Ernest Muci po raz pierwszy w barwach Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Muciego w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Górnikiem Zabrze w barwach Legii Warszawa zadebiutował Ernest Muci. 19-letni Albańczyk pojawił się na placu gry w przerwie, zmieniając Rafaela Lopesa. Przez 45 minut nowemu napastnikowi nie udało się dojść do sytuacji strzeleckiej. Zanotował jeden ważny przechwyt w środku pola, który pozwolił na przeprowadzenie kontry. Widać było, że potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby oswoić się z polską ekstraklasą.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Marcel - 02.03.2021 / 02:01, *.t-mobile.pl

A ja wam mówię, że jak się rozkręci, to będzie niezły wymiatacz :-)

odpowiedz
tekken (L) - 01.03.2021 / 15:31, *.230.80

Myślę, że się wkomponuje.

odpowiedz
MINA - 01.03.2021 / 11:07, *.centertel.pl

SF. To po podaniu Gwilli do Lukiego padła druga bramka,także oglądaj uważniej

odpowiedz
Grzesiek - 28.02.2021 / 21:21, *.chello.pl

Po debiucie Vadisa w Legii (notabene też z Górnikiem) wszyscy krzyczeli, że grubas, pączek i że totalny ogórek... A co się okazało później? Oczywiście porównanie nie jest uzasadnione do końca ale mimo wszystko dajmy chłopakowi trochę czasu! Trzymam za niego kciuki! (L)

odpowiedz
Bie(L)any - 28.02.2021 / 20:56, *.vectranet.pl

Trzeba dać chłopakowi troszkę czasu... Vadis Odjidja Ofoe też na początku tylko nadwaga i nic poza tym, Nikolić pierwsze trzy mecze bezbarwne ... Jak dobrze pamiętam to tylko Darek Dziekanowski miał udany debiut w Legii na Ł3 q meczu z Bałtykiem Gdynia w ostatnich minutach pokonał bramkarza golem na 4:3 ???? ... bramkarza który po dekadzie się zemścił na Naszej Legii... czyzniewski się nazywał został sędzią i w meczu z widewem kiedy prowadziliśmy i szło nam dobrze "zasłabł" zrobiono przerwę na kilka minut i to wytrąciło Legie z transu i widzew wygrał w końcówce i zdobył mistrzostwo..... zebrało mi się na wspomnienia....

odpowiedz
Gocław - 28.02.2021 / 17:44, *.net.pl

muuu.... beee....beeeee... muczy czy beeeczy?

odpowiedz
Aaaa - 28.02.2021 / 17:06, *.vectranet.pl

Do boju

odpowiedz
Peter Mokotuff - 28.02.2021 / 15:16, *.play-internet.pl

Messi Maradona Ronaldo porównania a później oczekiwania ..to jest Muci z Albani ..czas pokaże

odpowiedz
oddany - 28.02.2021 / 14:09, *.play-internet.pl

Za wcześnie żeby był gotowy, ale widać, że na beznadziejnej murawie, na której inni mają problem z przyjęciem, jemu piłka w ogóle nie przeszkadza. 2-3 niedokładne wkur****ce podania, ale może być z niego w ofensywie zagrożenie. Grałbym i z nim i z Pekhartem, dwaj różni zawodnicy. A Kostorz w tym sezonie niech się ogrywa, a w przyszłym 15 bramek minimum.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 28.02.2021 / 11:40, *.t-mobile.pl

Nic na razie ciekawego , ale czasu potrzebuje POCZEKAJMY

odpowiedz
zorientowany - 28.02.2021 / 11:34, *.105.243

Ogórek totalny

odpowiedz
SF - 28.02.2021 / 11:28, *.tpnet.pl

Potrzebuje troche czasu na ocene przyjdzie czas a Gwilla zadne podanie nie trafilo do pilkarza z druzyny wiec czas w LEGII dobiega konca zas odnosnie Boruca czy czy musi wykopywac pilke ktora trafia do rywali lub pada lupem rywali wiec mozna i podac reka w zaleznosci od sytuacji !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.02.2021 / 10:18, *.orange.pl

Kiedy najlepszym zagraniem albańskiego Messiego w debiucie jest odbiór piłki w środku pola to wiedz, że coś się dzieje...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.02.2021 / 10:16, *.centertel.pl

Wedlug mnie, beda z niego ludzie.

odpowiedz
Wolfik - 28.02.2021 / 16:17, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: O ile go nie uszkodzą jak zacznie grać....

odpowiedz
Daw - 28.02.2021 / 10:11, *.ennet.pl

Czas Gwilli w Legi się skończył. 0 celnych podań, wszystkie do przeciwnika. Murci słaby debiut. Jędrzejczyk emerytura. Wieteska zawsze coś jest nie tak, ale 1 interwencje zanotowal, kluczową w doliczonym czasie gry, Ukrainiec poprawnie. Luqinias na początku słabo, ale się rozkręcał, choć kopali go Górnicy, jak nikogo innego. Kostorz piekny gol, lepsza głową. Zrobil, to jak rasowy snajper. Brawo. Mladenovic ciut lepiej niż poprawnie, tak jak Juranovic. Wszołek za krótko aby go oceniać, choć piłkę trzymał, szczególnie w rogu boiska pod koniec. Slisz poprawnie. Boruc poprawnie.

odpowiedz
L - 28.02.2021 / 10:47, *.tpnet.pl

@Daw: 0 celnych podań? Co ty opowiadasz za bajki?

odpowiedz
Bartek - 28.02.2021 / 10:11, *.mgk.pl

Nic specjalnego nie pokazał ale spokojnie, wielu miewało złe dobrego początki ;-)

odpowiedz
Jarek - 28.02.2021 / 16:35, *.chello.pl

@Bartek: Bartek to ty?

odpowiedz
Bartek - 28.02.2021 / 17:35, *.plus.pl

@Jarek:
Nie to nie ja

odpowiedz
Cult King Warsaw - 28.02.2021 / 02:11, *.252.10

Jest jeszcze w szoku,że gra w Legii,potrzebuje czasu,brak w Legii łácznika mièdzy nowi i starzy ,rada drużyny powinna opiekować sie nowymi i młodymi ,a rada jest do dupy,kupon I babol,jedynie Kapustka ok

odpowiedz
grzesiek - 28.02.2021 / 08:07, *.centertel.pl

@Cult King Warsaw: za Vuko byla atmosfera i team spirit. A teraz nawet najlepszy pilkarz czyli wszolek nie szanuje trenera

odpowiedz
cuLt - 28.02.2021 / 18:18, *.47.25

@grzesiek: Była ,bo Vuko jest the best 2trener ale nie 1!,najlepiej mu quchosIło pomaganie trenerowi,szatnia,rada drużyny,mobilizowanie,rozweselanie ,śpiewanie,itd

odpowiedz
Julon - 28.02.2021 / 00:54, *.centertel.pl

Nie było źle!

odpowiedz
Gienek - 28.02.2021 / 00:53, *.vectranet.pl

Debiut bezbarwny ale dajmy mu szansę.

odpowiedz
abc - 28.02.2021 / 00:07, *.plus.pl

pamiętam go jak sprzedawał za dzieciaka róże pod stadionem dziesięciolecia

odpowiedz
Zgred - 28.02.2021 / 02:31, *.02.net

@abc:, :)))

odpowiedz
ben - 27.02.2021 / 23:51, *.inetia.pl

Może się ogarnie,stary nie jest.

odpowiedz
Pierwszy - 27.02.2021 / 23:40, *.75.50

Dajcie młodemu chwilę.

odpowiedz
olew - 27.02.2021 / 23:35, *.vectranet.pl

słaby był , ale kadrę mamy taką , że inne zmiany były lepsze, Kostorz -King ! (wychowanek Zabrza...)

odpowiedz
Wolfik - 28.02.2021 / 00:32, *.mm.pl

@olew: Kolego, jakiego Zabrza??? Jeśli już, to prędzej Karviny, skoro cieszyńsko-bielskiego początku liczyć nie chcemy.

odpowiedz
XML - 27.02.2021 / 23:26, *.vectranet.pl

Dr. Alban i tyle w temacie

odpowiedz
NowyJork - 27.02.2021 / 23:58, *.plus.pl

@XML : Spokojnie, cokolwiek znaczy Twój wpis.

Chłopak zdążył dopiero co z samolotu wysiąść. Dajmy mu czas.

odpowiedz