fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Raków

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa przeprowadzą stacje TVP Sport i Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.



Jakim składem legioniści wybiegną na murawę? Dojdzie do dwóch roszad w obronie - w miejsce Juranovicia i Lewczuka zobaczymy Jędrzejczyka i Wieteskę.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Zu(L)us - 07.02.2021 / 00:08, *.centertel.pl

Trochę logiki.Zalozyli to żeby raków nie założysz swoje f

odpowiedz
Rks - 06.02.2021 / 21:47, *.plus.pl

Brawo kartka

odpowiedz
Olomanolo - 06.02.2021 / 21:34, *.com.pl

Mam pytanko co sądzicie o nowych strojach Legii ? Bo jak dla mnie to lipa

odpowiedz
Łukasz - 06.02.2021 / 21:39, *.net.pl

@Olomanolo : są beznadziejne, takie pazie, takie nie za czerwone, kto to wymyślił jestem ciekaw i kto to badziewie kupi. K..A czy my jesteśmy p...dalsmik klubem.

odpowiedz
L - 06.02.2021 / 22:25, *.tpnet.pl

@Łukasz: tak to jest jak mamy prezesa który się nie zna na tym co robi. Od kąd mioduski przejął klub wszystko stało się gorsze. Stroje, piłkarze i trenerzy....

odpowiedz
Łukasz - 06.02.2021 / 21:33, *.net.pl

Te stroje to żenada podobnie jak spodnie rurki. Co do meczu to zarowno raków jak i Legia grają katastrofalne. Gra 2 z 3 drużyna ekstraklasy A wygląda to jak gierka A klasowe. Dajcie Valencia to przynajmniej będzie śmiesznie. Na tle tych wirtuozow Buruc jest profesorem.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.02.2021 / 21:38, *.centertel.pl

@Łukasz: WON IDIOTO Z TEJ STRONY!!!!!!!!!!

odpowiedz
filand - 06.02.2021 / 21:31, *.inetia.pl

Pekhart dziękuję ⚽️

odpowiedz
jo - 06.02.2021 / 21:23, *.tpnet.pl

Slisz w porównaniu do Antolica nie jest niestety ani trochę kreatywny...

odpowiedz
L - 06.02.2021 / 22:29, *.tpnet.pl

@jo: a Antolic to był? Tak samo do najbliższego podawał.

odpowiedz
LEGIA GOL - 06.02.2021 / 21:21, *.86.116

No i gdzie są krytycy trenera Michniewicza i prezesa Mioduskiego Raków się zesrał A Legia pewnie zmierza po trzy punkty gdzie jesteście leszcze

odpowiedz
dino - 06.02.2021 / 21:41, *.vtelecom.pl

@LEGIA GOL:
Jestem, ładnie nas Raków klepal w pierwszej połowie zupełnie jak Omonia czy Karabach a skoro już sie podnieciles grą z druzyna która nie ma nawet swojego stadionu to powiedz skąd wziąść 170 mln zl na splacenie długów narobionych przez Mioduskiego slucham

odpowiedz
Pierwsza połowa - 06.02.2021 / 20:48, *.tpnet.pl

Stroje Legii+gra Legii+ wykopy Boruca = Żenua

odpowiedz
rob bandit - 06.02.2021 / 20:39, *.com.pl

To są domowe stroje??? Żewłak co ty na bani jesteś??? FORZA LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
będziedobrze - 07.02.2021 / 11:31, *.t-mobile.pl

@rob bandit : nie, to nie są stroje domowe! To jest trzeci komplet, jak widać - przyniósł szczęście

odpowiedz
Farme(L) - 06.02.2021 / 20:38, *.02.net

Spotkanie nie jest porywające... mamy przewagę, cieszą strzały z dystansu i gol Luqiego...
Na chwile obecna najsłabsi dla mnie to Mlado i Borubar za wyprowadzenia...
Legio Mocno!!!

odpowiedz
Rzewłak - 06.02.2021 / 20:33, *.net.pl

Brawo Czesław Mickiewicz

odpowiedz
Żenada - 06.02.2021 / 20:24, *.150.124

22 min żenady

odpowiedz
Krzeszczu - 06.02.2021 / 20:22, *.bredband2.com

Ale nas Rakow klepie. Normalnie przypomina sie hokejowa druzyna CCCP, klap, klap, klap. Cale szczescie ze nie potrafia wykozystac sytuacji.

odpowiedz
Wolfik - 06.02.2021 / 21:07, *.mm.pl

@Krzeszczu: Przyjacielu, nie wiem który mecz Rakowa oglądasz :). Bo dziś grają chyba gorzej niż tydzień temu. Przynajmniej na razie.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.02.2021 / 21:12, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, ja pisalem po 15-20 minutach a ty po calej pierwszej polowie, kiedy to nasz druzyna powaznie sie rozkrecila. Wiec troszeczke inne perspektywy u ciebie i u mnie :-)

odpowiedz
Wolfik - 06.02.2021 / 21:20, *.mm.pl

@Krzeszczu: A to co innego. W każdym razie...oby z happy endem.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.02.2021 / 21:24, *.bredband2.com

@Wolfik: Tak mowila pewna thaika masazystka :-)))

odpowiedz
Krzeszczu - 06.02.2021 / 21:36, *.bredband2.com

@Wolfik: A swoja droga to stworzylismy w tym meczu naprawde kilka bardzo fajnych akcji, co napawa lekkim optymizmem. Nozyce Pekharta istny klasyk. Karnego przemilcze bo troche tani, aczkolwiek swietnie i pewnie wykozystany. Za co nalezy sie pochwala dla Pekharta.

odpowiedz
Hiszpan - 06.02.2021 / 20:05, *.telnaptelecom.pl

Raków na biało na Ł3. Czerwona Legia niczym milicyjny klub z Krakowa. Pudel co ty odp...

odpowiedz
Grucha - 06.02.2021 / 20:01, *.86.116

Gram grubą dwójkę. A jak wiadomo kto gra grubo wygrać musi.

odpowiedz
Mr. - 06.02.2021 / 20:00, *.virginm.net

O Boże wieteska wrócił.Bedzie ciężko!

odpowiedz
(L) - 06.02.2021 / 19:43, *.jmdi.pl

Da ktoś patostreama?

odpowiedz
Piasek - 06.02.2021 / 19:52, *.inetia.pl

@(L): tvp sport

odpowiedz
Keczup - 06.02.2021 / 19:30, *.play-internet.pl

ten Kapustka to jakaś pomyłka jest ;)

odpowiedz
waw - 06.02.2021 / 19:27, *.chello.pl

jak placa u buka dzis ?

odpowiedz
1909 - 06.02.2021 / 17:43, *.plus.pl

Co z Mosorem i Włodarczykiem?

odpowiedz
Czykier - 06.02.2021 / 18:41, *.centertel.pl

@1909 : ucza się do biologii.

odpowiedz
CWKSiak - 06.02.2021 / 17:07, *.icpnet.pl

Ciekawe jaką torpedę footballową nam dzisiaj zaserwują nasi ulubieńcy...
Patrząc na skład w obronie trzeba dzwonić po egzorcystę.

odpowiedz
1909 - 06.02.2021 / 18:05, *.plus.pl

@CWKSiak: albo poprawnie obstawić...

odpowiedz