Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Podoba mi się, że gramy bardziej ofensywnie

Woytek, źródło: TVP Sport

- Zagraliśmy dobry mecz, ale siedzą mi w głowie te dwie stracone bramki. Za łatwo pozwoliliśmy rywalom wrócić do gry. To co nie wpadło w Białymstoku, dziś wpadło do bramki - powiedział po meczu Filip Mladenović, który strzelił dwa gole i zanotował asystę.

- Dobrze to wyglądało. Jestem zadowolony bardzo, bo strzeliliśmy pięć goli. Ja pierwszą strzeliłem z karnego, a w drugiej akcji poczekałem do końca, czyli zrobiłem to czego ode mnie się oczekuje.

- Nowe ustawienie? Podoba mi się, że gramy bardziej ofensywnie. Nie ukrywam, że lubię tak grać, wiem o co chodzi w tym ustawieniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Matt - 21.02.2021 / 16:18, *.tpnet.pl

Zawsze uważałem, że Legia powinna grać w lidze ofensywnie. Błędy w obronie zawsze się jakieś przytrafią, czy grasz 3 czy 4 czy 5 obrońców. W porównaniu do innych zespołów, od lat, mamy za mocną kadrę żeby tylko czekać na wymianę ciosów. Więcej pożytku zrobi dodatkowy zawodnik z przodu niż z tyłu. Dość już tych autobusów w bramce.

odpowiedz
Wiesław - 21.02.2021 / 22:52, *.chello.pl

@Matt: a potem tylko przychodzą puchary i ta "za mocna kadra" zwija plany w drugim meczu rundy kwalifikacyjnej... :)

odpowiedz
Matt - 23.02.2021 / 10:59, *.tpnet.pl

@Wiesław: To już jest inna bajka. Pisałem o lidze, gdzie przez 70 minut meczu dajemy się wyszumieć Podbeskidziu czy Cracovii a potem przez 20 zaczynamy grać. Puchary to inny świat i tego samo ustawienie nie zmieni.

odpowiedz
Zaskroniec - 21.02.2021 / 14:14, *.multiplay.pl

Ogień

odpowiedz
markus - 21.02.2021 / 10:35, *.t-mobile.pl

Widać duży postęp w jego grze oby tak dalej

odpowiedz
Robert Szenfeld - 21.02.2021 / 09:01, *.t-mobile.pl

Brawo, dobry mecz zagrał . No i jeszcze jedno - wielkie gratulacje dla całej ekipy psychologów pracujących w Legii ... bez niej najpierw Veso a teraz Mlado nie dograliby żadnego meczu . Już tylko te ,, straszne oczy ,, pozostały jak go wkuwią . Reszta pod pełną kontrolą .

odpowiedz