Bogdan Zając - fot. Jagiellonia/YouTube
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Zając: Piłkarze serduchem wywalczyli cenny punkt

Mishka, źródło: Legionisci.com

Bogdan Zając (trener Jagiellonii): Wychodząc na boisko, mamy pewne założenia, automatyzmy w działaniu, ale po drugiej stronie jest zawsze przeciwnik. Nie zawsze pozwala on rozwinąć skrzydła. W tym meczu było wiele faz, kiedy musieliśmy się najpierw wybronić, żeby uchronić się przed stratą bramki, a potem próbować swoich szans. W pierwszej połowie na pewno było ich więcej. W drugiej połowie nie było ich za wiele, ale jak się ma taki wynik, to trzeba go pilnować. Wiedzieliśmy z kim gramy, jak ten mecz wyglądał. Nie można się było zbytnio otworzyć, żeby szybko nie dostać bramki.

Wiemy, że Taras Romanczuk jest kluczowym zawodnikiem. Było nam dzisiaj go brak, ale inni wyszli na boisko i serduchem wywalczyli ten cenny punkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
markus - 15.02.2021 / 20:29, *.t-mobile.pl

Zawsze jest przeciwko nam , I w Europie miał wpadki a Przesmycki uważa go za najlepszego , Jaga powinna kończyć mecz w dziewiatke Dziwne że PZPN tego nie zauważa I wszystko jest okej nam pomaga ale zremisować lub przegrać

odpowiedz
Pewniak - 15.02.2021 / 06:59, *.com.pl

Podziękujcie i wyślijcie kwiaty dla Pana Marciniaka który po swoich decyzjach i waszych mękach pozwolił wam zremisować. Karny którego Pan Marciniak nie widział razem z Varem i wycinanie równo z trawa gdyby było odwrotnie Legia kończyła by w 9 ten mecz. Ale jak to mówią zawsze w Białymstoku i w większości miast SĘDZIA LEGII ZAWSZE POMAGA!! Zgadza się pomaga nie wygrać meczu!!!

odpowiedz
dejne3 - 15.02.2021 / 17:38, *.199.66

@Pewniak : 100% racji , cały Pzpn i kolegium sędziów nie mogą zdzierżyć ,że mimo tych wszystkich przeciwności, z ich strony że Legia jest w stanie po raz kolejny obronić MP, to ich tak boli że zrobią wszystko żeby do tego nie dopuścić .

Legia Mistrz

odpowiedz
miron - 15.02.2021 / 01:23, *.jmdi.pl

Co kontakt to faul żeby nie Marciniak to w 9 byście grali babo jago z biedastoku.

odpowiedz
SF - 14.02.2021 / 22:04, *.tpnet.pl

Na szczescie dla Was sedzia nie korzystal z VAR-U !!

odpowiedz
markus - 14.02.2021 / 20:23, *.t-mobile.pl

Nie serduchem , a koszeniem równo z trawą a Pan sędzia pozwalał

odpowiedz
SiaraCWKS - 14.02.2021 / 20:22, *.centertel.pl

Nieudolnością piłkarzy Legii zdobyliście ten punkt

odpowiedz
Tomek - 14.02.2021 / 20:21, *.chello.pl

Wuja graliście. Rzeźniczka Bialystok

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.