REKLAMA

Janković znalazł nowy klub

Woytek

Niedoszły zawodnik Legii Warszawa Marko Janković, bardzo szybko znalazł nowego pracodawcę. 25-letni Czarnogórzec tydzień temu stawił się w Warszawie na testach medycznych z wynegocjowanym kontraktem, ale dwudniowe badania wypadły na tyle słabo, że stołeczny klub w poniedziałek zrezygnował z jego zatrudnienia.

Janković poradził z tą sytuacją bardzo szybko, bo już dwa dni później został oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Beitaru Jerozolima. Piłkarz podpisał 2,5-letni kontrakt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
Juri - 04.02.2021 / 17:31, *.inetia.pl

Joski się nie znają.

odpowiedz
bat@wp.pl - 04.02.2021 / 16:16, *.orange.pl

Uś!. Żydowski interes. Kupił, nie kupił - pohandlować można. Ktoś go jednak chciał, więc będzie dobrze miał. Zdarowia żełajem!

odpowiedz
Gibbons - 04.02.2021 / 13:18, *.chello.pl

Pan Darek niestety nie dysponował taką gotóweczką na tą chwilę(ten momencik) za pana Jankovicia

odpowiedz
Krzeszczu - 04.02.2021 / 13:12, *.tele2.se

Tak na powaznie to po kij ten news? Co mnie obchodda paralitycy ktorzy ”byli na celowniku” , klub ich nie chcial, a oni pozniej znalezli inny klub?
Cytujac Ferdka Kiepskiego: co to kogo göwno obchodzi?

odpowiedz
Wolfik - 04.02.2021 / 16:01, *.mm.pl

@Krzeszczu: Coś trzeba było napisać, a że nic ciekawszego się nie dzieje...

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.02.2021 / 20:47, *.255.243

@Krzeszczu: A ja się modlę aby w tym klubie odżył i napieprzał brameczki i aby na nas trafili w LE i aby nam władował ze dwie bramki.

odpowiedz
Wolfik - 04.02.2021 / 21:11, *.mm.pl

@Sobo(L)ew: W jakiej LE? Chłopie módl się żebyśmy wypłacalni byli....

odpowiedz
fantulipan - 04.02.2021 / 01:21, *.vectranet.pl

ale dobrze na tym wyszedł :)
chwilka w aucie i jest nad morzem śródziemnym
chilka w aucie i jest nad morzem czerwonym :)
do tego cieplutko przez cały rok... co dla kogoś z Czarnogóry jest czymś naturalnym :)
"całe życie wakacje" :) a w Warszawie ... pół roku zima... a jak się cieplej robi to jest 2 m-ce przerwy letniej :D

odpowiedz
matus007 - 03.02.2021 / 22:07, *.play-internet.pl

UFFF było BLISKO, dobrze że ktoś jeszcze myśli w tej Legii haha

odpowiedz
S3 - 03.02.2021 / 21:53, *.centertel.pl

Ludzie. Skoro nie przeszedł testów medycznych to powinniśmy się cieszyć że nie dołączył do zespołu jakiś przebieraniec. Jak ogłosili ten transfer to było źle, teraz źle bo ten szrot do nas nie dołączył. Nie rozumiem tego

odpowiedz
Sobo(L)ew - 03.02.2021 / 23:40, *.centertel.pl

@S3: to tylko i wyłącznie wymysł tych którzy chcieli by kibice tak myśleli. Prawda jest taka, że jak zobaczył jak grają to po prostu dał sobie na wstrzymanie, po co po przegranym meczu fala krytyki by miała spaść na niego.

odpowiedz
S3 - 04.02.2021 / 07:40, *.telkab.pl

@Sobo(L)ew: Ty Tak serio teraz?

odpowiedz
grzesiek - 04.02.2021 / 09:23, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew: 100 procent racji, manager zawodnika w ostatniej chwili poszedl pewnie po rozum do glowy i szepnal zawodnikowi ze tu bedzie mial zle warunki na rozwoj dalszej kariery no i efekt taki ze go w Legii nie zobaczymy. Kucharski myslal ze na renome Legii taki Jankovic sie skusi ale jednak to co sie dzieje obecnie w Legii odstrasza juz nawet pilkarzy jego pokroju.

odpowiedz
grzesiek - 04.02.2021 / 09:29, *.centertel.pl

@grzesiek: albo po prostu beitar zaproponowal lepsza stawke pilkarzowi i ten chetnie skorzystal hehehe a Legia dawno taka gołodupa nie była. Gdzie ta kasa z LM Panie Mioduski?

odpowiedz
raku01985 - 04.02.2021 / 10:02, *.play-internet.pl

@S3:
myślę, że frustracja bardziej wynika z faktu, że nie pozyskaliśmy jak na razie żadnego piłkarza, a nie samego Jankovicia

odpowiedz
(L) - 03.02.2021 / 21:21, *.mm.pl

Jankovic znalazł nowy klub, Legia nie znalazła nowego piłkarza

odpowiedz
lol - 03.02.2021 / 20:47, *.amazonaws.com

zadnych transferow nie bedzie - Legia nie ma kasy. No chyba ze przyjdzie ktos za darmo i za darmo bedzie gral.

odpowiedz
Zły - 03.02.2021 / 19:59, *.chello.pl

ogarnijcie wywiad jakiego udzielił po podpisaniu kontraktu,jest zdrowy ,w formie ,brak mu rytmu meczowego i jest zadowolony z miejsca do którego trafił,na temat Legii się nie chciał wypowiadać
Przecież to widać gołym okiem że był już wczesniej dogadany z żydkami a nas potraktował jako trampoline do wynegocjowania lepszych warunków,boli że nasi wielcy rozbią z kibiców debili i pokazuja im srodkowy palec,teraz nastanie tygodniowa cisza a potem kazdy machnie reka na transfery.Z tej maki chleba nie bedzie Loczku,ty wiesz że to juz koniec,ale nie chcesz sie z tym pogodzić...

odpowiedz
oLaf - 03.02.2021 / 22:51, *.vectranet.pl

@Zły: masz rajcę, przecież to niemożliwe że facet jeszcze w poniedziałek ma drugie testy w Legii a po 2-ch dniach podpisuje kontrakt w Izraelu! : O Nieładnie. Musiał być tam dogadany a u nas udawał że nie może szybciej biegać (na bieżni, wydolnościowe etc.).

odpowiedz
Ostatni sprawiedliwy - 03.02.2021 / 19:51, *.chello.pl

Ale trzeba być sadomaso żeby 4-5 rok z rzędu ,dalej to respektować,mówie do tych co atakuja hejterów,płaczków i maruderów,ok niektórzy tacy się już urodzili,ale ja podziwiam Was prawdziwych Kibiców co dalej (naiwnie) wierzą że będzie dobrze.Może jak wszyscy wyrazimy swoje niezadowolenie to góra zrozumie że już pozamiatane,bo ich projekt od kilku lat pikuje.Ja od czasu Miodka nie zobaczyłem żadnego sukcesu ani sportowego ani transferu,typu Nikolic czy Vadis,nie mówie o MP bo w tak słabej lidze to nie jest wyczyn.Dalej będę kibicem Legii ale bo 37 latach,zaczynam nabierać do tego wszystkiego dystansu bo szkoda zdrowia

odpowiedz
Adam - 03.02.2021 / 21:45, *.chello.pl

@Ostatni sprawiedliwy: Niestety, oceniam tylko to forum, wydaje się, że wciąż dla większości MP to najwyższa możliwa podnieta. Nie wiem jak można się cieszyć z wygrywania w tak nędznej, nierównej lidze kiedy równocześnie jest się wycieranym ośmieszanym przez pierwszego lepszego przeciwnika w kwalifikacjach do europucharów. Mistrzostwo powinno być traktowane przede wszystkim jako pierwszy etap kwalifikacji, a nie meta. To jak mentalność wujasa brzęczka, który zdawał się uważać, że już sam fakt kwalifikacji na Euro to sukces, a co będzie potem to tam już nieważne.

odpowiedz
S3 - 04.02.2021 / 07:45, *.telkab.pl

@Adam: A co byś chciał powiedzieć kibicom którzy tego mistrzostwa nigdy nie zdobyli bądź zdobywają go raz na kilka lat? Że ich pasja jest bez sensu? Że kibicuje się tylko takim klubom które zdobywają mistrza... A nie, wróć, takim które mistrza to formalność dopiero faza grupowa daje możliwość nie krytykowana klubu.. Kiedy Ty ostatni raz byłeś na stadionie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.02.2021 / 09:45, *.centertel.pl

@S3: Dlug wynosi 170 melonow, cyfra rosnie i bedzie rosla. To, czy ktos z tego powodu placze, czy sie smieje, nie ma zadnego znaczenia. Klub jest na skraju bankructwa, nikt juz nie udzieli pozyczki, bo zadluzenie jest tak duze, ze nie ma wiarygodnosci. Nie bedzie zadnego sponsora, bo nikt nie pozwoli na topienie pieniedzy i osmieszenie. Zaden rozsadny zawodnik tu nie przyjdzie, bo i w jakim celu? Zeby go skompromitowali? Niedlugo trzeba bedzie zaczac splacac zaciagniete dlugi na akademie, i inne zobowiazania. Wtedy zacznie sie robic jeszcze ,,ciekawiej,,. Chyba, ze wreszcie ktos zrezygnuje z tej 5 cio letniej kompromitacji, patologii i sprzeda klub czlowiekowi, ktory wreszcie zacznie budowac Legie, o jakiej marzymy wszyscy.

odpowiedz
Wolfik - 04.02.2021 / 16:04, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Istnieje jeszcze inna możliwość.... komuś potrzebne są koszty. Zapewne wiesz dokładnie co mam na myśli. Mioduskiemu można wiele zarzucić, ale nie skrajną głupotę...

odpowiedz
Hiszpan - 03.02.2021 / 19:14, *.telnaptelecom.pl

Po prostu Pudel zaproponował mu 2800 brutto z obietnicą 3000 za rok.

odpowiedz
Zdzicho - 03.02.2021 / 18:22, *.tpnet.pl

Ciekawe kto tu kogo wydymal....
Jakos sobie nie przypominam, zeby ktos u nas oblał testy mefyczne, nawet obradovic je przeszedl

odpowiedz
Pójde boso - 03.02.2021 / 17:52, *.cyfrowypolsat.pl

Dziś cisza żadnych plotek na temat transferów , co tam u naszych speców od transferów , czyżby prezes z dyrektorem sportowym prowadzą negocjacje to miękiszony są każdy ich wyroluje.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.02.2021 / 17:26, *.centertel.pl

Gościu w ciągu dwóch sezonów rozegrał raptem kilka spotkań i nikt nie wie co sobą reprezentuje na dziś a już znaleśli się płaczący malkontenci, jak to źle, że odesłali go do domu. I bardzo dobrze. Odbudowywał by się tu rok czadu i rozegrał tyle samo spotkań co Obradović. Całe szczęście, że nie trafił na Łazienkowską.

odpowiedz
Hugon - 03.02.2021 / 23:20, *.vectranet.pl

@Sebo(L) : I co z tego że rozegrał kilka spotkań ,był cały czas w klubach i czekał aż dostanie szansę gry ,nie dostawał ale cały czas trenował i był gotowy do gry a że byli lepsi więc nie grał.Tak jest też w LEGII grają dziadki i grubasy a reszta czeka na swoją szansę .Przykład młodego Miszty dostał szansę gry zagrał dobrze ale musiał grubemu oddać plac chociaż jest od niego sprawniejszy młodszy gra na przedpolu jest po prostu lepszym bramkarzem.

odpowiedz
lemiesz - 04.02.2021 / 10:07, *.centertel.pl

@Hugon: jeśli Boruca nazywasz grubasem to ciekaw jestem jak ty wyglądasz...

odpowiedz
Gizior - 03.02.2021 / 17:23, *.alfa-system.net

Pewnie odpali tam od 1 meczu xd

odpowiedz
OLaf - 03.02.2021 / 17:21, *.centertel.pl

Oficjalna wersja jest że wypadł słabo a nieoficjalna że po meczu z Podbeskidziem stwierdził że w tak słabym i źle zarządzanym klubie to on grał nie będzie...

odpowiedz
Jebac Hejterow - 03.02.2021 / 18:15, *.centertel.pl

@OLaf: nie musisz przecież kibicować temu klubowi skoro jest tak słaby

odpowiedz
Jaro - 03.02.2021 / 18:28, *.tpnet.pl

@Jebac Hejterow: przegraliśmy z ostatnią drużyną w tabeli która mimo wygranej z nami nadal jest ostatnia a trenerem jest poznański słowik który prawdopodobnie ma status 60-tki... Miodek niszczy nasz klub taka jest prawda, ogrywają nas w Europie bez większych problemów kluby z Luksemburga czy Mołdawii co jeszcze parę lat wstecz było nie do pomyślenia...

odpowiedz
Mrok - 03.02.2021 / 20:14, *.chello.pl

@Jebac Hejterow: No coś w tym jednak jest skoro gość ściemnił u nas na testach medycznych a w Beitarze przeszedł je bez problemu.

odpowiedz
S3 - 03.02.2021 / 21:46, *.centertel.pl

@Jaro: parę lat temu to było nie do pomyślenia że będziemy praktycznie co roku zdobywać mistrzostwo Polski. Nie wiem ile masz lat Ale w latach 2006-2013 Nie zdobyliśmy mistrzostwa. Puchary to inny temat obecnie walczymy o mistrzostwo Polski I nie wiem skąd ten pesymizm wziąć jesteśmy faworytem. Znasz jakiś klub nawet w poważnych ligach który nie przegrywa z ousuderami? Ja rozumiem jakbyśmy mieli 10 pkt straty do lidera. Rozliczajmy klub po 30 kolejkach. Kibicem sie jest nie tylko Kiedy idzie źle....

odpowiedz
S3 - 03.02.2021 / 21:49, *.centertel.pl

@Mrok: faktycznie coś w Tym jest skoro u nas nie ma zgody na zawodnika który nie przechodzi testów A u nich jest na to zgoda

odpowiedz
Mrok - 03.02.2021 / 23:56, *.chello.pl

@S3: Oczywiście może być tak jak uważasz, że u nas są super specjaliści a tam to sami frajerzy w piętkę goleni, którzy się nie znają. Coś mi jednak podpowiada, że równie dobrze może być zupełnie odwrotnie i tu się nie dogadali co do kasy a tam tak. Sprawa testów to taka wygodna wymówka lub wygodne wytłumaczenie (zależy dla której strony).

odpowiedz
bep - 03.02.2021 / 17:20, *.chello.pl

Nie podejrzewam, żeby geszefciarze izraelici wzięli niepełnosprawnego grajka. Jakieś drugie dno wyczuwam w tej sprawie.

odpowiedz
Bulbulator - 03.02.2021 / 17:14, *.55.238

2,5 letni Czarnogórzec, nieletnich nie można zatrudniać dlatego u nas nie zagra. Sprawa się wyjaśniła. Tak swoją drogą dziwne dzieci tam hodują.

odpowiedz
RMFC - 03.02.2021 / 16:22, *.play-internet.pl

Wydaje mi się że nasz sztab medyczny jest na poziomie zarządzania klubem przez Loczka. Tu na badaniach nawet u CR7 by stwierdzili że zdrowotnie jest kaleką i nie mógłby u nas zagrać

odpowiedz
Wolfik - 03.02.2021 / 15:46, *.mm.pl

Podpisał, to podpisał. Teraz gdzie indziej będą się z nim męczyć lub z niego cieszyć, jak kto woli....

Gdyby coś tam grał mógłbym być zawiedziony, ale jak nie grał.... Może w Izraelu ktoś przeczytał laurkę wystawiona mu przez Michniewicza i uwierzył w ciemno... :).

odpowiedz
emoka - 03.02.2021 / 15:38, *.centertel.pl

Powodzenia Marko w nowym klubie...

odpowiedz
eLo - 03.02.2021 / 16:27, *.chello.pl

@emoka: niech spier_dala

odpowiedz
WilyWarsaw - 03.02.2021 / 15:27, *.chello.pl

Czemu w wgl porównujecie Nasza Legie do jakiegoś Beitaru?! Jerozolime to my wciagamy jedna dziurka od Nosa jak Śp. Maradona

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 03.02.2021 / 15:32, *.vectranet.pl

@WilyWarsaw: a jak by tak porównać nas do takiego PODBESKIDZIA ? :D

odpowiedz
S3 - 03.02.2021 / 15:48, *.centertel.pl

@Johny Mc Kayne: otóż Podbeskidzie jest ostatnie w tabeli I zakończy pewnie sezon gdzieś w dole tabeli A my na górze wszyscy piłkarze Podbeskidzia marzą o grze w Legii, co jeszcze chcesz porównać jeszcze??

odpowiedz
Książę Nocy - 03.02.2021 / 16:03, *.inetia.pl

@WilyWarsaw: Wciągamy również Dudelange, Tiraspol, Astanę, Omonię, Karabach itd. Jestem pewien że w tym roku do tej haniebnej listy dołączy kolejny eurogigant.

odpowiedz
jo - 03.02.2021 / 16:03, *.centertel.pl

@Johny Mc Kayne: albo do klubu z Luxemburga....

odpowiedz
S3 - 03.02.2021 / 18:12, *.centertel.pl

@Książę Nocy: To idź dalej płacz w poduszkę I przyjdź jak już będzie awans

odpowiedz
Adam - 03.02.2021 / 21:30, *.chello.pl

@S3: Widzę kolega z tych co od pierwszej minuty już zaczynają od nie poddawaj się. A tak serio to się ogarnij i spójrz z dystansu na to co się dzieje w klubie i spróbuj być choć trochę obiektywny. To, że kibicujesz jakiejś drużynie nie oznacza, że musisz być wobec niej ślepo bezkrytyczny.

odpowiedz
bum - 03.02.2021 / 15:16, *.virginm.net

od teraz jankovic zawsze w rubryce BYLI LEGIONISCI hahaha

odpowiedz
Mlbets - 03.02.2021 / 14:53, *.centertel.pl

Myślenie polaczka
A) "nie przeszedł testów medycznych w Legii" skandal, powinni wiedzieć, że ich nie przejdzie i nie gadać z nim
B) "podpisał z inną drużyna" skandal, trzeba było to brać, klub ma słabe testy, skoro w Izraelu go wzięli

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.02.2021 / 15:09, *.centertel.pl

@Mlbets: A ty kim jestes? Eskimosem? To pakuj mandzur i wypad na lodowiec, dopoki jeszcze jest.

odpowiedz
Oldskull - 03.02.2021 / 15:40, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Nie widzisz różnicy między polaczkiem a Polakiem? A czemu nie używasz polskich liter? Za trudno i się nie chce nie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.02.2021 / 16:24, *.centertel.pl

@Oldskull: A co cie to obchodzi? Polaczek to on i ty. Pakowac mandzury i na Kamczatke.

odpowiedz
Jimmy L - 03.02.2021 / 20:13, *.d1-online.com

@Leśny Dziadek:100% racji

odpowiedz
Brat - 03.02.2021 / 14:51, *.chello.pl

Woytek, Włodar pisał, że ponoć ogłosili ten transfer przed badaniami - tak jak u nas. Jeszcze może się okazać, że i tam nie podpisze kontraktu.

odpowiedz
S3 - 03.02.2021 / 14:49, *.centertel.pl

No to chyba dobrze się stało placzki tak to byście narzekali że szrot zakontraktowany

odpowiedz
Olomanolo - 03.02.2021 / 14:45, *.play-internet.pl

Ale jaja hahahaha tu testów nie przeszedł a w Beitarze już wszystko ok hahaha szopka jakich mało

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.02.2021 / 14:42, *.t-mobile.pl

Liga podobna do naszej tylko cieplej jest ;)

odpowiedz
Obcy - 03.02.2021 / 14:41, *.t-mobile.pl

A taki podobno był chory. Zobaczył dziadostwo i dał nogę.

odpowiedz
Dziad kudlaty - 03.02.2021 / 15:47, *.plus.pl

@Obcy: dokladnie tak pomyslal

odpowiedz