Luquinhas - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz z Jagiellonią otrzymał Luquinhas. Występ Brazylijczyka oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Niezłe noty uzyskali także Mladenović i Pekhart, a najniższe oceny trafiły do dwójki stoperów.



W sumie oceniało 880 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,4.

Luquinhas 4,3
Mladenović 3,7
Pekhart 3,7
Juranović 3,6
Wszołek 3,5
Andre Martins 3,5
Kapustka 3,4
Slisz 3,3
Miszta 3,2
Jędrzejczyk 3,0
Wieteska 3,0
Rafael Lopes 2,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
SF - 17.02.2021 / 09:24, *.tpnet.pl

Wiadomo kto najepszy w prawie kazdym meczu LEGII ! Powodzenia i skuteczniejszych strzalow Luguinhas !!!

odpowiedz
Denel - 17.02.2021 / 08:38, *.160.247

Nie zainteresowali się Kurzawą bo pustki w kasie. Interesuja się tylko piłkarzami, którzy przyjdą za darmo i nie będą mieć wygórowanych oczekiwań finansowych.

odpowiedz
Tym - 17.02.2021 / 06:30, *.net.pl

Z innej beczki , jestem ciekawy czemu się nie zainteresowali Kurzawą po pierwsze Polak dobra noga lewa na pewno lepszy od gwoli

odpowiedz
stary trener - 17.02.2021 / 09:50, *.vectranet.pl

@Tym: a kto to gwola ???kupili jakiegos nowego zawodnika?? Tym -czy ty wystepujesz w kabarecie bo kibicem chyba nie jestes !!!!

odpowiedz
Do trenera Legii - 16.02.2021 / 23:27, *.37.29

Andre Martins 3,5
Kapustka 3,4
Slisz 3,3
Miszta 3,2
Jędrzejczyk 3,0
Wieteska 3,0
Rafael Lopes 2,6 Oni powinni odpoczáć sá tak wykończeni,a najlepiej niech szukajá nowych pracodawcòw....

odpowiedz
Zygfryd - 16.02.2021 / 21:30, *.play-internet.pl

Pekhar zdecydowanie za wysoko miał tyle piłek na wygranie i nic

odpowiedz
Andreas - 16.02.2021 / 19:05, *.play-internet.pl

Wszyscy zero , oddali 2 punkty mimo przewagi na boisku.

odpowiedz
bronek49 - 16.02.2021 / 17:54, *.chello.pl

za wysoko Ślisz i Martins

odpowiedz
Wawa - 16.02.2021 / 16:19, *.124.248

Witezka jedza 3 za co
Po jedynce jak byk........

odpowiedz
PLBBOY - 16.02.2021 / 17:39, *.inetia.pl

@Wawa: dokładnie!

odpowiedz
Jerry - 16.02.2021 / 17:46, *.com.pl

@Wawa: I Kapustka trzeci do kolekcji za robienie wiatru.

odpowiedz