Martins w meczu z Rakowem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Martinsa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Andre Martins doznał kontuzji w meczu z Rakowem Częstochowa. Pomocnik musiał zejść z boiska w 50. minucie, a opuszczając je, wyraźnie utykał. Jego miejsce zajął Rafael Lopes. Ewentualna absencja Portugalczyka w kolejnych spotkaniach byłaby poważnym ciosem dla Legii, która ma duże kłopoty kadrowe. Już przed sobotnim starciem trener Michniewicz miał bowiem do dyspozycji ledwie 16 piłkarzy.

- Andre Martins już w przerwie zgłosił uraz przywodziciela. Szykowaliśmy zmianę, ale poprosił, żeby jeszcze spróbować, że może da radę grać z bólem. Okazało się, że jednak nie może grać - powiedział na konferencji pomeczowej trener Czesław Michniewicz. - Liczę, że Andre będzie zdrowy, jeśli nie na wtorkowy mecz, to na spotkanie w Białymstoku - dodał.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
bronek49 - 07.02.2021 / 17:56, *.chello.pl

brak Martinsa to niewielka strata to słaby zawodnik który nic dobrego nie wnosi do Legii takich zawodników to można sporo znalezć w Polsce on razem ze Śliszem nie robią żadnej zapory w śodku pola

odpowiedz
Roma - 07.02.2021 / 13:49, *.lunet.eu

Trenerze miejże litość - za tydzień do Białegostoku? Portugalczyka na taki mróz?

odpowiedz
markus - 07.02.2021 / 12:40, *.t-mobile.pl

Jeszcze trochę i Kucharski razem z prezesem stworzą duet w pierwszym składzie

odpowiedz
Kasztan - 07.02.2021 / 10:22, *.47.222

W Białymstoku za tydzień będzie -25
Bardziej hokej niż piłka nożna

odpowiedz
Branie - 07.02.2021 / 09:04, *.tele2.se

Aż, żal było patrzeć jak to boisko było przygotowane, ale rozumiem - 10.

odpowiedz
dejne3 - 07.02.2021 / 07:53, *.plus.pl

Andre zdrowia życzę powodzenia

odpowiedz
1909 - 07.02.2021 / 08:44, *.plus.pl

@dejne3: podpisuje się pod tym

odpowiedz
1909 - 07.02.2021 / 06:01, *.plus.pl

Wiesz o kontuzji i puszczasz gościa z bólem do grania wiedząc że może się nasilić... To jest mobbing i bezmyslnosc Przy takiej ławce... Lopez do 2 zespołu on przespał Dubaj... Valencia też kontuzja ze nie wybieg? Mimo wszystko czapki z głów nożyce Phetkarda mogły wejść... Panowie zostało 14 kolejek 42 pkt walczyć trenować LEGIA musi panować

odpowiedz
CWKSiak - 07.02.2021 / 11:36, *.icpnet.pl

@1909:
Totalna bzdura, decyzja na poziomie klasy okręgowej, groziło pogłębieniem kontuzji.
Rozumiem, gdyby zmiany były wykorzystane.

odpowiedz
L - 07.02.2021 / 00:54, *.tpnet.pl

Orientuje się ktoś czy wśród młodych którzy pojechali do Dubaju jest jakiś środkowy pomocnik? Zastanawiam się czysto teoretycznie czy jest ktoś o kim można by myśleć w kategorii zastępcy dla martinsa a kto jeszcze nie zadebiutował. Ze starszych piłkarzy nikogo na środek nie ma...

odpowiedz
Arek - 07.02.2021 / 01:32, *.tpnet.pl

@L: Kisiel. Tylko, że on już debiutował.

odpowiedz
Arek - 06.02.2021 / 23:58, *.tpnet.pl

No niestety. Teraz takie te boiska, że kontuzje będą. A kołderka króciutka u nas jak w 96 r. Darek Solnica byłby jak znalazł:)

odpowiedz
Phoenix(L)k - 07.02.2021 / 00:10, *.chello.pl

@Arek:

NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO SEZONU!!

Jasne - zajęliśmy drugie miejsce... po porażce w wiadomo którym meczu...

odpowiedz
Arc - 07.02.2021 / 00:28, *.t-mobile.pl

Tetaz mamy Cholewiaka

odpowiedz
Mrok - 06.02.2021 / 23:22, *.chello.pl

Może Kucharski niech zagra, przynajmniej łączy go z piłką nazwisko bo spaniel to się nawet na słupek nie nada.

odpowiedz