fot. Ekstraklasa
REKLAMA

Nowa piłka w Ekstraklasie

Redakcja, źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa wspólnie z firmą adidas zaprezentowała nową piłkę, którą będą rozgrywane mecze począwszy od najbliższej kolejki. Piłka Conext 21 Ekstraklasa PRO jest dostępna w trzech wariantach: profesjonalna piłka meczowa Ekstraklasa PRO, piłka treningowa Ekstraklasa TRN oraz kolekcjonerska piłka mini Ekstraklasa MIN. Piłkarze Legii Warszawa będą mieli nowe futbolówki do swojej dyspozycji już podczas wtorkowego treningu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
ben - 04.02.2021 / 16:51, *.inetia.pl

Piłką lekarską powinni zagrać!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 04.02.2021 / 19:15, *.252.69

@ben: Kiedyś piłka lekarska była zawsze brana pod uwage na treningach,była popularna i przynosiła dobre wyniki I jest Poooolskaaaaa!

odpowiedz
SF - 04.02.2021 / 12:31, *.tpnet.pl

P.Prezesie w LEGII potrzeba nowych pilkarzy a nie nowej pilki bo ona sama do bramki nie wpadnie a Dyrektor Sportowy w LEGII tez niepotrzebny bo nie widac efektow jego pracy !!

odpowiedz
Cult✨Sport✨Warsaw - 03.02.2021 / 16:59, *.amazonaws.com

A Polskich?!nie ma!?ani butòw ani piłek,co sie dzieje !?

odpowiedz
Lipa - 02.02.2021 / 18:15, *.chello.pl

Nam nowi kopacze potrzebni nie piłki

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.02.2021 / 17:39, *.chello.pl

Kurde średnia, jak teraz to oglądać w telewizji..

odpowiedz
LP7 - 02.02.2021 / 15:14, *.5.12

G...no znane jako ESA ma nową dekorację na pazłotku, w które jest opakowana. Fajnie.

odpowiedz
L - 02.02.2021 / 15:08, *.tpnet.pl

Komentarz Czesia "711" po przegranym meczu z Rakowem "Ciężko nam się dzisiaj grało, nowa piłka odskakiwała chłopakom od nogi, nie są jeszcze do niej przyzwyczajeni, do tego potrzeba czasu."

odpowiedz
wtf - 02.02.2021 / 14:58, *.chello.pl

No i całe zgrupowanie w Dubaju psu w dupę,nasze orły będą potrzebować co najmniej pół roku,by opanować sztukę kopania nowej futbolówki.

odpowiedz
rodowity - 02.02.2021 / 14:12, *.orange.pl

szkoda ze jako Polacy nie korzystamy z Polskich sprzętów jak Zina, tylko wszedzie wciskamy sobie sami niemieckie :/
Sędziowie biegaja od lat w Zinie i opinie są pozytywne.

odpowiedz
Alojzy - 02.02.2021 / 19:06, *.play-internet.pl

@rodowity:
Koszulki to jednak co innego. Piłki Ziny są mocno średnie

odpowiedz
Herr General - 02.02.2021 / 14:08, *.chello.pl

Niech się najpierw nauczą grać, a dopiero potem piłki im dać.

odpowiedz
dejne3 - 03.02.2021 / 20:08, *.plus.pl

@Herr General: Za to co pokazali w meczu z Podbeskidziem ,trener CM ,powinien im dać na treningu piłki lekarskie z którymi powinni biegać 30 minut ,następnie trening i na ostatnie 30 znowu lekarki piłeczki,może by ich coś to nauczylo

odpowiedz
maaciekw - 02.02.2021 / 13:40, *.135.170

a co się dzieje ze starymi, używanymi lub nie?

odpowiedz
Pacz - 02.02.2021 / 16:00, *.t-mobile.pl

Podobno rozdają do szkół i na orliki, także się nie marnują.

odpowiedz
Elquatro - 02.02.2021 / 12:41, *.6gnet.pl

Może pomoże

odpowiedz
adi2021 - 02.02.2021 / 12:11, *.10.101

Gwiazdy na piłce dostosowane do poziomu gwiazd z ekstraklasy jakieś takie koślawe

odpowiedz
Piasek - 02.02.2021 / 11:45, *.inetia.pl

Może lepiej nowy prezes i dyrektor sportowy??

odpowiedz
Pacz - 02.02.2021 / 11:27, *.t-mobile.pl

Nowa wersja lepsza? Zbytek!

odpowiedz
MARKUS - 02.02.2021 / 11:31, *.t-mobile.pl

@Pacz: Pewnie sama będzie bramki strzelać

odpowiedz