Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Dużo pracowaliśmy nad nowym systemem

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Nie był to łatwy mecz. Ciężko czasami było wyjść spod pressingu, próbowaliśmy rozgrywać - wychodziło to momentami fajnie. Wykorzystaliśmy sytuacje, które mieliśmy. Cieszymy się, bo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, po porażce w Bielsku-Białej - powiedział po meczu kapitan drużyny Artur Jędrzejczyk.

- W tygodniu dużo pracowaliśmy nad nowym systemem. Wyglądało to w miarę OK. Ciężko mi teraz ocenić jak czujemy się w nowym ustawieniu, bo to był nasz pierwszy mecz. Jeżeli tak będziemy grać i go szlifować, to z meczu na mecz będzie lepiej. W meczu z Rakowem broniliśmy się fajnie - dodał.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
AAA - 07.02.2021 / 21:56, *.chello.pl

O znalazł się kapitan.Gdzie byłeś po meczu ze Stalą?
Jędza spokojnie 3.60 na Raków to bida,na ŁKS jest 6.20 i wtedy system zadziała...

odpowiedz
Pawcio - 07.02.2021 / 21:49, *.vectranet.pl

Jędza pewnie w Łodzi zagra u buka i wszystko wróci do normy.

odpowiedz
Kris - 07.02.2021 / 18:53, *.vectranet.pl

Jaki to system? Bo nie oglądałem akurat tego meczu

odpowiedz
Taktyk - 07.02.2021 / 20:24, *.t-mobile.pl

@Kris: Ten sysstem to 1-1-1-8 czyli mega hiper total ofensywny :D

odpowiedz
Wie(L) un - 07.02.2021 / 18:46, *.18.56

Jedzą ze ty pracujesz nad systemem to w to nikt nie wątpi szkoda tylko że ten system ktury ty lubisz jest bukmacherski

odpowiedz
Ben - 07.02.2021 / 12:06, *.inetia.pl

Jest zwycięstwo to i "kapitan" się odnalazł.

odpowiedz
Sebo(L) - 07.02.2021 / 11:41, *.master.pl

Nowy system u bukmachera chyba.

odpowiedz
Bajka66 - 07.02.2021 / 11:25, *.chello.pl

Wczorajszy wywiad w liga+ pokazuje że poza piłką człowiek nawet wypowiadać się nie nauczył przez tyle lat kariery ale w sumie po co skoro gruby hajs co miesiac wpływa i ustawka na życie jest

odpowiedz
CWKSiak - 07.02.2021 / 10:37, *.icpnet.pl

Jesteś już tylko przepłaconym jeźdźcem bez głowy Jędrzejczyk...

odpowiedz
(L)eon - 07.02.2021 / 09:21, *.plus.pl

Szkoda że nie masz odwagi pogadać po przegranych szczególnie po stalówce Ty parówo

odpowiedz
1909 - 07.02.2021 / 06:05, *.plus.pl

Z ustawieniem może się uda to nawet wyszło przede wszystkim biegaliście... treningi zamknięte przed meczem z dumą Łodzi!!!

odpowiedz