Marko Vesović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović coraz bliżej powrotu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Marko Vesović jest coraz bliżej powrotu do treningów z pełnym obciążeniem. Przypomnijmy, że Czarnogórzec zerwał więzadła w kolanie 21 czerwca 2020 roku podczas meczu ze Śląskiem Wrocław. Następnie przeszedł zabieg rekonstrukcji w prywatnej klinice we francuskim Lyonie i od tamtej pory przechodzi żmudną rehabilitację.

Na początku listopada wrócił z Czarnogóry do Warszawy i od tamtej pory pracuje pod okiem fizjoterapeutów pierwszej drużyny. W styczniu wraz z całą drużyną wyruszył na zgrupowanie do Dubaju, ale cały czas trenował indywidualnie.

W ostatnich dniach coraz częściej oglądamy "Veso" we treningu z kolegami. Zaczął brać udział w rozgrzewkach i bezkontaktowych gierkach - np. w dziadka. Zwykle w drugiej części treningu pracuje indywidualnie z fizjoterapeutami, ale jego zajęcia są coraz mocniejsze - wykonuje dużo sprintów.

W najbliższych dniach zawodnik ma przejść kolejne badania kontrolne, po których może nawet zapaść decyzja o włączeniu go do pełnego treningu. Vesović wzmocni konkurencję na prawej stronie, gdzie obecnie wahadłowym jest Paweł Wszołek, a lewym obrońcą Josip Juranović.

W czerwcu Czarnogórcowi kończy się kontrakt z Legią i nie są jeszcze prowadzone rozmowy na temat jego przedłużenia. Nie można wykluczyć, że zarabiający dużo jak na obecną kadrę zawodnik, może mieć lepsze oferty na stole.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Bum - 19.02.2021 / 19:46, *.virginm.net

Coraz bliżej ale odlotu .... 99.9% nie będzie nowego kontraktu dla Veso. Mioduski co?! Ty ...!!!

odpowiedz
alach jebbar - 19.02.2021 / 13:25, *.net.pl

ciężka kontuzja , taką skończyłem grę w piłkę na pół amatorskim poziomie , pozdrawiam i życze powrotu do piłki na poziomie który był , ten uraz to nie tylko kontuzja ale uraz psychiczny potrzeba jest tez pomoc psychologa aby wrócić do gry na dobrym poziomie ...

odpowiedz
Kolko - 19.02.2021 / 08:01, *.t-mobile.pl

Jak klub pozwoli odejść za darmo kolejny raz wartościowym piłkarzom to chyba dokonam samopodpalenia pod stadionem.. Wszolek i Veso muszą zostać..

odpowiedz
MK - 18.02.2021 / 13:41, *.187.2

nie można też wykluczyć, że ofert nie ma żadnych, a Klub zaproponuje obcięcie wynagrodzenia lub koniec przygody z Legią...

odpowiedz
Pio - 18.02.2021 / 08:28, *.chello.pl

Tzn wyleczymy Veso i sobie pójdzie za free ??

odpowiedz
Gk - 17.02.2021 / 20:16, *.play-internet.pl

Żadne wzmocnienia grosik pozadny transfer i wzmocnienie nikt z tych 3 piłkarzy nie spełni się w Legii

odpowiedz
Pele - 19.02.2021 / 21:18, *.inetia.pl

@Gk: pozadny to od zadu? Czyli do d..y? A Gk to gipsokarton? Gdzieś się spełnisz? Jeszcze jeden wpis typu bełkot.

odpowiedz
markus - 17.02.2021 / 20:04, *.t-mobile.pl

Te okienko to dramat Legia Mioduskiego to nieporozumienie

odpowiedz
Maniek - 17.02.2021 / 20:15, *.chello.pl

@markus : Racja, chwytanie się na zawodników na "chwilę", wypożyczenie. W/G pudla, żeby załagodzić kibiców Naszej Legiunii brakiem konkretnych transferów (brak kasy) dobre i to.

odpowiedz
markus - 17.02.2021 / 20:33, *.t-mobile.pl

@Maniek: Błędy są powielane z roku na rok do Europy z kim I z czym tylko kibicom nie jest do śmiechu

odpowiedz
Maniek - 18.02.2021 / 18:43, *.chello.pl

@markus : No właśnie, stary, taki Nam się expert, fachowiec od piłki kopanej trafił. I mamy, co mamy.

odpowiedz
Arek - 17.02.2021 / 19:12, *.tpnet.pl

Nasi "łaskawcy" po prostu wymiatają. A może, czekają aż Veso, czy Wszołek sami do nich przyjdą i poproszą się o kontrakt.
W obecnych realiach nic mnie już nie zdziwi.

odpowiedz
chrisSiekierki - 17.02.2021 / 19:02, *.play-internet.pl

Nie rozumiem zupełnie zarządu i właściciela ( nie pierwszy raz ) skoro piłkarzowi kończy się kontrakt w czerwcu to może już prowadzić rozmowy z nowym ewentualnym pracodawcą. Przed kontuzją był wyróżniającym się piłkarzem zatem kontrakt mimo kontuzji powinien być przedłużony najpóźniej w grudniu...

odpowiedz
Maniek - 17.02.2021 / 20:25, *.chello.pl

@chrisSiekierki: Augustówka?

odpowiedz
chrisSiekierki - 18.02.2021 / 08:35, *.play-internet.pl

@Maniek: Kiedyś Bartycka terz już nie ale sentyment pozostał

odpowiedz
Maniek - 18.02.2021 / 18:40, *.chello.pl

@chrisSiekierki: Spoko. Ja w okolicy, Siekierki, Zawady i okolice.

odpowiedz
Sromon Kalu Ucze - 17.02.2021 / 18:45, *.riz.pl

Przed kontuzją to był nasz najlepszy piłkarz !

odpowiedz
Franek - 17.02.2021 / 17:49, *.plus.pl

Wracaj Marko, razem z Pawłem napedzaliscie cały zespół, zdrowia życzę i obyś z nami został

odpowiedz
AAA - 17.02.2021 / 16:53, *.play-internet.pl

No to Wszolek ława.

odpowiedz
Władeczek - 17.02.2021 / 16:42, *.netfala.pl

Jak oni wszyscy powrócą plus faken te wszystkie wzmocnienia z ostatnich dni to Liga Mistrzów nasza w tym roku faken!

odpowiedz
Heniu - 17.02.2021 / 19:35, *.virginm.net

@Władeczek: A Ja faken cos czuje Wladeczku ze w tym roku to taka popylina sie szykuje iz maciory moze zabraknac w sklepie i piwniczce z tego wszystkiego heh

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 18.02.2021 / 04:40, *.amazonaws.com

@Władeczek: Jak już maciora bèdzie grana,pamiètaj o kiszonych ogòrkach jedna lufa i jeden ogòrek i tak zawsze....do rana

odpowiedz
LEGIA - 18.02.2021 / 17:11, *.centertel.pl

@Cult⚽️Legia:
Jak nie maciora to Kolumb jopjegomać

odpowiedz
Kolko - 17.02.2021 / 16:02, *.chello.pl

Kolejnego dobrego grajka za darmo oddamy! Dramat! Zarządzanie .........

odpowiedz
Mj7 - 17.02.2021 / 15:34, *.centertel.pl

Jaki lewy ?prawy

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 17.02.2021 / 15:38, *.legionisci.com

@Mj7: "przejęzyczenie" :) oczywiście masz rację. Dzięki!

odpowiedz