Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Sobotni występ Pekharta niepewny

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tomas Pekhart od piątku nie trenuje z drużyną. Przed meczem z Wisłą Płock poczuł ból w nodze i od tamtej pory jest diagnozowany. Występ najskuteczniejszego piłkarza w tym sezonie w sobotnim meczu stoi pod znakiem zapytania.



- Decyzję podejmiemy jutro - mówi Czesław Michniewicz. - Ma jakiś nerwoból, to nawet nie jest naciągnięcie. Chcielibyśmy, żeby pojechał do Zabrza, ale szykujemy się, że zaczniemy bez niego. Na ten moment nie wiadomo, czy w ogóle pojedzie. Jeśli nie, to będzie odpoczywał przez cały tydzień. W środę w Pucharze Polski nie zagra, bo pauzuje za kartki - dodaje trener.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
SF - 25.02.2021 / 12:52, *.tpnet.pl

Szkoda moze zagra ale zostala nadzieja !!!

odpowiedz
Żmija - 25.02.2021 / 10:03, *.centertel.pl

Piastowi zakończyła się dobra passa 10u męczy bez porażki i między innymi ten fakt Legia powinna wykorzystać, choć Ukochanej ciężko gra się z Piastem. Przydałby się dublet, berło i korona... (L)

odpowiedz
ben - 25.02.2021 / 09:14, *.inetia.pl

Zdrowia Tomas bo jesteś potrzebny.

odpowiedz
(L) - 24.02.2021 / 22:43, *.inetia.pl

Zdjęła mu ta "komisja dyscyplinarna " coś z tych trzech odsunięć w meczach PP czy nie , wie ktoś, przeoczyłem jakiś komunikat w tej sprawie? Bo Legia miała się odwołać i myślę że to zrobiono?

odpowiedz
Arek - 24.02.2021 / 22:58, *.tpnet.pl

@(L): nie.

odpowiedz
markus - 24.02.2021 / 22:05, *.t-mobile.pl

Ten mecz to nie będzie spacerek każdy wynik jest możliwy

odpowiedz
JACUNHO - 24.02.2021 / 20:45, *.kampinostelco.pl

No to ciekawe jaki występ teraz zobaczymy. Czy tym razem też rozegramy świetny mecz,czy zabraknie nam Tomasa?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 25.02.2021 / 08:29, *.centertel.pl

@JACUNHO : Będzie ciężki mecz i mimo bramkowego remisu nie ujrzymy zmian bo czesiek stwierdzi że doszedł do wniosku że zmiany nie są potrzebne. Mam dziwne obawy i obym się mylił ale chyba nasz Tomasz się wysypal jak większość u nas napastników którzy na początku mnóstwo goli strzelało (oby nie)

odpowiedz