Novikovas, Wszołek i Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jubileusze Jędrzejczyka i Wszołka

Woytek, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk i Paweł Wszołek znaleźli się w wyjściowej jedenastce Legii na mecz z Wisłą Płock. Dla tego pierwszego będzie to dwusetny występ na boiskach Ekstraklasy w barwach stołecznego klubu, a dla drugiego 50. mecz ogółem w drużynie z Warszawy.


Przed meczem z Wisłą Płock kapitan Legii miał na swoim koncie łącznie 270 występów w Legii i 9 strzelonych bramek. Wszołek w 49 spotkaniach 10 razy pokonał bramkarza rywali.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
ding - 20.02.2021 / 19:29, *.chello.pl

Tych jubileuszy było więcej: Wieteska - setny mecz w ekstraklasie.

odpowiedz
mm - 20.02.2021 / 17:34, *.tpnet.pl

Wszołek z taką grą to kolejny jubileusz będzie świętował w rezerwach

odpowiedz
Kolin - 20.02.2021 / 15:56, *.chello.pl

Jędrzejczyk rezerwy Wieteska WON z klubu

odpowiedz
robochłop - 20.02.2021 / 14:27, *.orange.pl

cytuję-Dla tego pierwszego będzie to dwusetny występ na boiskach Ekstraklasy w barwach stołecznego klubu...to o JĘDZY...następne zdanie,też o Jędzy - Przed meczem z Wisłą Płock kapitan Legii miał na swoim koncie 270 występów w Legii ...nastąpiło zagięcie czasoprzestrzeni...

odpowiedz
Bućko - 20.02.2021 / 14:30, *.t-mobile.pl

@robochłop: czego nie rozumiesz? Ma też mecze w pucharach.

odpowiedz
robochłop - 20.02.2021 / 17:17, *.orange.pl

@Bućko: kurde,masz rację...nie zajarzyłem, po sporej dawce browara czytałem...

odpowiedz
Darek - 20.02.2021 / 14:17, *.t-ipconnect.de

Ciekawe czy kapitan uczci swój występ jakim babolem lub chociaż solidnym łokciem?

odpowiedz