Legia 3-0 Augustów - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-0 UKS Centrum Augustów

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 18. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-0 z UKS-em Centrum Augustów. Było to ostatnie spotkanie fazy zasadniczej sezonu. Legioniści zajęli pierwsze miejsce w tabeli swojej grupy z dorobkiem 17 zwycięstw i 1 porażki. Pierwszym rywalem Legii w fazie play-off będzie Camper Wyszków, który zajął czwarte miejsce.Fotoreportaż z meczu - 25 zdjęć Hugollka

II liga: Legia Warszawa 3-0 UKS Centrum Augustów
Sety: 25-23, 25-18, 31-29

PLAY-OFF

Teraz drużyna Legii rozpoczyna decydującą fazę walki o awans do I ligi. W pierwszym etapie odbędą się mecze play-off w ramach grupy. Zagrają w nich drużyny z miejsc 1-4. Gra toczy się do trzech wygranych. Gospodarzem dwóch pierwszych meczów jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął wyższe miejsce.

mecz A: Legia Warszawa - Camper Wyszków
mecz B: UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SMS PZPS II Spała

I termin: 13-14.03.2021
II termin: 20-21.03.2021
III termin: 31.03.2021

Zwycięzcy meczów A i B, awansują do turnieju półfinałowego. Przegrani meczów A i B kończą sezon, a klasyfikacja końcowa ustalana jest na podstawie tabeli po fazie zasadniczej.

Drugim etapem są turnieje półfinałowe, które odbędą się w dniach 9-11.04.2021.
Wówczas Legii przyjdzie ponownie walczyć z drugą drużyną ze swojej grupy oraz z dwoma najlepszymi drużynami z grupy 3.

Turnieje zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym” zgodnie z tabelą Bergera, ale gospodarz ma prawo zamienić kolejność meczów w ramach jednego dnia. Miejsce rozegrania turnieju zostanie wyłonione w drodze konkursu ofert złożonych przez zainteresowanych, wyrażających chęć organizacji turnieju.

Turniej finałowy zaplanowano na dni 28.04.-2.05.2021. Do turnieju awansują po dwie najlepsze drużyny z trzech turniejów półfinałowych. Sześć drużyn zostanie podzielonych drogą losowania na dwie grupy A i B (przy założeniu, że w jednej grupie nie mogą znaleźć się wszyscy trzej zwycięzcy półfinałów). Do I ligi awansują dwie najlepsze drużyny turnieju finałowego.

Fotoreportaż z meczu - 25 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
FI(L)IP - 28.02.2021 / 09:41, *.amazonaws.com

Brawa za sezon zasadniczy. Teraz oby się udało przebrnąć ten jakże prosty i jasny system eliminacji do I ligi...

odpowiedz
Mp - 27.02.2021 / 19:44, *.centertel.pl

Bravo !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.