klubie od od prezesa do trenera zrozumieją, że nasi piłkarze to banda oderwanych od rzeczywistości rozpieszczonych ludzi którzy wiodą luksusowe życie. Dlaczego jak coś nie wychodziło piłkarzom Podbeskidzia to ocierali pot z czoła i dalej zapier...lali ile sił w nogach a nasi po jednym niedokładnym zagraniu wrzeszczą na siebie jak jakieś dzieci i mają miny tak skrzywione jakby się właśnie zesrali w gacie? Panie czesiek "711" gówno prawda to co żeś pan powiedział. Przegraliście dlatego bo nie było woli i chęci do walki. Na takie tereny jak Bielsko Biała (bieniaminek walczący o utrzymanie) przyjeżdża się z nastawieniem że dzisiaj musimy sobie to zwycięstwo wyszarpać bo przeciwnicy będą grali jakby ich życie od tego zależało. A nasze gwiazdy przyjeżdzają rozluźnione, opalone, uśmiechnięte. Po czym obrażają się jeden na drugiego (Mladenovic), za to że podania nie dostał. Statystyki kto ile przebiegł również mówią same za siebie. Powiem tak to jest wstyd i hańba że tacy zasłużeni ludzie dla naszego klubu jak: Artur Boruc, Lucjan Brychczy, Jacek Zieliński i Krzysztof Dowhań muszą brać udział w tej całej wizji mioduskiego i muszą na to wszystko patrzeć z bliska. Oby ten kudłaty wariat w końcu zrozumiał że najlepsze dla niego i dla Legii będzie rozstanie.

odpowiedz
Jaro - 31.01.2021 / 21:33, *.tpnet.pl

Chcemy trenera a nie jakiegoś poznańskiego frajera!!

odpowiedz
Darek - 31.01.2021 / 21:33, *.t-ipconnect.de

A jeszcze jedno.Teraz proponuję dać 2 dni wolnego.Gwiazdy zapewne są bardzo zmęczone.
Ogólnie to teraz zimno jest i lepiej posiedzieć w domu niż trenować.

odpowiedz
Marcos - 31.01.2021 / 22:15, *.com.pl

@Darek :
Popieram. Co najmniej 2 dni wolnego, bo przecież otwierają galerie handlowe. Oni się tylko do tego nadają. Cała ta polska piłka nożna to dramat.

odpowiedz
Krótko , dosadnie - Amen . - 31.01.2021 / 21:33, *.com.pl

Trenerze masz całkowitą rację . Nie przegraliśmy bo komuś się nie chciało . Przegraliśmy bo większości zespołu na dużo więcej już nie stać . I to już jest nie trenera wina , nie jest to też wina zawodników bo nic więcej nie zrobią brak umiejętności czysto piłkarskich nie przeskoczą . Dlatego wniosek jest jeden większa połowa Legii nie nadaje się do zespołu Mistrza Polski . I dopóki nie dojdą Piłkarze , którzy przewyższali by tą naszą ligę w znaczny sposób co nie jest mega wyczynem biorąc jej poziom . To będziemy się bili z takimi kelnerkami w naszej lidze do USR . śmierci .

odpowiedz
Jacek - 31.01.2021 / 21:31, *.tpnet.pl

No właśnie Panie trenerze przegraliśmy bo nie mamy jakości.
Można oddawać, można sprzedawać, ale kadra musi się zbilansować. Brakuje zawodników, którzy pociągnął Legie do mistrzostwa. Panie Prezesie oby nie było za późno.

odpowiedz
Matt - 31.01.2021 / 21:27, *.tpnet.pl

Czy wy nie jesteście już tym zmęczeni? Nie jestem stary, ale po latach oglądania kilku meczów piłkarskich w tygodniu mam dość puszczania tej zaciętej płyty. Nie chodzi mi o Legię, nawet o Mioduskiego, raczej o piłkarzy, trenerów i cały ten półświatek. Czuję się jakbym co roku nastawiał tę samą płytę i ma ona nagrane 37 razy ten sam utwór. Jeśli wiem jaki jest wynik, widzę piłkarza lub trenera zasiadającego do mikrofonu, to już wiem co powie. Wszyscy znamy na pamięć te śpiewki o tym, że nie ma łatwych przeciwników, o derbach, co rządzą się swoimi prawami, o wyciąganiu wniosków. Boże, czy oni mają nas za idiotów, czy sami są imbecylami? Nie widzę już piękna tego sportu, gdzie niby jest drużna, a każdy walczy o swoje, o ile nie przegrywa tego na dnie butelki lub w kasynie. Wolałbym Legię w B-klasie złożoną z ludzi, którzy ją kochają niż to, co jest u nas od wielu lat. Biznesmeni, nie sportowcy.

odpowiedz
Pewniak - 31.01.2021 / 21:21, *.play-internet.pl

Slisz to jest jednak potencjał tej drużyny, motor napędowy, niesamowity przegląd pola drybling jeden z lepszych w lidze a u derzenie chyba ma lepsze jak kiedyś Kowal!!! Pan Michniewicz niech dalej stawia na takiego grajka a będzie piknie jak dzisiaj!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 21:27, *.telnaptelecom.pl

@Pewniak : Serce rośnie jak się na niego patrzy. A Kapustka? Kiwa się jak młody Dziekan tylko jest szybszy. No i Paweł Wszołek. Szybkość , drybling atomowy strzał to godny następcą Romana Koseckiego. No i Andre Martins - Leszek Pisz jak żywy, generał na boisku każda akcja musi przejść przez niego.

odpowiedz
Pewniak - 31.01.2021 / 21:45, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Zestawienie zawodników mamy wspaniałe i zobacz w mojej i twojej opinii przerosły takie legendy klubu to jest ekipa aż serce rośnie :) pozdro kolego

odpowiedz
Gienek - 31.01.2021 / 21:56, *.vectranet.pl

@Hiszpan: Zapomniałeś jeszcze o Valencii, który jako żywo przypomina Vadisa Odzidzie a Pekhart to wypisz wymaluj Nikolić. Ku.wa z takim składem zamiatamy ligę i gramy jak równy z równym z Bayernem w LM... a później budzimy się w brutalnej rzeczywistości.

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 22:26, *.telnaptelecom.pl

@Pewniak : Pozdro :-)

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 22:29, *.telnaptelecom.pl

@Gienek: Kocham ten nasz dream team. Kocham równie mocno jak herbatkę zimową i wyrafinowane lekko suche hot dogi po 13 zł. LEGIO - tęsknię.

odpowiedz
Pewniak - 31.01.2021 / 22:58, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Hot dogi są tak wspaniałe jak nasz dream team nic tylko palce lizać! Otwierajcie stadiony bo mi się buty w przedpokoju pala żeby na żywo zobaczyć europejska piłkę przy wspomnianym Hot dogu! Hiszpan wpadaj ja stawiam lepiej mecz ci się będzie oglądało a emocje gwarantowane ????:)

odpowiedz
Kibol78 - 01.02.2021 / 01:17, *.chello.pl

@Pewniak :
Tomasz Arceusz to Legii był Prometeusz!! :)

odpowiedz
Sasza - 01.02.2021 / 11:49, *.chello.pl

@Kibol78: Prometeuszem to był Nowak Tadeusz aka "Ferrari"

odpowiedz
Kibol78 - 01.02.2021 / 20:08, *.chello.pl

@Sasza:
Dla jednych Nowak dla innych Arceusz , nie ma znaczenia w tym kontekście :)

odpowiedz
FAN - 31.01.2021 / 21:17, *.t-mobile.pl

Ta gra to tragedia. Oglądając mecz Legii z Omonią i dzisiejszy z Podbeskidziem nie widać żadnego progresu zespołu. Brak jest zdecydowanie lidera w drugiej linii który potrafiłby pokierować grą drużyny, dodać jakość i obsłużyć dokładnym podaniem napastników. Z taką grą nie ma czego szukać w Europie, co pokazują ostatnie europejskie " popisy ".

odpowiedz
Onaaa - 31.01.2021 / 21:12, *.cyfrowypolsat.pl

Trener może. Ma i swoją wizję, ale kto ma ja zrealizwoac, jak co drugi na boisku, dwie lewe nogi do gry w piłkę...
Wielkie gwiazdy, z Dubaju... ????

odpowiedz
(L)eon - 31.01.2021 / 21:10, *.plus.pl

Spoko jest tydzień do następnego meczu proponuję polecieć w nagrodę na Zanzibar

odpowiedz
(L) - 31.01.2021 / 21:03, *.ilabs.pl

Mioduski von z LEGII szkodniku pasożycie

odpowiedz
Legia sk-ce - 31.01.2021 / 20:57, *.vectranet.pl

A komu sie chcialo........na taki mecx nie macie żadnych usprawiedliwień........dno dno. I jeszcze raz dno.....

odpowiedz
Zbylu - 31.01.2021 / 20:57, *.orange.pl

Panie trenerze, koncepcja i taktyka to pańska rola. Dlaczego Legia grała jak debiutant bez ładu i składu? Pomysł na grę nie wypalił i to pana jako trenera kompromituje!

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 21:41, *.telnaptelecom.pl

@Zbylu: Piątkowski z Rakowa idzie za 6 mln EURO. Nie wiem czy nasza 11 jest tyle warta.

odpowiedz
Informatores - 31.01.2021 / 20:57, *.vectranet.pl

To był jego ostatni mecz w Legii...

odpowiedz
Fan Williama - 31.01.2021 / 20:55, *.t-mobile.pl

Dobrze że te stadiony pozamykane bo kusiło by iść i to coś oglądać

odpowiedz
Juri - 31.01.2021 / 20:46, *.inetia.pl

Taktyka wrzutki na napastnika.
Cała pomoc do bani.

odpowiedz
FANATYK - 31.01.2021 / 20:41, *.67.98

Może jeszcze raz na tydzień do Dubaju?!?! Na obóz w polskie góry a nie kasztany z Dubaju w głowie panie Loczek!

odpowiedz
Pewniak - 31.01.2021 / 20:38, *.play-internet.pl

I tym razem się nie pomyliłem zawsze w bukmacherze śmiało można stawiać ze Legia swój pierwszy mecz bez znaczenia z kim gra zawsze przegrywa!!!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 31.01.2021 / 20:36, *.t-mobile.pl

Za wysokie progi dla Ciebie po mimo że mamy 14 zawodników do gry

odpowiedz
LSANMBRD - 31.01.2021 / 20:34, *.centertel.pl

Michniewicz to koń trojański w Legii. Kto w to nie wierzy to się myli. Co powiedzą obrońcy tego pseudotrenera i co sądzą o jego wspaniałej myśli szkoleniowej? Michniewicz won z Legii pókim dobrzy!

odpowiedz
pg - 31.01.2021 / 20:34, *.tpnet.pl

ja sie pytam co trenowaliscie w dubaju oprocz pilki noznej

odpowiedz
Dziad kudlaty - 31.01.2021 / 20:44, *.centertel.pl

@pg: wypelnianie kuponow w sts i fortunie

odpowiedz
Andreas - 31.01.2021 / 20:32, *.play-internet.pl

Odszedł Karbownik i nie ma drużyny. Wszyscy słabo obrona pomoc atak to papierowe tygrysy bez ambicji.

odpowiedz
Piotruś - 31.01.2021 / 20:29, *.play-internet.pl

Jacek Magiera WROĆ !!!!

odpowiedz
Farme(L) - 31.01.2021 / 20:31, *.virginm.net

@Piotruś: popieram1000%

odpowiedz
1909 - 31.01.2021 / 20:41, *.plus.pl

@Farme(L): Tylko Jacek umiałby to poukładać... Na tapecie mamy trzy nazwiska Miodulski, Kucharski, Michniewicz wszysty do odstrzału

odpowiedz
123 - 01.02.2021 / 10:33, *.chello.pl

@1909: Tutaj najlepszy trener na swiecie nic nie zrobi. Bez kasy bedzie jak jest lub nawet gorzej.

odpowiedz
Darek - 31.01.2021 / 20:26, *.t-ipconnect.de

Czyżby Czesio taktyk zapomniał uruchomić drony?Taka taktyka,tyle dni w Dubaju i wszystko psu w dupe.

odpowiedz
xaxa121 - 31.01.2021 / 20:26, *.114.196

przereklamowany trener. wyleci szybciej niż się spodziewacie.

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 20:31, *.mm.pl

@xaxa121: To, że przereklamowany wiedziała większość ludzi piszących na tym forum. Ale Mioduski forum nie czyta, to skąd miał to wiedzieć. Zresztą Michniewicz, Brzeczek czy inny Probierz, co za różnica.

odpowiedz
Obcy - 31.01.2021 / 20:24, *.t-mobile.pl

Czesiek przecież ty to przewidziałeś. Drużyna jest nie przygotowana. I ty to wiesz. Odejdź to nie ten level. Jesteś za słaby. Destrukcja klubu według projektu Mioduskiego trwa w najlepsze.

odpowiedz
grubas - 31.01.2021 / 20:22, *.pio-net.pl

Gruby wracaj do Wronek

odpowiedz
Robert.. - 31.01.2021 / 20:12, *.chello.pl

Michał Probierz się podał do dymisji po jednej porażce...Taka mała podpowiedź...

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 20:29, *.mm.pl

@Robert..: Oni już nawet zaczęli grać po "probierzowemu" czyli milion dośrodkowań do jedynego napastnika. Wystarczy im dołożyć tego "najmądrzejszego trenera" a skończymy na poziomie Cracovii. Zresztą....do niego właśnie zmierzamy.

odpowiedz
Damian - 31.01.2021 / 20:11, *.multiplay.pl

Juniorami ligi nie wygramy

odpowiedz
legionista - 31.01.2021 / 20:10, *.comcast.net

Niestety Czesiu ale Legia to za wysokie progi dla Ciebie, zrob jak Probierz i
Odejsc jak najszybciej, wez Kucharskiego z soba i mozesz isc do Lecha.

odpowiedz
MK - 31.01.2021 / 20:09, *.chello.pl

Jest ch..owo ale stabilnie
dramat

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 31.01.2021 / 20:08, *.vectranet.pl

Myślałem, że za Radovicia mało i słabo trenowali, ale za Grubego, to nie dość , ze nie trenują, to jeszcze darmowe wczasy mają w Dubaju... Szybko sprowadzili Szejków z Dubaju do pionu... Najgorzej, ze poza Borucem, to nikt nie pokazał nic...

odpowiedz
Pawełek - 31.01.2021 / 20:07, *.vectranet.pl

Czesiu to co do ch... było przyczyną przegranej??? Co robiliście w Dubaju??? Gra Legii wyglądała dramatycznie. Chaos i wrzutki na Pekharta. Zamiast poprawy zagraliście takie samo gó.no jak z Mielcem.

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 20:07, *.telnaptelecom.pl

Panie Trenerze gratuluję i dziękuję. Ilość sytuacji bramkowych jaką wykreował Pana zespół była wystarczająca . Akcje kunszt i poziom nie pozwoli mi z emocji zasnąć.

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 20:26, *.mm.pl

@Hiszpan: Masz podobnie jak ja Kolego. Wielcy piłkarze ograni przez odpady z ekstraklasy. Taktyka przygotowaną przez byłego szefa skautingu....

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 20:43, *.telnaptelecom.pl

@Wolfik: Cieszę się że Ty też traktujesz to spokojnie. Po prostu mamy dramatycznie słabych piłkarzy , trenera i prezesa. Nie mamy szans z Kazachamj , Azerami o drużynach z Czech i Słowacji nie wspomnę. A będzie tylko gorzej.

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 21:08, *.mm.pl

@Hiszpan: NIe wiem czy traktuje to spokojnie. Bardziej prawdopodobne jest to, że nie spodziewałem się niczego innego. I masz rację, lepiej nie będzie. I gdy się ma tego świadomość, o ten pozorny "spokój" chyba łatwiej....

odpowiedz
zaba285 - 31.01.2021 / 22:09, *.116.118

@Wolfik: od pamiętnej kompromitacji z drużyną Luksemburga niewiele się zmieniło, chyba nawet poziom sportowy trochę spadł...

odpowiedz
jasio865 - 31.01.2021 / 20:07, *.play-internet.pl

Co tu komentować?jednym słowem jaja,gdy ostatni wygrywa z "liderem"!!!

odpowiedz
Greg95 - 31.01.2021 / 20:06, *.chello.pl

Legia gra tylko. jednym wariantem Podaj do Pekharta.Nic więcej.Srodek nie funkcjonuje .Wolne i różne są fatalnie wykonywane.Zero jakości.Niedokladne podania i fatalne strzały.W Dubaju byli na wakacjach i teraz zaczynają przygotowania. Za 3 tygodnie może będzie lepiej

odpowiedz
Wawa - 31.01.2021 / 20:05, *.chello.pl

Kapustka pajacu słabe zagrania i prucie się do kolegów o niby źle zagranie .Kim ty jesteś kasztanie jak Ci nie pasuje gra w zespole Legia to bujaj się bo dla mnie jesteś marny leszcz tylko

odpowiedz
Luta - 31.01.2021 / 21:11, *.plus.pl

@Wawa: Zgadzam się Kapustka macha łapami A daje piłki fatalne bez czucia i zamiast przeprosić za to krzyczy na kolegów w sumie to na Juranovica któremu z 4 razy podał tak że wstyd. Wszołka nie ma na boisku już z rok czasu nie wiem co sie stało z tym chłopakiem od zeszłej zimy.brak skrzydłowych i napastnika A biorą kolejnego pomocnika więc tak będzie to wyglądać

odpowiedz
bielsko-białab to nie dubaj - 31.01.2021 / 20:05, *.t-mobile.pl

Klęski ze stalówką i podpiźdz.odbiją się czkawką na koniec sezonu.Myśle że za dwie,trzy kolejki wszystko będzie już wiadome

odpowiedz
Cesiu 711 - 31.01.2021 / 20:05, *.156.220

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić!!!

odpowiedz
Osa - 31.01.2021 / 20:05, *.124.248

Michniewicz co ty
Bredzisz gdzie ty widzaleś te swoje momety
Buchaaa chlopie twoja taktyka to twoja kompromitacja gra tysiąca podań
Michniewicz won
Michniewicz won
A loczek
Razem z tobą wstyd.

odpowiedz
Rytm - 31.01.2021 / 20:05, *.centertel.pl

Te wypowiedzi grubego są przepisywane słowo w słowo? Jeśli tak, to on lotny nie jest. I ciągle się powtarza w jednej wypowiedzi i to już nie pierwszy raz.

odpowiedz
1909 - 31.01.2021 / 20:04, *.plus.pl

Mij honor odejdź... PREZESIE CHYBA CZAS NA ZMIANĘ TRENERA... CHCEMY TRENERA NIE POZNAŃSKIEGO FRAJERA

odpowiedz
Andreas - 31.01.2021 / 20:04, *.play-internet.pl

Czesiu peskovic był bezrobotny. Stado baranów co się spotkało żeby poklepac piłkę A nie wygrać mecz. Połowa grajkow oddała panszczyzne. Drony, teorie nie pomogą jak nie chce się biegać i nie ma się ambicji. Ciekawe co zrobi z nami Raków w sobotę

odpowiedz
Student_L - 31.01.2021 / 20:03, *.amazonaws.com

Czesio orze czym może..

odpowiedz
koczi - 31.01.2021 / 20:03, *.cyfrowypolsat.pl

po takim meczu powinniscie na piechote do Warszawy wracac!!!

odpowiedz
koczi - 31.01.2021 / 20:02, *.cyfrowypolsat.pl

Jakie sytuacje mieliscie? z najgorszą druzyną nie potraficie strzelic gola to wstyd!!!

odpowiedz