Kamil Grosicki - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Grosicki na celowniku Legii

Woytek, źródło: meczyki.pl

Po zamknięciu okienka transferowego w wielu ligach wrócił temat Kamila Grosickiego w Legii Warszawa. Według informacji portalu meczyki.pl stołeczny klub prowadzi rozmowy z 32-letnim pomocnikiem.

Klub z Premier League jest gotowe oddać go za darmo na pół roku przed wygaśnięciem umowy, ale Grosicki zarabia w West Bromwich Albion 40 tysięcy funtów tygodniowo, co daje ok. 2 mln euro za rok gry. Czy Legii uda się dojść do porozumienia z zawodnikiem?

WYNIKI SONDYIlu nowych zawodników pozyska Legia w zimowym okienku transferowym?
SUMA GŁOSÓW: 7198
START: 24.01.2021 / KONIEC: 06.02.2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (167)

+dodaj komentarz
kermit - 06.02.2021 / 15:50, *.chello.pl

a przypadkiem to nie Grosik miał flirt z kasynami?

odpowiedz
Simon - 05.02.2021 / 22:07, *.t-mobile.pl

Będzie mu w Warszawie ciężko o rozgłos. No chyba, że zdejmą lockdown na knajpy i kasyna.

odpowiedz
Michał. - 05.02.2021 / 19:16, *.chello.pl

On jest niepotrzebny.
Kolejny emeryt co będzie miliony co miesiąc pobierał.

odpowiedz
tiktoczek - 05.02.2021 / 18:54, *.chello.pl

podobno Grosik przyklepany

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2021 / 18:40, *.chello.pl

Grosik wie że dobra ekipa w Warszawie się kroi, Boruc, Jędza, Wszołek, Langil...

odpowiedz
Slawek - 05.02.2021 / 18:32, *.chello.pl

Ciekawe czy Legia na celowniku Grosickiego

odpowiedz
Obstawiajcie na Rakow, mecz sprzedany - 05.02.2021 / 10:14, *.plus.pl

Kolejny mecz sprzedany , obstawiajcie na Rakow

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 05.02.2021 / 10:06, *.play-internet.pl

Wsadzcie sobie te czerwono czarne koszulki w d. Dramat tak zle nie bylo nigdy. Liczy sie tylko zarobek prezesa.

odpowiedz
Tykasztanie - 06.02.2021 / 14:58, *.chello.pl

@KasztanoRonaldo: Legia zawsze grała w trzech kolorach. Czerwonym, białym i zielonym... i tak powinna grać. Już wole ta, niż ta skur... wisniowa, albo pseudo szara.

odpowiedz
Autor - 05.02.2021 / 08:28, *.129.184

Posada Kucharskiego wisi na włosku informują różne źródła .... Teraz on będzie ofiarą już kończą się kozły ofiarne powoli w klubie. Wcześniej to Wandzel i Leśnodorski byli winni słabej kondycji finansowej i jak to miodek ujął stworzyli KOLOSA NA GLINIANYCH NOGACH. więc ich wykupił bo Legia dopinała budżet ledwo.... I czy mioduski powiesz nam teraz na to? Niema ani budżetu tylko jest dług niema też pucharów i poziom sportowy kuleje strasznie . I wiecznie szukasz winnych gdzieś. To ty jesteś szkodnik i złodziej !! Odejdź !!

odpowiedz
Mioduski! Co? Ty...! - 05.02.2021 / 08:04, *.orange.pl

No, no, cała Polska drży po naszych transfera.
Jędrzejczyk z Wieteską dalej będą grać do swojej bramki!

odpowiedz
jo - 04.02.2021 / 18:42, *.tpnet.pl

Równie dobrze mogłem o Legii nie czytać od meczu ze Stalą Mielec do dziś. Jedyne co bym stracił to bycie na bieżąco przy porażce z ostatnią w tabeli drużyną... Reszty rzeczy to jest ubytków kadrowych i braku transferów bym nie zauważył bo ci co mieli odejść odeszli a ci co mieli przyjść przyszli...

odpowiedz
zz - 04.02.2021 / 18:40, *.chello.pl

Po co nam ten Turbodzban? Nie rozumiem.

odpowiedz
Zbyszek - 05.02.2021 / 06:05, *.cyfrowypolsat.pl

@zz: Ależ to jest banalnie proste. Midek robiz Legii produkt celebrycko podobny. Czyli nie ważne, że niczego sobą nie reprezentuje jako druzyna, ważne żeby się o niej mówiło. W następnym sezonie nasze wkłady wybiegając na boisko będą przypadkowo mieć w rękach jakieś szampony albo środki do czyszczenia kibla. W kolejnym kroku kazdy piłkarz będzie zobligowany kontraktem do przyadkowego pojawienia się przed kamerą, albo opublikowania na Insta czegokolwiek o jakimś gównianym produkcie. Taka to jest wizja rozwoju Legii wg Miodka

odpowiedz
xxx - 04.02.2021 / 18:23, *.vectranet.pl

ale wy się spuszczacie czy będzie czy nie będzie w klubie?
wiadomo że trafi do legi na wypożyczenie
klub go do nas wypożyczy i bedzie mu płacił 50% pensji
tyle w temacie

odpowiedz
Mietek - 04.02.2021 / 18:06, *.plus.pl

Miodek zawsze był człowiekiem Kulczyka i wykonuje zaplanowaną akcję jakim jest plan , aby doprowadzić Legię na skraj bankructwa. Ostani gasi światło .

odpowiedz
bat@wp.pl - 04.02.2021 / 16:08, *.orange.pl

Patrząc racjonalnie skład Legii musi być w najbliższym czasie uzupełniony co najmniej o trzy nazwiska do grania - od razu. Inaczej mistrzostwo zagrożone.
Grosik jest od razu do grania, jego zalety są znane, a negocjacje, cóż zostawcie je specjalistom.
Coś jest na rzeczy, skoro podjął rozmowy. Są różne wabiki, jeżeli jakiś klub chce kogoś, to znajdzie środki. Czy słyszeliście o odłożonych płatnościach transferowych, o korzyściach z przyszłych transferów. Łatwiej się odbić grając w klubie, bądź w pucharach, lub w kadrze niż siedzieć na ławce, tylko z menago, które śle oferty w przestrzeń. Grosik jest na poważnym zakręcie kariery (kolejnym) i z racji wieku i możliwości, musi uważać, żeby nie wypaść z obiegu transferowego. A dla Legii też - lepszy rydz niż nic.

odpowiedz
filand - 04.02.2021 / 19:21, *.inetia.pl

@bat@wp.pl:
Tymczasem Nikodem Niski wypożyczony do Chrobry Głogów....szkoda...

odpowiedz
Mioduch myśli o sprzedaży Legii? - 04.02.2021 / 14:39, *.chello.pl

https://www.meczyki.pl/newsy/dariusz-mioduski-sprzeda-legie-warszawa-wlasciciel-ustalil-cene-i-jest-otwarty-na-propozycje-nasz-news/159851-n

odpowiedz
Quick - 04.02.2021 / 15:06, *.tpnet.pl

@Mioduch myśli o sprzedaży Legii?:

Będzie bardzo ciężko znaleźć chętnego na kupno tak zadłużonego klubu.

odpowiedz
Wolfik - 04.02.2021 / 16:21, *.mm.pl

@Mioduch myśli o sprzedaży Legii?: Taaa.... meczyki pl. Zaiste kompendium wiedzy z zakresu polityki Mioduskiego.

odpowiedz
speed - 04.02.2021 / 16:30, *.play-internet.pl

@Mioduch myśli o sprzedaży Legii?: Prędzej sam pójdzie na dno razem z klubem.Niestety.

odpowiedz
Tombo - 04.02.2021 / 14:15, *.centertel.pl

Wypożyczenie go to może być sensowne, doraźne, rozwiązanie dla Legii i dla zawodnika (jeśli tylko część pensji pokryje WBA). Choćby przyszedł na to półrocze - pograł, pomógł zdobyć MP, załapał się do Reprezentacji.

odpowiedz
ObserwatorTV - 04.02.2021 / 13:59, *.103.2

Ciekawe o ile wzrośnie zadłużenie klubu po tym transferze. Chyba że wpadnie dofinansowanie z PZPN, przecież ten transfer realizowany jest dla dobra reprezentacji. Śmiało można stwierdzić że DM niesie pomoc na czas Euro.

odpowiedz
Malinka - 04.02.2021 / 13:52, *.tpnet.pl

Oglądam mecze WBA i nie dziwota że chcą się Grosika pozbyć ,słaby i jeszcze raz slaby ale tak naprawdę to nie zrezygnuje z takiej kasy u anglików i będzie nie dla turków i innych ..

odpowiedz
Jim - 04.02.2021 / 12:58, *.play-internet.pl

Jutro Grosik na testach

odpowiedz
Eryk - 04.02.2021 / 11:44, *.chello.pl



Ten zawodnik nie jest potrzebny za taka kasą !!!

Następny co będzie czekał na wypłate ,a klub w długach.

odpowiedz
Piter - 04.02.2021 / 11:31, *.centertel.pl

Nie znajo tego, ze 'Nie dla psa kielbasa" ???

odpowiedz
Ehmehme - 04.02.2021 / 11:25, *.107.192

Odrzucił oferty z Nottinghamu, Schalke i Alanyasporu i przeszedł do rozmów z Legią, jego manago Jerzy Kopiec nawet wrzucił fotkę z przed stadionu Legii, ale musiałby dostać rekordowy kontrakt w ekstraklasie, tak więc albo przyjdzie i piękny Lolo wyskoczy z butów a Grosicki wydoi Legię z ostatniego grosza albo sezon zakończy w roli widza w swoim obecnym klubie.

odpowiedz
Der - 04.02.2021 / 09:00, *.tpnet.pl

Czekamy

odpowiedz
kot - 04.02.2021 / 08:27, *.chello.pl

Kucharski na kolanach, może ubłaga. Grosicki jednak nie dla Legii

odpowiedz
Adam - 03.02.2021 / 21:49, *.chello.pl

Żeby było jak z Borucem? Żeby nie było, uwielbiam typa, ale jego poziom nie uzasadnia tak wysokiej pensji. Tutaj też, Grosik pewnie miałby duże wymagania, również na zasadzie 'za nazwisko'. Coś jak podbijanie ceny butów tylko dlatego, że mają trzy paski z boku. Gdybyśmy mieli jakiś skauting (nawet nie mówię, że dobry, po prostu jakikolwiek) jestem przekonany, że dałoby się wyciągnąć młodszych i tańszych zawodników na podobnym poziomie, którzy nie liczyliby sobie kominów płacowych, za to jak się nazywają.

odpowiedz
filand - 03.02.2021 / 21:07, *.t-mobile.pl

Po co ?

odpowiedz
Legion - 03.02.2021 / 20:58, *.chello.pl

Kasyna , Polmos i burdele !!!

p.s.
Panie Prezes , a kiedy wreszcie pokaże pan , że ma jaja i wyśle cały pierwszy skład do rezerw a siebie "w kosmos". Ile meczy można się opier...ać i udawać grę? Każdy prawdziwy szef już dawno by tek zrobił. Jak pan może rano patrzeć w lustro i ludziom w oczy ? Oszukuje pan wszystkich - i kibiców i sponsorów i siebie samego. TOTALNA AMATORKA. Czego ja doczekałem.

P.S.2 Moja rada : WSZYSCY WON !!!!!

odpowiedz
lol - 03.02.2021 / 20:53, *.amazonaws.com

Grosik nie przyjdzie do Legii. Tu nie ma kasy.

odpowiedz
Cookarsky - 03.02.2021 / 20:30, *.inetia.pl

Za młody.Grosik po 40-ce będzie do wzięcia za darmo!

odpowiedz
waw - 03.02.2021 / 19:17, *.chello.pl

Miodek to jakis dziwny .....co by nie napisac cos brzydkiego.......... brak slow jakich kolwiek

odpowiedz
zaba285 - 03.02.2021 / 18:32, *.116.118

już chyba od 3 lat ciągle to samo :) wyjdzie jak zawsze

odpowiedz
Rdzenny - 03.02.2021 / 18:04, *.plus.pl

Grosicki to juz cień pilkarza lepiej sprowadzic jakiegis mlodego ...

odpowiedz
Adam - 03.02.2021 / 22:01, *.chello.pl

@Rdzenny: Ale to będzie magnes na kibi... a nie, zaraz.

odpowiedz
Rdzenny - 04.02.2021 / 12:58, *.plus.pl

@Adam: Adamie tylko na jakiego pokroju kibicow ?

odpowiedz
Adam - 05.02.2021 / 18:18, *.chello.pl

@Rdzenny: Tak zupełnie szczerze? Myślę, że tzw. pikników. Podejrzewam, że to mogłoby zachęcić ludzi, którzy średnio interesują się piłką (albo niby się interesują, ale na mecze nie chodzą nigdy) bo 'to Grosik', 'to reprezentant' itd.

odpowiedz
155 - 03.02.2021 / 18:03, *.orange.pl

Widzę ,że NadPrezes chce teraz dofinansować kasyna....

odpowiedz
Dziekuje. - 03.02.2021 / 17:27, *.chello.pl


Nie dla plac kominowych w Legii.

odpowiedz
Jaroo - 03.02.2021 / 17:15, *.cdn77.com

Do wszystkich ktorzy tak bardzo chca u nas Grosika. !!! :
Czy Pamietacie jak gral w innych klubach i jak w wywiadach cwaniakowal na temat Legii? To jak nie to prosze sobie przypomniec.
Ja jako kibic Legii nie za bardzo chce kogos takiego w Naszej druzynie.
Nawet inni ktorym daleko bylo 'sercem' do Legii jak odchodzili z naszego klubu to wypowiadali sie albo dyplomatycznie albo madrze ( przyklad choxcby kilku z naszych ktorzy odchodzili do Widzewa,nawet Jurek Podbrozny )
Takze przemyslcie swoje zachcianki czy Chcecie Grosika a wiadomo,ze on do nas z milosci nie przyjdzie tylko po wyplate ? ;)

odpowiedz
Adam - 03.02.2021 / 22:00, *.chello.pl

@Jaroo: A jakieś źródło byłbyś uprzejmy podać? Nawet po prostu przybliżone daty wywiadów (np. który sezon). Takie coś każdy może napisać, ale rzadko kiedy pojawiają się jakieś 'dowody'.
No i nie sądzę, żeby ktokolwiek się oszukiwał, że on by tu przyszedł z serca. Kto był ostatnim zawodnikiem, który do nas przyszedł, o którym można by coś takiego powiedzieć? W ostatnich 10 latach chyba tylko chłopaki z akademii.

odpowiedz
Jaroo - 17.02.2021 / 13:31, *.zare.com

@Adam: Witam.tak bylo jak Gral chocby w Jagiellonii po meczach bezposrednich z NAMI,nie wiem gdzie to znalesc ale dokladnie pamietam ( ogladam mecze Legii regularnie w tv i na stadionie),GRosik Cwaniakowal,Kuciak to samo,Popatrz taki Rocki ktory przyszedl do nas wiadoko Skad zawsze sie wypowiadal delikatnie nawet jak od nas odszedl a jak wiadomo w Legii kariery nie zrobil,wiec Ty jako kibic chcialbys takiego pilkarza? sportowo byloby super ale czy to tylko o to chodzi ? ;)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 03.02.2021 / 17:07, *.amazonaws.com

Grosik postaw sprawe jasno...zgodzisz sie jeśli #kucharskiout odejdźie z Legii,tak pomożesz sobie,klubowi i nam kibicom,daaaaawaj!Groooosik!

odpowiedz
Adam - 03.02.2021 / 22:32, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia : Czy naprawdę wierzysz w to co piszesz?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 04.02.2021 / 01:43, *.amazonaws.com

@Adam: Wiara czyni cuda✨⚽️✨

odpowiedz
Rozbawiony - 04.02.2021 / 05:09, *.centertel.pl

@Cult⚽️Legia: hehe dobry wariat z Ciebie mordeczko ;)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 04.02.2021 / 14:34, *.252.69

@Rozbawiony: Wariat na punkcie Legii!

odpowiedz
Olomanolo - 03.02.2021 / 14:41, *.play-internet.pl

Powiem tak :Grosik w chwili obecnej lepszy będzie od Valencji -a chcąc zagrać w reprezentacji to musi się postarać i zacząć grać -z (L)egijnym pozdrowieniem .

odpowiedz
Real deal - 03.02.2021 / 13:38, *.virginm.net

Jak dla mnie szkoda kasy.Musialby strzelic z 8 goli I miec jeszcze z 8 asyst- to moze.Pewnie kontrakt w granicach Boruca ,albo I lepszy.Niech poszukaja lepiej w 2 ligach zachodnich napewno by kogos mlodszego I pewniejszego by znalezli.Ale jak przyjdzie ,chociaz watpie,to powodzenia.

odpowiedz
II Liga Scout - 03.02.2021 / 16:02, *.orange.pl

@Real deal: do wziecia ze Stali Rzeszow bylby pewnie Rafal Maciejewski, gosciu byl niezlym wiatrem na skrzydle w Świcie i chyba 2 miejsce w tabeli strzelców miał, 25 lat więc jeszcze trochę pobiega.

odpowiedz
Dziadek - 03.02.2021 / 13:16, *.net.pl

hahahaha... Zarabia 4,5mln złotych za rundę i Pudel Mu zapłaci.... A jeśli myślicie, że zrzeknie się jakiś 4 mln złotych za granie w "wielkiej" Legii to chyba macie niepokolei w głowach! No ale pomarzcie sobie jeszcze. Dla Pudla ważne, że coś o Legii znowu mówią :-)

odpowiedz
singspiel - 03.02.2021 / 13:21, *.atman.pl

@Dziadek: już nie zarabia, bo na wylocie z WBA. Czyli teraz zarabia 0. A jak chce grać w kadrze, to musi gdzieś kopać

odpowiedz
JACUNHO - 03.02.2021 / 13:54, *.centertel.pl

@singspiel:
Otóż to. A jak nie będzie chciał to niech do Wieczystej idzie, tam już niektórzy czekają

odpowiedz
asas - 03.02.2021 / 14:31, *.zicom.pl

@singspiel: ale kase ma płaconą przecież do konca kontraktu

odpowiedz
Lol - 03.02.2021 / 13:04, *.t-mobile.pl

Legia miała być potęga w Polsce a jeszcze z rok i będziemy grali w grupie spadkowej.

odpowiedz
Marce(L) - 03.02.2021 / 13:02, *.lsas.aero

... jaja sobie robią ... 33 lata na karku, potwierdzą Grosika na koniec lutego zacznie wchodzić jako zmiennik w połowie marca pogra kilka razy w kwietniu, a w maju wolne i przygotowania do euro....ja pier... super ruch

odpowiedz
WOLA - 03.02.2021 / 12:36, *.tpnet.pl

Spoko pieniądz ten Grosik zarabia za siedzenie na ławie.

odpowiedz
(L)eo - 03.02.2021 / 11:03, *.t-mobile.pl

A nasz niedoszły zawodnik Marco "nie przeszedł testów medycznych" Jankovic właśnie podpisal kontrakt z Beitarem Jerozolima:D Ale tu wałki idą,masakra xD

odpowiedz
Kuba. - 03.02.2021 / 09:24, *.chello.pl


Lepiej chorym dzieciom dać, niż place kominowe uskuteczniać.
Zdecydowanie jestem na nie,zdrowy rozsądek powinien być na pierwszym miejscu.

odpowiedz
matrix - 03.02.2021 / 12:20, *.chello.pl

@Kuba.: Ty tak na serio? Powiedz to zachodnim klubom.

odpowiedz
Jsk - 05.02.2021 / 18:57, *.plus.pl

@Kuba.: chyba kominy placowe :)

odpowiedz
grzesiek - 03.02.2021 / 08:43, *.centertel.pl

Nie udana plotka transferowa. Kazdy wie ze Grosik mialby gdzies ten burdel.

odpowiedz
Matematyka - 03.02.2021 / 08:10, *.play-internet.pl

Nawet trzech grosików nie pomoże.Dawaj Grosik do Pogoni tam będzie LM

odpowiedz
Mp - 03.02.2021 / 10:40, *.centertel.pl

@Matematyka: ????????????????

odpowiedz
Jas - 03.02.2021 / 16:53, *.play-internet.pl

@Mp: coś taki zdziwiony, oby legia w tym sezonie znalazła się w top 5. Mistrzem będzie Pogoń. Po najbliższej kolejce 5 pkt przewagi nad Legia. Nawet Grosik czy sam Krzynowek wam nie pomoże.

odpowiedz
OLaf - 03.02.2021 / 06:53, *.tpnet.pl

Wystarczy że Grosik zadzwoni do Boruca i zapyta o sytuację w klubie, ten mu raczej nic dobrego nie powie no oprócz darmowych wczasów w Dubaju to nic Boruca dobrego w Legii nie spotkało...

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 03.02.2021 / 09:14, *.play-internet.pl

@OLaf: menago Grosika w Warszawie.

odpowiedz
max - 03.02.2021 / 09:26, *.interkonekt.pl

@OLaf: A co Boruc dał Legii? same złe wybicia noga w pole....

odpowiedz
L - 03.02.2021 / 11:03, *.tpnet.pl

@max: Masę świetnych interwencji o których mogliśmy pomarzyć rok temu kiedy bronił nasz "as" Radzio Majecki. Swoją drogą Radek się nieźle odbił od zachodniej piłki....

odpowiedz
Piastów - 03.02.2021 / 11:33, *.plus.pl

@L: Ty sobie chyba żarty robisz? Masę interwencji. Co mecz to jakiś klops i to nie jeden. Dobrze, że nie zawsze to się kończy stracona bramka.

odpowiedz
MatWij - 03.02.2021 / 03:46, *.orange.pl

A kto za Jędrzejczyka i Wieteskę?! Kucharski jest równie żenujący co niejaki prezes miodousty. Trafił swój na swego.

odpowiedz
Snuff - 03.02.2021 / 00:01, *.t-mobile.pl

Tytuł art. trafnyw 100 % Na celowniku Legii dobre sobie . Legia ma tak rozregulowany celownik , że nikogo nie może trafić , a już na pewno nie do bramki najsłabszej drużyny w Ekstraklasie. Żenada i wstyd.

odpowiedz
Michal - 03.02.2021 / 06:00, *.196.161

@Snuff: nic dodac nic ujac

odpowiedz
PolgoL - 02.02.2021 / 23:58, *.as9105.com

Panie M. To co czytam o transferach w Legii to nigdzie więcej nie mam szans znaleźć, czyli transferów brak, a jak się uda to weźmiemy Kamila niech wraca do ojczyzny... Żałosny Panie pan jest, Widzew sobie kup i go spuszczaj na dno, to chociaż wtedy tyle dobrego zrobisz dla nas kibiców (L)

odpowiedz
TomTomTom - 03.02.2021 / 00:23, *.plus.pl

@PolgoL: Lepiej sie tego ująć nie da

odpowiedz
Euro - 02.02.2021 / 23:07, *.chello.pl

2.3mln E

odpowiedz
(L)eo - 02.02.2021 / 22:49, *.t-mobile.pl

Podobno rozmowy są bardzo zaawansowane,Grosik chce w CH*j hajsu,a Legia w CH*j hajsu nie ma:D

odpowiedz
(L)uki - 03.02.2021 / 12:44, *.25.60

@(L)eo: czyli typowy transfer 50/50 :)

odpowiedz
Wolfik - 02.02.2021 / 21:25, *.mm.pl

Normalnie taki news potraktowałbym jako wczesny prima aprilis.

Jest jednak jedno ale... zmienił się trener reprezentacji co oznacza, że nikt kto nie będzie grał regularnie na Euro nie ma szans jechać. Pytanie tylko czy Grosickiemu na tym zależy? Bo jego ewentualny powrót do polski musi oznaczać duuuuże zejście z apanaży (zgadzam się z Kolegą Mrok, musiałoby to być w granicach -80%). Ale w sumie to jedna runda więc....nie jest nic przesadzone.

odpowiedz
Wolfik: - 02.02.2021 / 21:35, *.mm.pl

@Wolfik: Polski oczywiście.....

odpowiedz
zDo(L)ny - 02.02.2021 / 22:10, *.chello.pl

@Wolfik:
Może zejść z zarobków, żeby potem zarobić jeszcze więcej... Gdyby w ekstraklasie nastukał dobre liczy (co nie powinno być trudne) , zaliczył dobre mistrzostwa (grając regularnie i będąc najlepszym zawodnikiem ligi zwróci uwagę selekcjonera) to po Euro pójdzie do Arabii czy gdzieś, gdzie dopiero zarobi.

odpowiedz
SzB - 03.02.2021 / 09:25, *.play-internet.pl

@Wolfik:
Powiedzmy sobie szczerze, dla Grosika to piłkarskie ostatki, być może ostatnia duża impreza. Nie zdziwie się jeśli faktycznie do nas trafi na zapewne krótki okres czasu. Dla miodka kolejna akcja PRowa po Borucu. Ciekawe tylko czy Kamil zaciśnie zęby i zejdzie z pensji. Wśród tej zgrai jego przyjście było by na plus.

odpowiedz
Rocco - 02.02.2021 / 21:20, *.chello.pl

Miodek nie brać go bo jeszcze przejdzie testy medyczne i będzie problem

odpowiedz
:) - 02.02.2021 / 20:59, *.chello.pl

Prosimy więcej takich artykułów, przynajmniej można się pośmiać

odpowiedz
Pusieczka - 02.02.2021 / 20:42, *.vectranet.pl

A za chwile tytuł: Grosicki nie dla Legii

odpowiedz
Bu"L"i - 02.02.2021 / 19:47, *.inetia.pl

Myślałem, że tam płacą w funtach....

odpowiedz
WIDZ - 02.02.2021 / 20:21, *.chello.pl

@Bu: Tak, ale on wymienia w PKO na euro.

odpowiedz
Elquatro - 02.02.2021 / 20:55, *.chello.pl

@WIDZ: hehe dobre

odpowiedz
Hugon - 02.02.2021 / 22:51, *.vectranet.pl

@Bu: czytaj gimbasie ze zrozumieniem.

odpowiedz
tekken (L) - 02.02.2021 / 19:28, *.chello.pl

Ciekawie byłoby, ale nie wiem czy to realne.

odpowiedz
xaxa123 - 02.02.2021 / 19:01, *.114.196

za 400 tys juro plus podpis 250 tys juro na 2 lata mozna brac. inaczej niech spada.

odpowiedz
Singspiel - 02.02.2021 / 19:06, *.plus.pl

@xaxa123: problem z czytaniem? Grosik za darmo, bo WBA chce sie go pozbyć, by oszczedzic kasę

odpowiedz
Tomasz - 02.02.2021 / 22:57, *.plus.pl

@Singspiel: ale za podpis pewnie zainkasuje swoje

odpowiedz
Piotr - 02.02.2021 / 18:59, *.chello.pl

W WBA go nie chcą, bo po co im zawodnik który ma pary na 65 minut. Tam zasuwają po 90 minut i to co 3 -4 dni. W naszej ekstraklapie będzie błyszczał i znowu będą zachwyty że musi być w reprezentacji.
On powinien wrócić ale do jakiegoś beniaminka a nie drużyny z aspiracjami na LM

odpowiedz
Singspiel - 02.02.2021 / 19:07, *.plus.pl

@Piotr: akurat w tym klubie z zasuwaniem to jest spory problem

odpowiedz
kalosz - 02.02.2021 / 18:54, *.mm.pl

brac go...jkza darmo albo niech albion mu placi a w Legi bedzie grac:)

odpowiedz
legijne € - 02.02.2021 / 18:46, *.chello.pl

O wiele większe wrażenie na kibicach wywarłby dyr.ds.sport., gdyby tak ściągnął z USA Roberta Gadochę, oczywiście z historycznym pudełkiem po butach. Podejrzewam, że nawet puste trybuny zawyłyby z zachwytu.

odpowiedz
Lipa - 02.02.2021 / 18:32, *.chello.pl

Koleiny zbawca.

odpowiedz
@Redi - 02.02.2021 / 18:30, *.chello.pl

Odmrożą knajpy i hotele nie będzie miał czasu na trening.

odpowiedz
Zdzicho - 02.02.2021 / 18:29, *.tpnet.pl

Przyjdzie tylko wtedy jak nie dogada sie z olympiakosem a do dziwnej redakcji dodam, ze jak dałem ponad dwa tygodnie temu komentarz, ze grosik blisko klubu to usuneli moj komentarz. Niestety tym razem jest dalej od tego niz to bylo wtedy jak to pisałem

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 02.02.2021 / 18:10, *.amazonaws.com

#kucharskiout chce uratować ciepłá posade,zciágajác Grosika ,Grosik sprawy i problemòw w Legii nie załatwi,a #kucharskiout I tak już skończony u kibicòw.

odpowiedz
Redi - 02.02.2021 / 18:06, *.centertel.pl

Warszawskie kasyna już zacierają ręce, Tomasz H. będzie miał od kogo pożyczać :D
Swoją drogą jak go chcą zatrudnić to niech Boruca do negocjacji wyznaczą :)

odpowiedz
Alex Bielany - 02.02.2021 / 18:06, *.centertel.pl

Ta.... za psi pędzel

odpowiedz
Me(L)o - 02.02.2021 / 18:00, *.kabel-deutschland.de

Przestańcie pisać brednie w Anglii koniec okienka Grosik odliczył już czas pisze że jutro czas na trening a Wy o tym że jest szansa na niego przecież nas nie stać na nic już napewno na jego wypłatę skoro nie dali rady Francuzi to jak My mu zapłacimy napewno...

odpowiedz
MARKUS od 51 lat LEGIA - 02.02.2021 / 18:59, *.t-mobile.pl

@Me(L)o: Koniec okienka oznacza, że nie może już nikt przyjść ale odejść do innej ligi może każdy. Ale głąby tu się wypowiadają...

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.02.2021 / 17:37, *.chello.pl

Pośmiewisko

odpowiedz
Sebo(L) - 02.02.2021 / 17:37, *.centertel.pl

Parę tygodni temu napisałem do "Grosika" na twitterze wiadomość "Turbo dawaj do Legii, nic po Tobie w WBA" no i kto wie, czy nie rozważył mojej propozycji ;) Gdyby wrócił było by git. Kamil zawsze daje z siebie wszystko, a Legia to klub w którym może się solidnie przygotować do Euro grając regularnie w lidze. W WBA był skończony. Nie pomogła mu nawet niedawna asysta przy bramce.

odpowiedz
Normalny człowiek - 02.02.2021 / 17:26, *.t-mobile.pl

Wszyscy myślący znają zakończenie tej bajki

odpowiedz
R1958 - 02.02.2021 / 17:25, *.t-mobile.pl

Prezes robi z klubu przedsiębiorstwo handlowe, wozac się na marce Legia będzie sprzedawał co bardziej ogarnięte go młodzika, cel sportowy się nie liczy tylko kasa że sprzedarzy do kieszeni

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 02.02.2021 / 17:23, *.chello.pl

Jak będzie grał za grosze,to trzeba brać.

odpowiedz
Sig - 02.02.2021 / 19:34, *.chello.pl

@Fan.Grotyńskiego: ale gdzie on ma grać za grosze? Stawki w Gromadzie są wyższe.

odpowiedz
Semper Fi - 02.02.2021 / 17:18, *.112.19

Zajebiscie.
Dawaj Kamil do Nas, kur a rozj emy ta lige...
Pytanie do ogarnietych?
Albo do redakcji?
Od kiedy krążą pogloski o rzekomym zadluzeniu Legii?
Ile w tym prawdy?
Czy moge liczyc na rzetelne informacje na ten temat?
Prosze redakcje o pomoc...

odpowiedz
Andrzej Krzywanoga - 02.02.2021 / 17:15, *.chello.pl

Pudel źle prowadzi to wszystko. Zgred ściąga emerytów do klubu a pod nosem za darmo ma pełno utalentowanych chłopaków którzy chcą grać i dawać rezultaty. Grochu się skończył i wątpię żeby był taki dobry jak kiedyś, oczywiście życzę mu jak najlepszej formy i zdobywanie sukcesów w piłce. Ale nie ma co się oszukiwać , on sam wie że do stołecznego klubu nie pójdzie. A co do trenera Michniewicza , jest on dobrym trenerem i zawsze go chwaliłem ale po meczu z benjaminkiem Podbeskidzkim odczuwam wielką złość na niego za ten pomysł z Hołownią i taktyką meczową. Rozgrywanie od bramki modne ale co z tego jak nie ma komu tej piłki pociągnąć dalej ;) Takie moje zdanie na temat Pozdrawiam

odpowiedz
:) - 02.02.2021 / 17:34, *.chello.pl

@Andrzej Krzywanoga: benjaminkiem xd

odpowiedz
Arek - 02.02.2021 / 18:45, *.tpnet.pl

@Andrzej Krzywanoga: a co Ty się Hołowni czepiasz? On w tym syfie to najlepszy był. A przecież grał nie na swojej pozycji.

odpowiedz
R1958 - 02.02.2021 / 17:15, *.t-mobile.pl

Szukają bóg wie gdzie a w Polsce grają bardzo zdolni chlopacy z Warszawy i okolic co to niby do Legii się nie nadają, podobnie jak kiedyś Lewandowski.

odpowiedz
dejne3 - 05.02.2021 / 08:27, *.plus.pl

@R1958: Jest ich wielu ,ale nikt nikogo nie zatrudni, jak sam na tym nie skorzysta, czyli nic innego jak przy najmniej kilka osób na tym nie zarobi.Ilu juz takich było co nie grali za młodego w Legiix

odpowiedz
alach jebbar - 02.02.2021 / 17:14, *.net.pl

czy tych ludzi w tym klubie to już dokumentnie pojechało na łeb , nie stać nas nawet na kontrakt dla jendzejczyka a oni grosickiego zatrudnią hahah

odpowiedz
Rado - 02.02.2021 / 17:06, *.play-internet.pl

No tu na pewno się odbuduje przed euro... buahahahaha

odpowiedz
Szymon - 02.02.2021 / 16:59, *.chello.pl

Jedno wielkie g...... z tego będzie. Pudel to bankrut i tyle. Najlepiej jakby udziały sprzedał. On po prostu nie ma pomysłu na prowadzenie klubu piłkarskiego, jest na to za głupi i tyle w temacie. Jedna wielka prowizorka, która trwa od lat. Nikt nic nie wie, piłkarze nie wiedzą co z ich kontraktami, wzmocnień nie będzie i coroczny eurowpier....... od potęg gruzińskich, luksemburskich itp. Moje motto to PUDEL WON

odpowiedz
Stifman - 02.02.2021 / 16:59, *.inetia.pl

Dno i kompromitacja na najwyższym szczeblu zero transferów, skauting z dupy. Jeszcze jeden taki mecz jak w niedzielę i można zapomnieć o mistrzostwie jak już nie jest za późno, następny meczu z medalikami nie wróży nic dobrego
Boguś come back Miodulski out

odpowiedz
PO CHU...????? - 02.02.2021 / 16:31, *.tpnet.pl

Ani on w naszym zasięgu ani nie zbawi nas sportowo. Mioduski konsekwentnie co sezon pokazuje kibicom Legii że zawsze może być gorzej niż było. Jedyne na czym się skupia to marketing i pijar(dla przykładu na wiosnę najpierw zwalnia po cichu 50 ludzi z klubu a później robi wielką i nagłośnioną akcję charytatywną pomagania starszym ludziom). A piłkarsko jest taka tragedia jakiej nie było od dawna. To tez ma byc pewnie taki zabieg żeby pokazać jacy to my jesteśmy wielcy gracze na rynku transferowym a Grosicki nawet poważnie na oferty z Legii nie patrzy. MIODUSKI OUT I ZABIERAJ TYCH SWOICH KORPO PAJACY Z TEGO KLUBU!!!!

odpowiedz
Olo - 02.02.2021 / 16:48, *.200.230

@PO CHU...?????: To kto Nas zbawi. Niektórym juz się ostro w du... poj.......

odpowiedz
Pazie - 02.02.2021 / 16:27, *.t-mobile.pl

Wam to ku...nic i nikt nie pasuje !! Kup klub jeden z drugim i pokaż jakie gwiazdy ściągniesz

odpowiedz
dziad kudłaty - 02.02.2021 / 16:51, *.net.pl

@Leśny Dziadek: już biorę :)

odpowiedz
Mrok - 02.02.2021 / 17:23, *.chello.pl

Pazie - na razie

odpowiedz
AAA - 02.02.2021 / 16:26, *.chello.pl

Po tapecie Kucharski teraz bierze na celownik.Drżyjcie ....

odpowiedz
Mrok - 02.02.2021 / 16:24, *.chello.pl

Grosik ma 33 lata, zarabia tyle, że musiałby zejść jakieś 80% aby Ebenezer Scrooge z Legii go zatrudnił. Na dalszą karierę specjalnego potencjału zatem nie ma, wiec nie oszukujmy się. Na jego miejscu wszyscy pojechaliby zarobić przed nieuchronną emeryturą w ciepłym Dubaju.

Temat jest rozdmuchany pewnie tylko po to aby przysypać wczorajszą transferową wtopę "mistrza transferów" i jego trzech nazwisk na tapecie . G... z tego b...

odpowiedz
MARKUS - 02.02.2021 / 16:18, *.t-mobile.pl

Wątpię w to nie dojdą do porozumienia , to tylko mydlenie oczu , to jest latanie dziury , a nie budowa zespołu

odpowiedz
Hiszpan - 02.02.2021 / 16:14, *.play-internet.pl

Celownik Legii ma tylko jeden wybór - cel SZROT pal.

odpowiedz
atmosferic - 02.02.2021 / 16:25, *.orange.pl

@Hiszpan: jak dla mnie nie ma lepszego skrzydlowego w eklapie niz grosicki.

odpowiedz
kolumbus blu dżakets - 02.02.2021 / 16:10, *.vectranet.pl

Przydałby się i to bardzo.Grosik to Grosik.Wciąż duża dynamika i wielkie doświadczenie tylko czy to jest w ogóle realne? Podobno transfery lubią ciszę więc raczej wątpię.

odpowiedz
antek - 02.02.2021 / 15:50, *.centertel.pl

To są żarty następny za 200 tys za miesiąc emeryt

odpowiedz
oLaf - 02.02.2021 / 15:38, *.vectranet.pl

a po co nam były pijak i hazardzista przed emeryturą????

Legia potrzebuje zdolnych , perspektywicznych 18-23 latków żeby ich wypromować a potem sprzedać (kasa, Misiu, kasa ; (

Grosik (jak sama nazwa wskazuje ; )) i tak wybierze coś co daje więcej grosza, pewnie Arabów : O

odpowiedz
1909 - 02.02.2021 / 15:37, *.plus.pl

Bierzemy Miekiszona na rok i za pół roku go sprzedajemy do Wieczystej pa miłej lektury

odpowiedz
word!up - 02.02.2021 / 15:23, *.net.pl

Mioduski i spółka powinni otworzyć skup złomu . To są mistrzowie w kupowaniu szrotu.

odpowiedz
Maniek - 02.02.2021 / 16:09, *.centertel.pl

@word!up: Dopiero by było "Najlepszy szrot w Warszawie". Może by się prezes odkuł?

odpowiedz
Gość niedzielny - 02.02.2021 / 16:57, *.centertel.pl

@word!up: Ej ja sobie wypraszam ????prowadzę skup złomu i mam najlepszy towar w mieście A takie odpady to utylizuje w Mpo ????

odpowiedz
S3 - 02.02.2021 / 15:22, *.centertel.pl

Nawet jakby to prawda to placzkom na Tym forum I tak będzie mało. Pewnie dopiero w temacie Lewandowskiego byłalby jakaś szansa żeby wszyscy byli zadowoleni chociaż nie wiadomo że o wtedy mógłby być komentarze w stylu " co nam po lewym jak z 10 amatorami gra " ;)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.02.2021 / 15:30, *.orange.pl

@S3: Ale z ciebie psotnik, Kwiatkosiu...

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 02.02.2021 / 15:21, *.chello.pl

Bla bla bla, a za dwa dni "Grosicki" nie dla Legii. Panie prezesie transferów, transferów...czy nie ma naprawdę kogoś młodego, perspektywicznego, już nie mówię w Polsce, ale Brazylia czy Ghana np.

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.02.2021 / 16:14, *.vectranet.pl

@Karo(L) 1981: już testowaliśmy Sulleya, Shapiro-Tomsona, Iloskiego... Był jeszcze jakiś Hiszpan, teraz też mamy jakiegoś Lionela... Nawet jak kupili czołowego napastnika 3 ligi (Warchoł) to też dostał 1 szanse w eklasie, strzelił 1 bramkę i w nagrodę olali temat... Ja już od Prezesa i Dyrektora NICZEGO nie oczekuje, po co sie denerwować....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.02.2021 / 15:09, *.com.pl

Legia pomogła Grosickiemu i mając na uwadze jego zdrowie nawet na nim specjalnie nie zarobiła, choć powinna. Ale on nigdy nie był z Legią związany, więc pewnie rozmowy rozbiją się o pieniądze.

odpowiedz
Gruby` - 02.02.2021 / 15:07, *.plus.pl

hahahahahaha xDDDDD

Chociaż Najlepszy na świecie Prezes i Najlepszy na Świecie DErektor z pomocą NAJNOWSZEJ aparatury Legia Trening Senter stwierdzą, że ma tarczycę kolan i w ogóle to jednak słaby jest

odpowiedz
lob - 02.02.2021 / 15:06, *.chello.pl

Bujdy na resorach.........jak już by miał gdzieś grać w Polsce to tylko w Pogoni Sz. Rok temu tak mówił w wywiadzie.............A tak po za tym z czego bankrut miał by mu zapłacić za podpis o pensji nie wspominając............Pewnie wyląduję gdzieś w Grecji lub w Turcji...........

odpowiedz
Ja1916 - 02.02.2021 / 15:02, *.vectranet.pl

Nasz scouting to dno dna. Do znalezienia Kapustki, Boruca, Grosika itp nie potrzeba żadnego skautingu, więc za co oni kasę biora? Za znalezienie jednego piłkarza, ktory do niczego się nie nadawał i nawet testow nie przeszedł? Zamknąć caly ten pion bo i tak się do nieczego nie przydaje, a tylko kasa leci.

odpowiedz
Rytm - 02.02.2021 / 14:55, *.atman.pl

Już to widzę. Temat zastępczy rzucony, aby przykryć nieudolność Mioduskiego i Kucharskiego.
On tam w 2-3 miesiące ma tyle, ile miałby w Legii przez rok.

odpowiedz
Maniek - 02.02.2021 / 14:54, *.centertel.pl

Było podane że, że na tapecie (chyba), mają być 3 nazwiska. Jeden odpadł a pozostała 2? Zmieniło się cuś?

odpowiedz
Filip - 02.02.2021 / 18:29, *.orange.pl

@Maniek:

1. Mendoza -
2. Osher Davida -
3. Jankovic -
4. Grosicki +-


Grosicki nawet jako 4 nazwisko :D. Kucharski nawet sie nie spodziewal tylu nieudanych transferow xD

Za dwa dni mozna do listy dopisac

5.Ziljkić +-

odpowiedz
Pójde boso - 02.02.2021 / 14:53, *.cyfrowypolsat.pl

Desperacji chyba notes dyrektorowi sportowemu zaginoł albo mu zwineli skoro chca Grosickiego kabaretu ciąg dalszy w Legii.

odpowiedz
L - 02.02.2021 / 14:44, *.tpnet.pl

Po pierwsze marnujemy czas na gościa który ewentualnie mógłby przyjść tylko na pół roku. Po drugie nie zapłacimy mu takiego hajsu jak w Anglii. Po trzecie on sam nie chce do nas. Po czwarte ma 32 lata i sił tylko na jedną połowę. Po piąte wychodzi na to że jakby kuchy został te 2 lata temu to teraz nie byłoby problemu braku skrzydłowego...

odpowiedz
Herman Brudner - 02.02.2021 / 17:06, *.lukman.pl

@L: 32 lata to dla ciebie siły tylko na pierwszą połowę?! Zamiast pitolić takie głupoty na klawiaturze sprawdź jego minuty z ostatnich meczy reprezentacji. Lewandowski też ma 32 lata!

odpowiedz
Wilk - 02.02.2021 / 19:35, *.virginm.net

@Herman Brudner: meczy to owca hahahaha meczów

odpowiedz
L - 03.02.2021 / 01:11, *.tpnet.pl

@Herman Brudner: Widziałem jak gra i nie ma siły po 60 minutach. Lewy to najlepszy piłkarz na świecie w tym momencie wiec o czym ty "pitolisz"?

odpowiedz
Mdread - 02.02.2021 / 14:36, *.co.uk

Nie uda sie. Grochu ma za dobrze na West bromie polski sklep pod nosem, piekarnia I zenon od czasu do czasu wpadnie.

odpowiedz
Juri - 02.02.2021 / 14:31, *.inetia.pl

Przyszłościowy grajek.

odpowiedz
Autor - 02.02.2021 / 14:26, *.235.158

Desperaci! To jeszcze Krychowiaka dawaj Dariusz!

odpowiedz
beniaminekPS - 02.02.2021 / 14:55, *.t-mobile.pl

@Autor : Krzynówka na drugie skrzydło i Żurawskiego do ataku.

odpowiedz
andreas - 02.02.2021 / 14:25, *.net.pl

Tak ma wyglądać budowanie Legii to raczej łatanie dziur na dziś a o europejskich pucharach zapomnijmy. W LTC wybudujmy szpital dla zawodników (np Lopez, Kante itd, itp) i przytułek dla wracających z zagranicy graczy taki Dom Pomocy Społecznej Piłkarzom .

odpowiedz
Obcy - 02.02.2021 / 14:24, *.t-mobile.pl

Chyba na tapecie Kucharskiego,a nie na celowniku.

odpowiedz
miko - 02.02.2021 / 14:18, *.t-mobile.pl

nie ten pułap finansowy, choć jest nadzieja ze względu na euro...przydałby się

odpowiedz
Kokosz - 02.02.2021 / 14:18, *.t-mobile.pl

Coś mi się wydaje, że warszawskie kasyna chętnie się dołożą

odpowiedz